Aktualności

  • All
  • Klubowe
  • Puchar Polski

AZS TV: #Szóstka

Co działo się podczas wyjazdowego starcia w Lubinie? Zobacz to, czego nie pokazali w TV, czyli kulisy szóstej wygranej w tym sezonie!

“Nie mogę doczekać się meczu w Uranii!”

“Mogę grać na każdej pozycji, ponieważ sprawia mi to ogromną radość – lubię to i potrzebuję tego. Jestem szczęśliwy ze zwycięstwa i zdobycia trzech punktów. Teraz tylko odpoczynek i przygotowania do pierwszego meczu w Uranii. Nie mogę się tego doczekać!”

“Zrobiliśmy różnice na zagrywce”

“Zrobiliśmy sporą różnicę na zagrywce. Powtarzam to od początku sezonu – jeśli zagrywać będzie dobrze funkcjonować, to będziemy wygrywać”

Wyjazdowa galeria zdjęć

Sobotni wieczór w Lubinie należał do siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn, którzy odnieśli szóste zwycięstwo w sezonie. Zobacz wyjazdową galerię zdjęć!

Zwycięstwo w Lubinie!

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn odnieśli szóste zwycięstwo w tym sezonie. Zawodnicy prowadzeni przez Javiera Webera, pokonali na wyjeździe KGHM Cuprum Lubin 3:0. Statuetkę MVP otrzymał Nicolas Szerszeń!

Informacja o odbiorze Karnetów

Siatkarska inauguracja Hali Urania zbliża się wielkimi krokami. Zobacz kiedy i gdzie będziesz mógł odebrać swój Karnet!

„Trzy punkty muszą do nas trafić”

Musimy zagrać dobry mecz, spełniając wszystkie założenia trenera. Sobotnie spotkanie jest dla nas bardzo ważne – trzy punkty muszą do nas trafić – mówi Dawid Siwczyk przed sobotnim, wyjazdowym starciem z KGHM Cuprum Lubin. Początek o godz. 20:30.

AZS TV: #Pożegnanie

Co czuli Kibice przed ostatnim meczem siatkarzy Indykpolu AZS w Iławie? Co działo się podczas środowego meczu? Zobacz kulisy pożegnania z Iławą w AZS TV.

“Musimy szybko wrócić na zwycięską ścieżkę”

– Nasi rywale zagrali znacznie lepiej i konsekwetnie. Mamy dobre momenty w bloku i na zagrywce, lecz z drugiej strony tracimy mnóstwo punktów przez błędy w serwisie. Musimy szybko wrócić na zwycięską ścieżkę, tego najbardziej teraz potrzebujemy – stwierdził Joshua Tuaniga.

“Nasz serwis nie funkcjonował dobrze”

– Wiedzielismy, że ekipa z Lwowa postawi nam ciężkie warunki. W przeciwieństwie do rywali, nasz serwis nie funkcjonował dobrze. Dlatego pojawiały się przestoje w naszej grze, nie mogliśmy utrzymać kilkupunktowej przewagi. Próbowaliśmy walczyć do samego końca – powiedział Kapitan akademików na antenie Radia UWM FM.

Ostatnia fotorelacja z Iławy

Dziękujemy, że środowy wieczór spędziliście razem z nami w Iławie – to były wyjątkowe dwa lata. Zobacz ostatnią galerię zdjęć z hali nad Małym Jeziorakiem, autorstwa Artura Kijewskiego.

Smutne pożegnanie z Iławą

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn przegrali w swoim ostatnim spotkaniu rozgrywanym w Iławie. Akademicy z Kortowa ulegli drużynie Barkom Każany Lwów 2:3. Statuetkę MVP otrzymał Vasyl Tupchii.

Mikołajkowe pożegnanie z Iławą

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn w środę po raz ostatni wystąpią przed iławską publicznością. Zawodnicy prowadzeni przez Javiera Webera, zmierzą się z Barkomem Każany Lwów. Początek meczu o godz. 21:00 – ostatnie bilety wciąż są dostępne!

AZS na Fali: Manuel Armoa

Dlaczego zdecydował się dołączyć do akademików? Jak czuje się w Polsce i w nowej drużynie? I jak wyglądała jego dotychczasowa siatkarska przygoda? Posłuchajcie audycji AZS na Fali w Radio UWM FM z Manuelem Armoą w roli głównej!

Kup bilet na inauguracyjny mecz w Hali Urania!

Po ponad dwóch latach przerwy, siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn wracają do Hali Urania! W niedzielę, 17 grudnia o godz 17:30, ekipa ze stolicy Warmii i Mazur w inauguracyjnym meczu przed własną publicznością, zmierzy się z Bogdanką LUK Lublin. Wszystkie bilety zostały sprzedane!

AZS TV: #Piątka

Czy Kamil przegrał zakład odnośnie ostatniej akcji? Jaki prezent dla Manu miał Josh? Zobacz kulisy piątej wygranej w sezonie, czyli wyjazdowe starcie w Radomiu okiem AZS TV!

“Czuliśmy pozytywną energię”

“Czuliśmy na boisku pozytywną energię. Cieszę się, że zagraliśmy dobre spotkanie, mimo braku koncentracji w niektórych momentach. Najważniejsza jest jednak wygrana całej drużyny”

“Graliśmy dobrze w zagrywce i ataku”

“Zaczęliśmy bardzo dobrze – w zagrywce i ataku. Fajnie funkcjonowaliśmy też w systemie blok-obrona. Ale w drugim secie poluzowało nas trochę. Było blisko, żeby go stracić”

Fotorelacja z Radomia

Piąte zwycięstwo w sezonie i udany początek grudnia. Zobacz fotorelację z wyjazdowego starcia siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn w Radomiu.

Pewna wygrana w Radomiu!

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn udanie rozpoczęli ostatni miesiąc w tym roku kalendarzowym. Zawodnicy prowadzeni przez Javiera Webera pokonali na wyjeździe Enea Czarnych Radom 3:0. Statuetkę MVP otrzymał Szymon Jakubiszak.

Kup swój karnet!

Najlepsi siatkarze na świecie, wielkie emocje oraz świetna atmosfera w nowoczesnej Hali Urania. Zajmij swoje ulubione miejsce na cały sezon, nie czekaj na moment otwarcia sprzedaż biletów. Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn wracają do Hali Urania – kup swój karnet już dziś!

AZS na Fali: Paweł Kuciński

Gościem wtorkowej audycji AZS na Fali był Paweł Kuciński – były siatkarz AZS Olsztyn, a obecnie komisarz z ramienia PlusLigi. Jak wspomina dawne czasy w kortowskiej drużynie? Czym zajmuje się obecnie? Czego spodziewa się po otwarciu nowej Uranii? Posłuchajcie!

AZS TV: #Deklasacja

Kto poprawnie wytypował wynik meczu? Jaki taniec zaprezentował w kwadracie Kamil Szymendera? Zobacz to, czego nie pokazali w telewizji, czyli kulisy wygranej z GKS Katowice w Iławie!

J. Tuaniga: Taki był nasz cel

“Taki był nasz cel, bowiem chcieliśmy zdobyć trzy punkty. Zagraliśmy bardzo dobrze jako drużyna. Choć czasem zdarzały nam się przestoje, to byliśmy w stanie je pokonać”

“Jestem podekscytowany!”

” Jestem bardzo podekscytowany – wygraliśmy, a jutro przylatuje moja rodzina. Ponadto otrzymałem statuetkę MVP – to dla mnie najlepszy mecz. Byliśmy skoncentrowani, dobrze zagrywaliśmy i wykorzystywaliśmy kontrataki. Każdy z nas zagrał bardzo dobry mecz!”

Pocztówka z meczu

Wypełnione trybuny, wspaniała atmosfera i kolejne zwycięstwo siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn. Zobacz galerię zdjęć z poniedziałkowego starcia w Iławie autorstwa Artura Kijewskiego.

Czwarta wygrana w sezonie!

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn odnieśli czwarte zwycięstwo w tym sezonie. Zawodnicy prowadzeni przez Javiera Webera, pokonali w Iławie ekipę GKS Katowice 3:0. Statuetkę MVP otrzymał Alan Souza!

Cel? Przełamanie!

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn w poniedziałek powrócą do Iławy. Zawodnicy prowadzeni przez Javiera Webera, zmierzą się z GKS Katowice. Początek spotkania o godz. 17:30 – ostatnie bilety wciąż są dostępne!

Mikołajki z Zieloną Armią – kup bilet na mecz!

Mikołajki z Zieloną Armią? Czemu nie! Ten dzień jest wyjątkowy dla najmłodszych – zakończ więc go na sportowo! W środę, 6 grudnia o godzinie 21:00, zmierzymy się z Barkomem Każany Lwów. Spotkajmy się w Iławie – kup swój bilet już teraz!

Siatkarze nominowani w plebiscycie

Kuba Hawryluk, Moritz Karlitzek i Joshua Tuaniga zostali nominowany w trzech kategoriach podczas 63. Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Warmii i Mazur. Głosowanie już trwa!

AZS na Fali: Szymon Jakubiszak

Jaka atmosfera panuje w drużynie? Co zawiodło w Rzeszowie? Czego spodziewa się po nowej Hali Urania? Posłuchaj audycji AZS na Fali w Radio UWM FM z Szymonem Jakubiszakiem w roli głównej.

AZS TV: #TrudnyMecz

Mecz w Rzeszowie nie ułożył się po naszej myśli…Zobacz w AZS TV, jakie reakcje towarzyszyły zespołowi podczas wyjazdowego starcia z Asseco Resovią.

“Musimy poprawić obronę i atak”

“Ciężko było nam dziś pokazać dobrą, zespołową siatkówkę. Obrona i atak – to musimy poprawić w najbliższym czasie na treningach”

“Mieliśmy problemy w przyjęciu”

– Rzeszów bardzo mocno zaczął, dobrze zagrywał. My mieliśmy problemy w przyjęciu, przez co nie mogliśmy rozwinąć skrzydeł. Popełniliśmy także sporo błędów na zagrywce, co ma być naszą mocną stroną – powiedział Nico Szerszeń na antenie Radia UWM FM.

Galeria z Rzeszowa

Mecz w obiektywie, czyli zobacz galerię zdjęć z sobotniego starcia akademików z Asseco Resovią Rzeszów.

Porażka w Rzeszowie

Siatkarzom Indykpolu AZS Olsztyn nie udało się odnieść drugiego zwycięstwa z rzędu. Zawodnicy prowadzeni przez Javiera Webera, ulegli na wyjeździe Asseco Resovii Rzeszów 0:3. Dla akademików z Kortowa to trzecia porażka w tym sezonie.

Wyjazdowe granie w Rzeszowie

PlusLiga pędzi jak szalona – już w sobotę kolejne spotkanie siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn. Zawodnicy prowadzeni przez Javiera Webera zmierzą się na wyjeździe z Asseco Resovią Rzeszów. Początek meczu o godz. 14:45 – transmisja w Polsacie Sport, Radio UWM FM i Radio Olsztyn.

AZS TV: #LiczySięWynik

Czy Kibice poprawnie wytypowali wynik meczu? Jakie emocje towarzyszyły siatkarzom? Zobacz kulisy środowej wygranej w Iławie w AZS TV.

“Mieliśmy wiele wzlotów i upadków”

“Był to dla nas ciężki mecz. Mieliśmy wiele wzlotów i upadków. Zmagaliśmy się także z problemami w przyjęciu oraz na tzw. side-out. Często traciliśmy też przewagę. Staraliśmy się jednak zachować koncentrację do samego końca i cieszę się, że udało nam się zwyciężyć”

“Najważniejsza jest wygrana”

“Weszliśmy ospale w ten mecz i nie wiem, czym to jest spowodowane. Było blisko, by częstochowianie utarli nam nosa. A że mogłem pomóc w zwycięstwie? Jestem z tego zadowolony!”

Fotorelacja z wygranej

Wypełnione po brzegi trybuny, świetna atmosfera, gorący doping i trzecie zwycięstwo w sezonie. Dziękujemy, że w środowe popołudnie wybraliście Indykpol AZS Olsztyn. Zobacz fotorelację z wygranej, którą przygotował Artur Kijewski.

Zwycięstwo za trzy!

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn odnieśli trzecie zwycięstwo w tym sezonie. Zawodnicy prowadzeni przez Javiera Webera, pokonali w Iławie beniaminka PlusLigi – Exact Systems Hemarpol Częstochowa 3:1. Statuetkę MVP otrzymał Moritz Karlitzek.

Poniedziałek z Indykpolem AZS – kup bilet na mecz!

W poniedziałek, 27 listopada, akademicy zmierzą się w Iławie z GKS Katowice! Czy chcesz odnieść z nami kolejne zwycięstwo? Spotkajmy się w Iławie – kup swój bilet już teraz!

AZS na Fali: Karol Jankiewicz

Jak wygląda jego rywalizacja o miejsce w składzie z Joshem Tuanigą? Czego spodziewa się po środowym starciu z beniaminkiem PlusLigi? Posłuchaj audycji AZS na Fali w Radio UWM FM z Karolem Jankiewiczem w roli głównej.

Cel? Zwyciężyć po raz trzeci!

– Musimy zagrać najlepiej, jak potrafimy. Chciałbym, abyśmy rzeczy, które ćwiczyliśmy podczas ostatnich dni, przełożyli na środowe spotkanie – mówi Moritz Kalirtzek przed środowym spotkaniem z Exact Systems Hemarpol Częstochowa w Iławie. Początek o godz. 18:30, ostatnie bilety wciąż są dostępne!

AZS na Fali: Mateusz Nykiel

Czym dla niego jest brązowy medal Mistrzostw Europy? Jak wspomina przygodę z reprezentacją Słowenii? Na co stać Indykpol AZS Olsztyn w nowym sezonie? Posłuchaj audycji AZS na Fali w Radio UWM FM, której gościem był Mateusz Nykiel.

Kolejne emocje w Iławie – kup swój bilet!

Pora na kolejne, siatkarskie emocje w Iławie. Już w środę, 15 listopada o godz. 18:30, do hali nad Małym Jeziorakiem zawita beniaminek PlusLigi – Exact Systems Hemarpol Częstochowa! Czy akademicy zwyciężą po raz trzeci w tym sezonie? Spotkajmy się w Iławie – kup swój bilet już teraz!

AZS TV: #Czary

Hala w Nysie odczarowana! Kto wytypował zwycięstwo? Jak mecz przeżywali zawodnicy? Zobacz to, czego nie pokazały kamery telewizji – kulisy starcia w Nysie w AZS TV.

“Był to twardy mecz”

“W końcówce meczu na własne życzenie pojawiło się trochę emocji. Musimy jednak oddać zespołowi z Nysy, że zagrali bardzo dobrze – był to twardy mecz. Trzeba pochwalić Moritza i Alana, gdyż dali sygnał do ofensywy i tchnęli pozytywnego ducha w zespole. Cieszę się, że wygraliśmy to ciężkie spotkanie”

“Na boisku każdy walczył dla drużyny”

– Czuję się bardzo dobrze! Jestem zmęczony, ale szczęśliwy. Mieliśmy wiele problemów. Ale na boisku każdy z nas walczył dla drużyny. Dlatego wygraliśmy – powiedział Moritz Karlitzek na antenie Radia UWM FM po sobotnim starciu w Nysie.

Sobotnie starcie w obiektywie

Zobacz na fotografiach, co działo się podczas wyjazdowego starcia w Nysie.

Wyszarpane zwycięstwo w Nysie

Problemy kadrowe, ponad dwie godziny gry, zwroty akcji i co najważniejsze – zwycięstwo. Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn pokonali na wyjeździe PSG Stal Nysę 3:2. Statuetkę MVP otrzymał Moritz Karlitzek!

„Naszym fundamentem jest zagrywka”

– Naszym fundamentem jest zagrywka i w tym elemencie będziemy chcieli pokazać się z dobrej strony – mówi Marcin Mierzejewski przed sobotnim, wyjazdowym spotkaniem z PSG Stalą Nysa. Początek o godz. 14:45 – transmisja w Polsacie Sport, Radio UWM FM i Radio Olsztyn.

Akademicka Doba Sportu w Olsztynie!

Akademicki Związek Sportowy zaprasza do udziału wszystkich chętnych, ze szczególnym uwzględnieniem społeczności akademickiej – Akademicka Doba Sportu w Olsztynie odbędzie się w dniach 10/11 listopada! 

Nicolas Szerszeń: Odzyskuję siły i czekam na powrót do gry

“Ważne jest, aby praca była powolna, ponieważ blizna po naderwaniu mięśni brzucha jest bardzo elastyczna. Miałem już wcześniej taki uraz, więc mam wiedzę na ten temat”

AZS na Fali: Tomasz Kowalczyk

W ostatnim październikowym odcinku audycji AZS Na Fali wspominaliśmy dawne sukcesy siatkarzy AZS Olsztyn i byłych graczy kortowskiego klubu – naszym gościem był Tomasz Kowalczyk. Oczywiście nie zabrakło też tematów związanych z trwającym sezonem w PlusLidze. Posłuchajcie!

Informacja na temat wpłat za karnety

Zgodnie z zapewnieniami władz Olsztyna, siatkarze Indykpolu AZS w grudniu powrócą do swojego domu, do nowej Hali Urania. Zobacz najbliższy terminarz akademików oraz zapoznaj się ze szczegółami wpłat za karnety.

AZS TV: #Zawód

Jaki wynik typowali kibice przed starciem z Grupą Azoty ZAKSA? Co działo się na boisku i na trybunach? Zobacz kulisy sobotniego starcia w Iławie w AZS TV.

Kuba Hawryluk: Musimy zabrać się do ciężkiej pracy

“Nie weszliśmy na mecz z taką energią, jak to miało miejsce tydzień temu podczas inauguracji sezonu. Szkoda, że nie udało nam się wygrać trzeciego seta – ZAKSA pokazała swoją moc. Nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować rywalom i zabrać się do ciężkiej pracy”

Sobotnia fotorelacja z Iławy

Drugi mecz w Iławie, drugi komplet publiczności. Dziękujemy, że sobotnie popołudnie spędziliście z Indykpolem AZS Olsztyn! Zobacz galerię zdjęć autorstwa Artura Kijewskiego.

ZAKSA lepsza od Indykpolu AZS

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn doznali drugiej porażki w tym sezonie. Zawodnicy prowadzeni przez Javiera Webera ulegli w Iławie drużynie Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3. Statuetkę MVP otrzymał Aleksander Śliwka.

Sobotni hit w Iławie!

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn w sobotę zmierzą się przed własną publicznością z trzykrotnym triumfatorem Ligi Mistrzów – Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Początek meczu w Iławie o godz. 14:45 – wszystkie bilety zostały sprzedane!

AZS TV: #PierwszaPorażka

Sporo działo się podczas naszego wyjazdu do Jastrzębia-Zdroju. Jesteś ciekawy, w jaki sposób zawodnicy przeżywali mecz? Dlaczego według Josha nie udało nam się wygrać? Zobacz kulisy wyjazdowego starcia z Mistrzem Polski w AZS TV.

“Stać nas na lepszą grę”

“Szkoda, że po pierwszym secie, nie pokazaliśmy dobrej gry w kolejnych partiach. Mierzyliśmy się z jedną z najlepszych drużyn w Polsce. Nie pozostaje nam nic innego, jak wrócić do Olsztyna i ciężko pracować”

Kamil Szymendera: W pierwszym secie ryzykowaliśmy na zagrywce

“W pierwszym secie my ryzykowaliśmy w polu serwisowym. Nasi rywale nie byli skuteczni na tzw. high ball. Potrafiliśmy wyprowadzić kontry, z których wiele zakończyło się zdobyciem przez nas punktu. W pozostałych partiach ekipa z Jastrzębia zaczęli grać luźniej i ryzykować w polu serwisowym”

Mecz w obiektywie

Zobacz galerię zdjęć z wyjazdowego starcia siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn z Mistrzem Polski.

Porażka z Mistrzem Polski

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn doznali pierwszej porażki w tym sezonie. Zawodnicy prowadzeni przez Javiera Webera, ulegli na wyjeździe Jastrzębskiemu Węglowi 1:3. Statuetkę MVP otrzymał Tomasz Fornal.

AZS na Fali: Mateusz Janikowski

Dlaczego porzucił tenis i wybrał siatkówkę? Co zadecydowało o podpisaniu kontraktu z Indykpolem AZS Olsztyn? Jaki ma cel na sezon? Posłuchaj wyjazdowej audycji AZS na Fali z Jastrzębia-Zdroju z Mateuszem Janikowskim w roli głównej.

Wyjazdowe granie z Mistrzem Polski

Zaledwie trzy dni po inauguracji sezonu, siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn ponownie powalczą o ligowe punkty. Zawodnicy prowadzeni przez Javiera Webera zmierzą się na wyjeździe z Mistrzem Polski – Jastrzębskim Węglem. Początek wtorkowego spotkania o godz. 18:30 – transmisja w Polsacie Sport, Radio UWM FM i Radio Olsztyn.

AZS TV: #Inauguracja

O co według Kibiców powalczymy w nowym sezonie? Jakie emocje towarzyszyły zawodnikom podczas pierwszego meczu? Zobacz kulisy sobotniej wygranej w Iławie w AZS TV.

Kuba Hawryluk: Powinno być jeszcze lepiej!

“Zagraliśmy w każdym elemencie bardzo dobrze (jak na pierwszy mecz). Zgrywamy się nadal i myślę, że powinno być jeszcze lepiej”

“Trzy punkty są dla nas bezcenne”

– Co prawda popełniliśmy trochę błędów, lecz trzy punkty po trzech godzinach walki z ekipą z Zawiercia, są dla nas bezcenne – powiedział Cezary Sapiński po sobotniej wygranej.

Mecz w obiektywie

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn powrócili do ligowych zmagań po 180 dniach przerwy. Stęsknieni za siatkarskimi emocjami byli nie tylko zawodnicy, ale także kibice – sobotni, domowy mecz w Iławie z Aluron CMC Wartą Zawiercie obejrzał komplet publiczności. Zobacz galerię zdjęć z pierwszego meczu w sezonie autorstwa Wiktora Proisa!

Zwycięstwo na inaugurację!

W pierwszym meczu nowego sezonu PlusLigi, siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn pokonali przed własną publicznością ekipie Aluron CMC Warty Zawiercie 3:1. Statuetka MVP powędrowała do Cezarego Sapińskiego.

 Czas na inaugurację PlusLigi!

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn w sobotę rozpoczną zmagania w nowym sezonie PlusLigi. Rywalem ekipy ze stolicy Warmii i Mazur będzie Aluron CMC Warta Zawiercie. Początek meczu o godz. 20:30 – ostatnie bilety wciąż są dostępne!

Zwycięzca Ligi Mistrzów w Iławie!

Pora na kolejne, siatkarskie emocje w Iławie. Już sobotę, 28 października, do hali nad Małym Jeziorakiem zawita trzykrotny triumfator Ligi Mistrzów – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle! Kup swój bilet już teraz i spotkajmy się w Iławie!

Indykpol AZS Olsztyn gotowy do nowego sezonu PlusLigi!

Już w sobotę inauguracja rozgrywek PlusLigi. Z tej okazji odbyła się przedsezonowa konferencja prasowa. – Naszym celem jest awans do play-off – mówi Javier Weber, trener Indykpolu AZS Olsztyn.

AZS na Fali: Joshua Tuaniga

Tuż przed startem nowego sezonu PlusLigi, gościem audycji AZS Na Fali w Radio UWM FM był Joshua Tuaniga. Rozmawialiśmy o powrocie do pełnej sprawności i formy po poważnej kontuzji, sezonie reprezentacyjnym i głodzie gry w siatkówkę. Posłuchaj audycji!

AZS TV: #Prezentacja

Prezentacja grup młodzieżowych, mini-koncert Mikołaja Chmielewskiego, fotki i autografy z gwiazdami siatkówki. Przeżyjmy to jeszcze raz, czyli zobacz prezentację Indykpolu AZS Olsztyn w Galerii Warmińskiej okiem AZS TV.

Zwycięstwo na zakończenie

W drugim spotkaniu sparingowym w Gołdapi, siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn zwyciężyli 3:0. Tym samym akademicy z Kortowa zakończyli okres przygotowawczy.

Pierwszy sparing dla akademików

W pierwszym sparingu rozegranym w Gołdapi, lepsi okazali się siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn, zwyciężając 3:1. 

Kup bilet na inaugurację sezonu!

Czas na nowy sezon – siatkówka wraca do Iławy! Już w sobotę, 21 października o godz. 20:30, wielka inauguracja PlusLigi. Do hali nad Małym Jeziorakiem zawita ekipa Aluron CMC Warty Zawiercie. Kup swój bilet już teraz i spotkajmy się w Iławie!

AZS na Fali: Jakub Majchrzak

Co czuje przed debiutem w PlusLidze? Na co liczy w pierwszym sezonie gry w barwach Indykpolu AZS Olsztyn? Posłuchajcie audycji AZS na Fali z Jakubem Majchrzakiem w roli głównej!

Spotkajmy się w Galerii Warmińskiej!

Zobacz po raz pierwszy nowy skład Zielonej Armii. Zrób zdjęcie i zbierz autografy od gwiazd siatkówki. Spotkajmy się na oficjalnej prezentacji Indykpolu AZS Olsztyn w niedzielę, 15 października w Galerii Warmińskiej!

Trzecie miejsce w Copernicus Volleyball Cup

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn zajęli trzecie miejsce podczas turnieju Copernicus Volleyball Cup w Toruniu. Olsztynianie w meczu o miejsce pokonali CUK Anioły Toruń 3:1.

Porażka na początek turnieju

W pierwszym meczu turnieju Copernicus Volleyball Cup w Toruniu, siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn ulegli ekipie Aluron CMC Warty Zawiercie 0:3. Olsztynianie w czwartek rozegrają mecz o 3. miejsce.

AZS na Fali: Cezary Sapiński

Dlaczego zdecydował się przenieść do drużyny akademików z Kortowa? Jak przyjął go zespół? I na czym obecnie skupiają się siatkarze podczas przygotowań do nowego sezonu PlusLigi? Posłuchajcie audycji AZS na Fali w Radio UWM FM z Czarkiem Sapińskim w roli głównej.

„Z meczu na mecz gramy coraz lepiej”

– Wydaje mi się, że z każdym sparingiem gramy coraz lepiej. Na początku nie wyglądało to zbyt dobrze, ale w miniony weekend pokazaliśmy, że jesteśmy coraz bardziej zgrani – mówi Kuba Hawryluk przed turniejem Copernicus Volleyball Cup w Toruniu. Transmisje w TVP Sport.

Drugi sparing ponownie dla rywali

Drugi sparing w Olsztynku pomiędzy ekipami Indykpolu AZS Olsztyn i Trefla Gdańsk, zakończył się 3:1 dla Gdańskich Lwów.

Pierwszy sparing dla Trefla

W pierwszym sparingu rozegranym w Olsztynku, siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn ulegli ekipie Trefla Gdańsk 1:3. Drugi mecz w sobotę o godz. 12:00.

„Chcemy wciąż trenować nasz system gry”

Chcielibyśmy wciąż trenować nasz system gry, skupić się na swoich indywidualnych zadaniach i wygrać jako drużyna – mówi Jakub Ciunajtis, przed sparingowym dwumeczem z Treflem Gdańsk w Olsztynku. Bilety dostępne na indykpolazs.pl/bilety.

AZS na Fali: Grzegorz Krzan

Jak wspomina wyprawę do Brazylii? Czego nauczył się dzięki współpracy z reprezentacją Brazylii? Jak ocenia pierwsze sparingi? Gościem audycji AZS na Fali w Radio UWM FM był Grzegorz Krzan – trener przygotowania fizycznego w naszym zespole.

Kup bilet na sparing w Olsztynku!

Czas na kolejne spotkania sparingowe. Już w piątek i sobotę w Olsztynku, zmierzymy się z Treflem Gdańsk. Zobacz akademików w akcji i zobacz, w jakiej są formie na miesiąc przed startem sezonu. Kup swój bilet już teraz!

Jak kupić bilet na mecz Indykpolu AZS?

Razem z naszym Partnerem Technologicznym – firmą CAIRO-soft, prezentujemy nowy, niezależny moduł sprzedażowy. Poniżej przedstawiamy krótki poradnik, w jaki sposób kupić bilety na spotkania w nadchodzącym sezonie.

Drugi sparing na remis

W drugim sparingu rozegranym w Węgorzewie, siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn zremisowali z Ślepskiem Malow Suwałki 1:1. Bilans weekend tu jedno zwycięstwo i jeden remis.

Pięć setów i wygrana

W pierwszym sparingu podczas okresu przygotowawczego, siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn pokonali ekipę Ślepska Malow Suwałki 3:2. Drugi mecz już w sobotę o godz. 11:00.

Czas na pierwsze sparingi!

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn w piątek i sobotę w Węgorzewie rozegrają pierwsze spotkania sparingowe. Rywalem akademików z Kortowa będzie Ślepsk Malow Suwałki Początek piątkowego starcia o godz. 17:00, a sobotniego o godz. 11:00.

Trwa rezerwacja karnetów

12 sektorów na dole, 21 sektorów w górnej partii hali – w sumie prawie 4000 kibiców będzie mogło śledzić zmagania siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn w nowej Hali Urania. Przedstawiamy rozmieszczenie miejsc w głównej części olsztyńskiego obiektu. Zarezerwuj swój karnet!

AZS na Fali: Marcin Możdżonek

Co dla siatkarskiej społeczności oznacza tegoroczny tytuł Mistrza Europy? Jak ocenia grę drużyny Nikoli Grbica? Posłuchaj audycji AZS na Fali w Radio UWM FM, której gościem był Marcin Możdżonek – wychowanek AZS Olsztyn i Mistrz Europy 2009.

BIOFEED i Indykpol AZS Olsztyn grają razem!

Firma BIOFEED, polski producent i dostawca innowacyjnych, bezpiecznych i zrównoważonych rozwiązań żywieniowych dla zwierząt, został nowym Sponsorem Głównym Indykpolu AZS Olsztyn. Witamy na pokładzie!

AZS TV: Wizytacja w Hali Urania

Przy okazji posiedzenia Rady Nadzorczej Polskiej Ligi Siatkówki w Olsztynie, przedstawiciele organu zarządzającego PlusLigą, skorzystali z okazji, aby zobaczyć postęp prac w nowej Hali Urania. Jesteście ciekawi postępu prac? Zobaczcie materiał wideo!

AZS na Fali: Kuba Hawryluk

Co dała mu współpraca z Nikolą Grbiciem? Dlaczego nie udało się wywalczyć medalu Mistrzostw Świata do lat 21? Jaki będzie Kuba Hawryluk w nowym sezonie PlusLigi? Posłuchaj audycji AZS na Fali w Radio UWM FM z libero akademików w roli głównej.

AZS na Fali: Marcin Mierzejewski

Jak wspomina Uniwersjadę? Co sądzi o postawie zespołu podczas PreZero Grand Prix PLS? Nad czym obecnie drużyna skupia się na treningach? Odpowiedzi na te pytania poznasz, gdy posłuchasz audycji AZS na Fali w Radio UWM FM z Marcinem Mierzejewskim w roli głównej.

Kiedy zagramy w nowej Hali Urania?

Gdzie zaczniemy nowy sezon PlusLigi? Kiedy rozpocznie się sprzedaż karnetów? Kiedy siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn wrócą do Hali Urania? Chcielibyśmy

AZS na Fali: Nicolas Szerszeń

Jak wygladają studia w USA i łączenie nauki z grą? Co oznacza dla niego funkcja Kapitana drużyny? Nad czym obecnie skupia się zespół podczas przygotowań? Odpowiedzi znajdziesz słuchając audycji AZS na Fali w Radio UWM FM, której gościem był Nicolas Szerszeń.

Grzegorz Krzan: Wyjazd do Brazylii to niesamowite przeżycie

“Wrażenia są niesamowite. Mogłem podpatrywać zawodników, którzy byli Mistrzami Olimpijskimi, jak Bruno Rezende czy Lucas Saatkamp. Miałem również przyjemność pozwiedzać oraz spróbować lokalnej kuchni. Wszystko to w obecności najlepszych zawodników na świecie”

AZS TV: #Hala

Nad jakimi elementami zespół będzie pracował podczas pierwszych dni zajęć? Czy zawodnicy nie mogli się już doczekać powrotu do hali? Zobacz krótką migawkę z pierwszego dnia treningu w hali okiem naszej kamery.

AZS TV: #Brąz

To były niesamowite cztery dni spędzone nad morzem. Co podczas odpraw mówił Marcin Mierzejewski? Jak motywowali się zawodnicy? Zobacz kulisy wyjazdu brązowej drużyny w AZS TV.

AZS na Fali: Mariusz Prudel

Gościem audycji AZS Na Fali w Radio UWM FM był Mariusz Prudel – dwukrotny brązowy medalista Mistrzostw Europy, uczestnik Igrzysk Olimpijskich, legenda polskiej siatkówki plażowej. Wspominaliśmy międzynarodowego imprezy organizowane w Starych Jabłonkach i zapraszaliśmy na tegoroczny finał Mistrzostw Polski.

Brązowy medal na piasku!

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn zakończyli zmagania podczas PreZero Grand Prix PLS w Gdańsku. Drużyna prowadzona przez Marcina Mierzejewskiego zajęła 3 miejsce.

Akademicy w półfinale

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn awansowali do półfinału PreZero Grand Prix PLS w Gdańsku. Akademicy z Kortowa pokonali w ćwierćfinale ekipę GKS Katowice 2:0.

Trzecie zwycięstwo Indykpolu AZS

Zawodnicy prowadzeni przez Marcina Mierzejewskiego pewnie zwyciężyli w ostatnim meczu grupowym podczas PreZero Grand Prix PLS. Ekipa ze stolicy Warmii i Mazur pokonała bez straty seta Norwida Częstochowa. W niedzielę olsztynian czeka walka w ćwierćfinale.

Zwycięstwo i awans do ćwierćfinału

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn odnieśli drugie zwycięstwo podczas turnieju PreZero Grand Prix PLS. Akademicy z Kortowa tym razem pokonali Asseco Resovię Rzeszów 2:1. Ekipa ze stolicy Warmii i Mazur zapewniła już sobie awans do ćwierćfinału.

Pierwsze zwycięstwo na plaży!

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn udanie rozpoczęli rywalizację w PreZero Grand Prix PLS. Zawodnicy prowadzeni przez Marcina Mierzejewskiego, pokonali Ślepsk Malow Suwałki 2:1. Kolejny mecz już w piątek.

Marcin Mierzejewski: Uniwersjada to fajna przygoda

“Głównym trenerem był Dariusz Luks i to on odpowiadał za dobór ludzi, z którymi chciałby współpracować. Padło na mnie, z czego bardzo się ucieszyłem. Była to duża przyjemność i fajna przygoda”

Skład na PreZero Grand Prix PLS w Gdańsku

Nicolas Szerszeń, Jakub Ciunajtis, Dawid Siwczyk, Jakub Majchrzak, Mateusz Janikowski, Kamil Szymendera, Karol Jankiewicz i Szymon Jakubiszak – ósemka zawodników będzie reprezentować Indykpol AZS Olsztyn podczas PreZero Grand Prix PLS w Gdańsku!

AZS TV: #Start

#CzasStart – przygotowania czas zacząć. Zatrzymaj się i poświęć nam 75 sekund – zobacz filmową migawkę z pierwszego treningu podczas okresu przygotowawczego.

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn rozpoczęli przygotowania!

W poniedziałek, 14 sierpnia, siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Pierwszy „sprawdzian” akademików z Kortowa już w tym tygodniu, podczas turnieju siatkówki plażowej PreZero Grand Prix PLS w Gdańsku!

AZS na Fali: Jakub Szałankiewicz

Gościem wtorkowej audycji AZS na Fali w Radio UWM FM był Jakub Szałankiewicz. Czym obecnie zajmuje się jeden z najlepszych siatkarzy plażowych w Polsce? Jakie ma wspomnienia z turniejami w Starych Jabłonkach? Dlaczego pod koniec sierpnia warto przyjechać na finał Mistrzostw Polski? Posłuchajcie audycji!

Poznaj numery akademików

Kto „otwiera”, a kto „zamyka” skład akademików? Który zawodnik jest wierny swojej szczęśliwej liczbie? Poznaj numery siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn.

Indykpol AZS Olsztyn oraz R-GOL.com łączą siły!

Najbardziej utytułowany klub sportowy na Warmii i Mazurach oraz największy sklep piłkarski w Polsce grają razem. Indykpol AZS Olsztyn będzie pierwszym klubem siatkarskim w rodzinie partnerów sportowych firmy R-GOL. Witamy na pokładzie!

AZS na Fali: Grzegorz Fijałek

Gościem wtorkowego programu był jeden z najbardziej utytułowanych siatakrzy plażowych w Polsce – Grzegorz Fijałek. Jakie ma wspomnienia z turniejami w Starych Jabłonkach? Czy gdyby mógł, to zmieniłby jedną rzecz w przeszłości? Jakie ma obowiązki podczas startujących w środę Mistrzostw Europy w siatkówce plażowej w Wiedniu? Zachęcamy do posłuchania audycji!

Plan przygotowań zespołu

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn w poniedziałek, 14 sierpnia, rozpoczną przygotowania do nowego sezonu PlusLigi. Z kim, gdzie i kiedy zagramy w okresie przygotowawczym? Sprawdź, gdzie zawitają olsztyńscy akademicy podczas gier sparingowych.

Znamy terminarz na nowy sezon

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn rozpoczną zmagania w nowym sezonie w trzeci weekend października. Ostatni pojedynek fazy zasadniczej, został zaplanowany pięć miesięcy później – pierwszy weekend kwietnia. Zobacz terminarz fazy zasadniczej sezonu 2023/2024.

Aż trzynaście klubów PlusLigi ma graczy w turnieju finałowym Ligi Narodów!

Niemal wszystkie kluby PlusLigi mają w swoich składach na sezon 2023/2024 minimum jednego gracza spośród tych, którzy walczą w turnieju finałowym Ligi Narodów w Gdańsku.

Mistrz Świata Juniorów w Zielonej Armii!

Młody, utalentowany środkowy, który wywalczył tytuł Mistrza Świata do lat 19, a także został wybrany do drużyny marzeń  W nowym sezonie będzie miał okazję zadebiutować w PlusLidze. Jakub Majchrzak dołącza do Indykpolu AZS Olsztyn – witamy w drużynie!

AZS na Fali: Adrian Brzozowski

Gościem ostatniej przed wakacyjną przerwą audycji AZS na Fali w Radio UWM FM był Adrian Brzozowski, dziennikarz Polsatu Sport, który w miniony weekend relacjonował zmagania siatkarek i siatkarzy plażowych podczas Orlen Beach Volley Tour w Olsztynie. Posłuchaj audycji!

Cezary Sapiński dołącza do Zielonej Armii!

Doświadczony środkowy, dla którego będzie to 5 sezon w PlusLidze. Na boiskach PlusLigi mogliśmy go oglądać w 102 spotkaniach, podczas których zdobył 700 punktów. Cezary Sapiński w nowym sezonie będzie bronił barw Indykpolu AZS Olsztyn – witamy na pokładzie!

Mateusz Janikowski nowym przyjmującym Indykpolu AZS Olsztyn!

Zawodnik, który w swojej karierze zdobył srebrny medal PlusLigi. Młody przyjmujący, który chcę pokazać maksimum swoich umiejętności. Mateusz Janikowski został nowym przyjmującym Indykpolu AZS Olsztyn – witamy w drużynie!

AZS na Fali: Michał Kądzioła

Czy wszystko jest gotowe na przysłowiowy “ostatni guzik”? Jakie atrakcje czekają na Kibiców? Co, gdzie i kiedy, czyli kompendium wiedzy przed zbliżającym się turniejem Orlen Beach Volley Tour 2023 w Olsztynie – posłuchaj audycji AZS na Fali w Radio UWM FM z Michałem Kądziołą, organizatorem zmagań na piaszczystych boiskach CRS Ukiel.

Rozgrywający i środkowy zostają w Olsztynie!

Rozgrywający, który wielokrotnie ratował zespół w trudnej sytuacji. Środkowy, na którego zawsze można liczyć. Karol Jankiewicz i Dawid Siwczyk zostają w Indykpolu AZS Olsztyn zostają na kolejny sezon!

Alan Souza w Indykpolu AZS Olsztyn!

Gwiazda reprezentacji Brazylii, jeden z najlepszych atakujących na świecie. Zwycięzca Siatkarskiej Ligi Narodów, MVP Pucharu Świata oraz jego zwycięzca. Dwukrotny Mistrz Brazylii oraz dwukrotny zdobywca Klubowego Mistrzostwa Świata. Alan Souza dołącza do Indykpolu AZS Olsztyn – witamy na pokładzie!

Argentyńska nadzieja w Indykpolu AZS!

Młody, perspektywiczny i utalentowany przyjmujący, który jest nadzieją argentyńskiej siatkówki. Dla niego będzie to debiut w PlusLidze. Manuel Armoa został nowym siatkarzem Indykpolu AZS Olsztyn – witamy na pokładzie!

AZS na Fali: DJ Ucho

Gdzie szuka inspiracji na nowe animacje? Czego można spodziewać się w tym roku? Posłuchaj audycji AZS na Fali w Radio UWM FM z Darkiem “DJ Ucho” Ślęzakiem, którego głos towarzyszy turniejom siatkówki plażowej w Starych Jabłonkach od kilkunastu lat.

Fufu – dziękujemy!

Jeden z najlepiej punktujących i zagrywających zawodników Zielonej Armii w ostatnich dwóch sezonach.  W biało-zielonych barwach rozegrał 64 spotkania, w których zdobył 1085 punktów. 12 razy otrzymał statuetkę MVP dla najlepszego zawodnika meczu. Po dwóch sezonach spędzonych naszym zespole, Karol Butryn opuszcza stolicę Warmii i Mazur. 

AZS na Fali: Tomasz Dowgiałło

W audycji AZS Na Fali czuć już klimat wakacji, słońca i… piasku. Gościem pierwszego czerwcowego odcinka był Tomasz Dowgiałło – rozmawialiśmy głównie o finale Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej, który odbędzie się w Starych Jabłonkach (25-27.08). Posłuchaj audycji!

Król i Pająk żegnają się z Olsztynem

Każdy z nich odegrał ważną rolę w naszym zespole. Po dwóch latach spędzonych w Olsztynie, Jan Król żegna się ze stolicą Warmii i Mazur. W nowym sezonie nie zobaczymy także Grzegorza Pająka. Dziękujemy i życzymy powodzenia!

Renault Alcar dołącza do rodziny AZS!

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn od najbliższego sezonu będą mogli będą jeździć samochodami Renault. Firma Alcar, olsztyński Koncesjoner marek Renault i Dacia został nowym sponsorem klubu grającego na boiskach PlusLigi. Witamy w rodzinie AZS!

Nicolas Szerszeń nowym zawodnikiem Indykpolu AZS Olsztyn!

Przyjmujący, którego najmocniejszą stroną jest zagrywka. Mimo, że urodził się we Francji, to od kilku lat występuje w PlusLidze na Polskiej licencji. Nicolas Szerszeń został nowym zawodnikiem Indykpolu AZS Olsztyn – witamy na pokładzie!

AZS na Fali: Tomasz Jankowski

Czy brak awansu do półfinału to duży zawód? Jaki to był sezon dla Indykpolu AZS Olsztyn? Czym kierował się klub, budując drużynę na nowy sezon? Posłuchaj audycji AZS na Fali w Radio UWM FM, której gościem był Tomasz Jankowski – Prezes Zarządu Klubu.

Taylor Averill żegna się z Indykpolem AZS Olsztyn

Środkowy, który swoją pozytywną energią zarażał cały zespół. Zawsze uśmiechnięty, gotowy do pomocy, a także ciężkiej pracy na boisku. Po dwóch sezonach spędzonych w Indykpolu AZS Olsztyn, Taylor Averill opuszcza stolicę Warmii i Mazur. Kurczaczku – dziękujemy za wszystko i życzymy powodzenia!

Zabierz Tatę na przygodę w Nidzicy! Przed nami piknik rodzinny „Przygoda z Tatą”

10 konkurencji na ponad sześciokilometrowej trasie, zagadki i niespodzianki – takie atrakcje czekają na uczestników gry miejskiej „Przygoda z Tatą”. Spędź aktywnie Dzień Ojca z całą rodziną. Zabawa wystartuje w niedzielę, 18 czerwca o godz. 12:00 w Nidzicy!

Kapitanie – dziękujemy!

1351 zdobytych punktów, 168 rozegranych meczów w 6 sezonach i 3 statuetki MVP dla najlepszego zawodnika meczu. Kapitan drużyny, którego pokochali olsztyńscy kibice. Po 6 wspólnych sezonach, nadszedł jednak czas rozstania – Robbert Andringa odchodzi z Indykpolu AZS Olsztyn. Kapitanie – dziękujemy!

Kuba Hawryluk odkryciem sezonu PlusLigi

W poniedziałkowy wieczór w gościnnych progach Arche Hotel Krakowska w Warszawie, odbyła się podsumowująca sezon gala Polskiej Ligi Siatkówki. Odkryciem sezonu PlusLigi został libero Indykpolu AZS Olsztyn – Kuba Hawryluk!

AZS na Fali: Wojtek Żaliński

Czy emocje po sobotnim finale Ligi Mistrzów już opadły? Czym jest dla niego dwukrotne zwycięstwo LM? Jaki to był dla niego sezon? Odpowiedzi znajdziesz w audycji AZS na Fali w Radio UWM FM z Wojtkiem Żalińskim w roli głównej.

Podsumowanie sezonu ze Sponsorami i Partnerami

Wraz z naszymi Sponsorami, Partnerami i Przyjaciółmi, spotkaliśmy się w poniedziałkowe popołudnie w gościnnych progach Mazury Golf & Country Club w Naterkach, aby wspólnie podsumować miniony sezon. Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia.

AZS na Fali: Mateusz Poręba

Jak zapamięta Olsztyn? Który moment z gry w biało-zielonych barwach zostanie z nim na długo w pamięci? Jaką lekcję wyniesie z gry w barwach Indykpolu AZS Olsztyn? Posłuchaj audycji AZS na Fali w Radio UWM FM z Mateuszem Porębą w roli głównej.

„Konik” – dziękujemy!

W barwach Indykpolu AZS Olsztyn zadebiutował w PlusLidze, zdobył tytuł Wicemistrza Świata oraz MVP PreZero Grand Prix PLS. Jego znaki rozpoznawcze – upór, determinacja, charakter i ciężka praca. Po pięciu latach spędzonych w stolicy Warmii i Mazur, Mateusz Poręba opuszcza Olsztyn. Koniu – dziękujemy za wszystko!

Bartłomiej Lipiński żegna się z Indykpolem AZS

Rozegrał 33 spotkania, w których zdobył 334 punkty. Nagrodzony statuetką MVP za najlepszego zawodnika meczu. Po roku spędzonym w stolicy Warmii i Mazur, Bartłomiej Lipiński odchodzi z Indykpolu AZS Olsztyn.

AZS na Fali: Marcin Mierzejewski

“Był to sezon, w którym bardzo dużo się nauczyłem. Z każdej sytuacji jest bowiem jakieś wyjście, lecz czasem potrzeba na to czasu. Przeszliśmy jako drużyna wiele trudnych sytuacji. Był to ciężki, długi i sporo dający sezon”. Posłuchaj zapisu audycji w Radio UWM FM!

Niemiecka maszyna zostaje w Olsztynie!

W 20 rozegranych spotkaniach zdobył 258 punktów. Jeden z najlepiej zagrywających w naszej ekipie w minionym sezonie. Moritz Karlitzek zostaje w Indykpolu AZS Olsztyn na kolejny sezon!

Trzech akademików z powołaniem!

Karol Butryn, Mateusz Poręba i Kuba Hawryluk zostali powołani przez Nikola Grbicia do szerokiej reprezentacji Polski na sezon 2023!

AZS TV: #Koniec

Dla nas sezon 2022/2023 dobiegł końca – zakończenie nie było dla nas udane. Praktycznie z każdego meczu – domowego i wyjazdowego, mogliście zobaczyć kulisy spotkania w AZS TV. Zapraszamy zatem na ostatni, 33 epizod w tym sezonie – kulisy ostatniego starcia w Iławie. Dziękujemy!

AZS na Fali: Javier Weber

Jaką ocenę, w skali od 1 do 6, przyznał zespołowi za miniony sezon? Dlaczego końcówka była nieudana? Co sądzi o poszczególnych zawodnikach? Posłuchaj audycji AZS na Fali w Radio UWM FM z Javierem Weberem w roli głównej.

„Czuję się zawiedziony”

” Ciężko gra się mecze o takie miejsca. Chcieliśmy czuć jednak radość z ostatniego meczu przed własną publicznością. Tak jednak nie było. Nie daliśmy z siebie wszystkiego. Czuję się zawiedziony”

Ostatnia fotorelacja z meczu

Dziękujemy wszystkim Kibicom za obecność podczas ostatniego meczu oraz doping przez cały sezon. Zobacz galerię zdjęć z poniedziałkowego starcia w Iławie autorstwa Artura Kijewskiego.

Indykpol AZS Olsztyn kończy sezon na 8 miejscu

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn w ostatnim meczu sezonu 2022/2023, ulegli przed własną publicznością PSG Stali Nysa 0:3. Zawodnicy prowadzeni przez Javiera Webera zakończyli tym samym sezon na 8. miejscu.

Ostatni mecz w sezonie

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn w poniedziałek zakończą sezon PlusLigi. Ekipa ze stolicy Warmii i Mazur w Iławie, w decydującym meczu o 7 miejsce zmierzy się z PSG Stalą Nysą. Bilety wciąż są dostępne – początek meczu o godz. 17:30!

„Nie graliśmy systemem, który prezentujemy cały sezon”

“Przede wszystkim nie graliśmy dziś odpowiednio dobrze w systemie, w którym gramy przez cały sezon. Lepsze przyjęcie i mądrzejsze rozwiązania w ataku mogły dać nam zwycięstwo”

Porażka w pierwszym meczu o 7 miejsce

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn w pierwszym meczu o 7 miejsce, ulegli na wyjeździe PSG Stali Nysa 1:3. Rewanżowe spotkanie, które będzie ostatnim występem w sezonie, już w poniedziałek w Iławie.

Rozpoczynamy rywalizację o 7 miejsce

Już dwa dni po ostatni meczu w I rundzie fazy play-off, siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn rozpoczną rywalizację o 7 miejsce na zakończenie sezonu. Rywalem PSG Stal Nysa – początek spotkania w Nysie o godz. 20:30.

AZS TV: #BezPółfinału

Ciężki był to dla nas mecz, ciężko było nam też zmontować kulisy starcia w Zawierciu. Zobacz, jak wyglądały ostatnie akcje z bliska oraz emocje zawodników po końcowym gwizdku, w AZS TV.

Kup bilet na ostatni mecz w sezonie!

W poniedziałek, 24 kwietnia, siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn w rewanżowym starciu o 7. miejsce na zakończenie sezonu, zmierzą się z PSG Stalą Nysa. Razem podziękujmy siatkarzom za walkę i udanie zakończmy sezon!

Taylor Averill: Dziękuje Kibicom za doping!

“Chciałbym również przekazać kilka słów do Kibiców. Dziękuje Wam za przyjazd do Zawiercia i wsparcie w ważnym dla nas meczu. Wielkie dzięki!”

Moritz Karlitzek: Jestem dumny z drużyny

“Jestem dumny z drużyny. W ostatnim czasie mieliśmy problemy zdrowotne. Jestem zawiedziony, lecz walczyliśmy i pokazaliśmy najlepsze, co potrafimy”

Środowa galeria z Zawiercia

Ostatnie, decydujące o awansie do półfinału spotkanie dostarczyło kibicom wielu emocji. Zobacz pomeczową galerię zdjęć z Zawiercia.

Informacja o ostatnich meczach w sezonie

Siatkarzom Indykpolu AZS Olsztyn nie udało się awansować do półfinału PlusLigi. Zawodnikom prowadzonym przez Javiera Webera pozostała rywalizacja o 7. miejsce na zakończenie sezonu. Zobacz z kim i kiedy zmierzą się akademicy z Kortowa.

Półfinał nie dla Indykpolu AZS Olsztyn

Siatkarzom Indykpolu AZS Olsztyn nie udało się awansować do półfinału PlusLigi. Zawodnicy prowadzeni przez Javiera Webera ulegli w decydującym starciu ekipie Aluron CMC Warty Zawiercie 1:3. Olsztynianom pozostaje rywalizacja o 7. miejsce na zakończenie sezonu.

AZS na Fali: Paweł Woicki

Jak ocenia sezon w wykonaniu swojej drużyny – Cerradu Enea Czarnych Radom? Kto awansuje do półfinału – Olsztyn czy Zawiercie? Posłuchaj audycji AZS na Fali w Radio UWM FM, której gościem był Paweł Woicki – nasz były zawodnik, a obecnie szkoleniowiec “Wojskowych”!

Spełnić marzenia w Zawierciu

Czy akademicy z Kortowa sprawią niespodziankę i zagrają w najlepszej czwórce? Początek spotkania w Zawierciu w środę o godz. 17:30.

AZS TV: #Żyjemy!

Jak wygląda doping Klubu Kibica? Co się działo podczas dwóch spotkań w Iławie? Osiem setów w pięć minut, ale warto obejrzeć do samego końca i poczuć niesamowitą atmosferę!

Karol Jankiewicz: Wierzyliśmy, że wrócimy do Zawiercia

“Wiele osób nie wierzyło, że uda nam się doprowadzić do decydującego starcia. My jednak wewnątrz wiedzieliśmy, że możemy wrócić do Zawiercia. I to się udało”

Szymon Jakubiszak: Zagraliśmy podobnie, jak w sobotę

“Graliśmy bardzo podobnie jak w sobotnim spotkaniu – nasi rywale zagrali o wiele słabiej. W środę będziemy chcieli wygrać – a co się wydarzy, to zapraszam do Zawiercia”

Niedzielna fotorelacja z Iławy

Kibice – ponownie daliście czadu i byliście siódmym zawodnikiem! Dziękujemy za niesamowite wsparcie! Zobaczcie galerię zdjęć z niedzielnego starcia autorstwa Artura Kijewskiego.

Walczymy o półfinał!

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn w niedzielę również pokonali Aluron CMC Wartę Zawiercie 3:0 i wciąż są w grze o półfinał PlusLigi! Statuetka MVP przypadła 3:0. Decydujące starcie w środę w Zawierciu.

„Stać nas na lepszą grę!”

“Nasza hala bardzo nam pomaga. Mam nadzieję, że w niedzielę będziemy grać jeszcze lepiej – stać nas na to!”

„Kibice bardzo nam pomogli”

” W piąty secie prowadziliśmy kilkoma punktami, a rywale nas dogonili. W tym momencie bardzo pomogli nam kibice. Mam nadzieję, że jutro wspólnie to powtórzymy”

„Wszyscy wierzyli w zwycięstwo”

– Graliśmy jak drużyna, wszyscy wierzyli w zwycięstwo. Walczyliśmy, pokazaliśmy charakter – stwierdził Karol Jankiewicz na antenie Radia UWM FM po sobotnim zwycięstwie w Iławie.

Sobota w obiektywie

Sobotnie spotkanie z Aluron CMC Wartą Zawiercie w Iławie obejrzał komplet publiczności – dziękujemy Wam za obecność i niesamowity doping! Zobacz galerię zdjęć autorstwa Artura Kijewskiego.

Sprzedaż biletów na czwarty mecz w Iławie!

Czy Indykpol AZS Olsztyn zachowa szansę na awans do półfinału?Spotkajmy się w Iławie w niedzielę, 16 kwietnia o godzinie 14:45.

Akademicy wciąż w grze o półfinał

Mieli nóź na gardle i wygrali po tie-breaku! Indykpol AZS Olsztyn wciąż w grze o półfinał PlusLigi!

„Chcemy zagrać siatkówkę skuteczną i ofensywną”

Przeczytaj zapowiedź sobotniego spotkania w Iławie. Początek meczu o godz. 14:45 – wszystkie bilety zostały sprzedane!

Wychowanek zostaje w Olsztynie!

Wychowanek AZS UWM Olsztyn i student Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, który zadebiutował w PlusLidze w biało-zielonych barwach. Jakub Ciunajtis zostaje w Indykpolu AZS Olsztyn na następny sezon!

AZS na Fali: Kuba Hawryluk

Jak ocenia swój debiutancki sezon w PlusLidze? Co trzeba poprawić przed rewanżem w Iławie? Gdzie siebie widzi za kilka lat? Posłuchaj audycji AZS na Fali w Radio UWM FM z Kubą Hawrylukiem w roli głównej.

AZS TV: #ZłyPoczątek

Nie tak wyobrażaliśmy sobie początek fazy play-off. Co działo się poza kamerami telewizyjnymi? Ilu fanów Indykpolu AZS przyjechało do Zawiercia? Zobacz kulisy dwudniowej rywalizacji o półfinał w AZS TV.

„Musimy trenować na 150 procent”

“Ciężko cokolwiek powiedzieć, bo gospodarze zagrali kapitalne zawody. Mamy tydzień, aby wrócić do swojej formy i trenować na 150%, aby zwyciężyć”

„Musimy zostawić sporo serducha w Iławie”

” Aby odwrócić rywalizację, musimy zostawić bardzo dużo serducha, aby “jakoś to wyglądało”. Gdy w walce o półfinał PlusLigi przegrywasz dwa spotkania 0:3, to warto by było zagrać zdecydowanie lepiej. To wciąż nie jest nasza gra”

Piątkowe spotkanie w obiektywie

Byli znami przez dwa dni i wspierali Zieloną Armię. Dziękujemy naszym Kibicom za wsparcie w Zawierciu – zobaczcie galerię z piątkowego meczu z Jurajskimi Rycerzami.

Lepsza gra akademików nie wystarczy

Przeczytaj relację z piątkowego spotkania z Jurajskimi Rycerzami oraz zobacz pomeczowe statystyki.

Jakub Ciunajtis: Mieliśmy problemy z przyjęciem

“Ekipa z Zawiercia “zaskoczyła nas” dyspozycją w polu serwisowym – grali różnorodne zagrywki, od floata po zagrywkę z wysoku. Jesteśmy smutni po porażce, ale patrzymy z nadzieją na piątkowy mecz”

Robbert Andringa: Musimy poprawić wszystko

“Nie realizowaliśmy taktyki, którą zakładaliśmy podczas przedmeczowych spotkań. Co musimy poprawić przed jutrzejszym meczem? Wszystko”

Czwartkowe spotkanie w obiektywie

Pierwszy mecz w fazie play-off niestety nie dostarczył kibicom wielu emocji. Zobacz czwartkowe starcie w Zawierciu w obiektywie.

Porażka w pierwszym meczu

Przeczytaj relację z pierwszego meczu w Zawierciu oraz zapoznaj się z pomeczowymi statystykami.

Rywalizację w play-off czas zacząć!

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn w czwartek i piątek rozpoczną rywalizację w I rundzie fazy play-off. Rywalem akademików z Kortowa będzie Aluron CMC Warta Zawiercie. Gramy do trzech zwycięstw – pierwsze dwa spotkania zaplanowane zostały na wyjeździe.

Kup bilet na trzeci play-off z Jurajskimi Rycerzami!

Czas na wielkie emocje w fazie play-off! Po dwóch meczach rozegranych w Zawierciu, rywalizacja przeniesie się do Iławy. Czy w sobotę, 15 kwietnia, siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn pokonają Aluron CMC Wartę? Spotkajmy się w Iławie – kup swój bilet już teraz!

AZS na Fali: Szymon Jakubiszak

Jak ocenia fazę zasadniczą? Na co stać akademików w play-off? Co będzie przeważało podczas konfrontacji z Jurajskimi Rycerzami? Posłuchaj audycji AZS na Fali w Radio UWM FM z Szymonem Jakubiszakiem w roli głównej.

AZS TV: #19Wygrana

Jaki wynik przed niedzielnym spotkaniem typowali kibice? Co sądzą o rywalizacji w play-off? Zobacz to, czego nie pokazały kamery telewizyjne, w AZS TV!

„Stać nas na wygranie każdego meczu w play-off”

“Jesteśmy w stanie powalczyć z każdym, a play-off rządzą się swoimi prawami. Wszystko jest przed nami. Jestem optymistą”

„Były fajne momenty w naszej grze”

“Wiedzieliśmy, że nie będzie łatwo – chcieliśmy zagrać fajną siatkówkę. Były przestoje, ale także dobre momenty w naszej grze”

Fotograficzna pocztówka z meczu

Dla siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn, niedzielna wygrana w Iławie to 19 zwycięstwo w tym sezonie. Zobacz fotorelację z ostatniego meczu fazy zasadniczej w wykonaniu akademików z Kortowa.

Zwycięstwo na zakończenie fazy zasadniczej

Przeczytaj relację z niedzielnego spotkania w Iławie oraz zapoznaj się z pomeczowymi statystykami.

W play-off zagramy z Jurajskimi Rycerzami

Wszystko jest już jasne – w I rundzie play-off zmierzymy się z Aluron CMC Wartą Zawiercie. Rywalizacja toczy się do trzech zwycięstw. Pierwsze dwa mecze rozegramy na wyjeździe (czwartek i piątek), na trzeci i ew. czwarty mecz wracamy do Iławy!

Ostatni sprawdzian przed play-off

Przeczytaj zapowiedź niedzielnego spotkania w Iławie. Bilety wciąż są dostępne!

AZS na Fali: Michał Kądzioła

Mimo zimowej aury, wtorkowe wydanie audycji AZS na Fali postanowiliśmy przenieść na piasek. Naszym gościem był Michał Kądzioła, a rozmawialiśmy o tym, co wydarzy się na warmińsko-mazurskich plażach pod koniec czerwca oraz w ostatni weekend sierpnia.

AZS TV: #PewnaWygrana

Wygrać w Bełchatowie i to bez straty seta – to musiała być #PewnaWygrana! Zobacz, jak przed meczem zmotywował swoich zawodników Javier Weber. Obejrzyj kulisy wygranej w AZS TV!

„Nasza gra wygląda coraz lepiej”

“Mamy nadzieję, że kolejny mecz zagramy na podobnym poziomie i to będzie dobry prognostyk przed play-off”

„Chcemy wygrywać kolejne spotkania”

“Staramy się grać tak, jak będziemy grać w play-off. Chcemy wygrywać kolejne spotkania, bo to buduje drużynę. Naszym dużym atutem jest zagrywka i stać nas na jeszcze lepszy serwis”

Fotorelacja z Bełchatowa

Trzy fantastyczne sety w Bełchatowie i kolejne zwycięstwo! Zobacz galerię zdjęć z poniedziałkowego, wyjazdowego starcia z PGE Skrą.

Zwycięstwo w Bełchatowie!

Przeczytaj relację z poniedziałkowego starcia w Bełchatowie oraz zapoznaj się z pomeczowymi statystykami.

„Chcemy być dobrze przygotowani do play-off”

Przeczytaj zapowiedź poniedziałkowego starcia w Bełchatowie. Początek meczu o godz. 20:30.

Zielona Armia partnerem Akademii Golfa!

Zapraszamy na bezpłatną akademię gry w golfa organizowaną przez klub Mazury Golf & Country Club w Naterkach, której zostaliśmy oficjalnym Partnerem!

AZS na Fali: Rafał Wiśniewski

Co słychać w naszych grupach młodzieżowych? Jak wygląda szkolenie młodzieży? Dlaczego warto przekazać 1,5% podatku na dzieci i młodzież trenujące siatkówkę w AZS Olsztyn? Gościem audycji AZS na Fali w Radio UWM FM był Rafał Wiśniewski, jeden z trenerów grup młodzieżowych AZS UWM Olsztyn.

AZS TV: #DziwnyMecz

Jakie koszulki mieli wyjątkowi kibice Taylora? Jak doszło do feralnej pomyłki dotyczącej statuetki MVP? Zobacz kulisy starcia w Lubinie w AZS TV.

„Zrobiliśmy zbyt dużo błędów”

“Był to bardzo dziwny mecz. Z całą pewnością nie zaprezentowaliśmy się dobrze. Robiliśmy dużo błędów, ale udało nam się wygrać i z tego jesteśmy zadowoleni”

„Finalnie wygrała drużyna”

“Cieszy to, że wygraliśmy. Dziś szansa do gry mieli zawodnicy, którzy ostatnio mniej grali. To dla nas budujące, że tego rodzaju zawodnicy są dla nas wartością dodaną. Finalnie wygrała drużyna”

Kolejne zwycięstwo Zielonej Armii

Przeczytaj relację z poniedziałkowej wygranej w Lubinie oraz zapoznaj się z pomeczowymi statystykami.

Pomeczowa galeria z Lubina

Mecz w obiektywie, czyli zobacz pomeczową galerię z poniedziałkowej wygranej w Lubinie.

Poniedziałkowe granie w Lubinie

“Te spotkania to świetny sprawdzian, aby zobaczyć, czy nasza praca idzie w dobrym kierunku”. Przeczytaj zapowiedź poniedziałkowego spotkania w Lubinie.

Kup bilet na mecz z Cerradem Enea Czarnymi Radom!

W niedzielę, 2 kwietnia o godzinie 20:30, siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn zmierzą się z Cerradem Enea Czarnymi Radom. Na którym miejscu pierwszą część sezonu zakończą akademicy z Kortowa? Spotkajmy się w Iławie – kup swój bilet już teraz!

Szymon Jakubiszak zostaje w Indykpolu AZS Olsztyn!

Dwumetrowy środkowy, który wielokrotnie pomagał kolegom z drużyny w trudnych sytuacjach. Pod wodzą Javiera Webera wykonał duży progres. Szymon Jakubiszak zostaje w Indykpolu AZS Olsztyn na kolejny sezon!

AZS na Fali: Jakub Ciunajtis

W czym czuje się mocniejszy – w przyjęciu czy obronie? Co poprawił na przestrzeni całego sezonu? Na co jeszcze stać akademików? Posłuchaj audycji AZS na Fali w Radio UWM FM z Jakubem Ciunajtisem w roli głównej.

AZS TV: #CorazBliżej

Play-off coraz bliżej! Kto przewidział dokładny wynik meczu? Jak reagowali zawodnicy na udane zagrania? Co działo się po meczu? Zobacz kulisy wyjazdowej wygranej w Suwałkach w AZS TV!

Grzegorz Pająk: Pokazaliśmy pazur w końcówkach

“Dziś wygrała drużyna! W dwóch setach przegrywaliśmy, a ostatecznie udało nam się zwyciężyć. Pokazaliśmy pazur w zaciętych końcówkach. Dlatego wygraliśmy to spotkanie razem”

„To są ważne trzy punkty”

“Wygrywaliśmy ważne końcówki dzięki dobrej postawie w polu serwisowym oraz grze blok-obrona. To dziś zrobiło różnicę”

Karol Butryn: Naszym atutem jest zagrywka

“Zagraliśmy poprawnie, choć w każdym z setów znalazłbym coś do poprawy. Naszym atutem jest zagrywka i to tutaj staramy się wykonać jak najlepszą pracę. Wydaje się, że awans do ósemki mamy już pewny – chcemy jednak wygrać wszystkie pozostałe mecze fazy zasadniczej”

Piątkowa galeria z Suwałk

Piątkowe spotkanie w Suwałkach dostarczyło wielu emocji zarówno na boisku, jak i na trybunach. Zobacz galerię zdjęć z wyjazdowej potyczki Zielonej Armii.

Ważne zwycięstwo w Suwałkach

Przeczytaj relację z piątkowego spotkania w Suwałkach oraz zapoznaj się z pomeczowymi statystykami.

Ważny mecz akademików w Suwałkach

Przeczytaj zapowiedź piątkowego starcia w Suwałkach. Początek meczu o godz. 20:30 – transmisja w Polsacie Sport, Radio UWM FM i Radio Olsztyn.

AZS na Fali: #SzóstySet i Jan Król

Wtorkowa audycja w Radio UWM FM była wyjątkowa. Prowadzącymi byli autorzy podcastu Szósty Set, którzy wylicytowali udział w programie na rzecz WOŚP. Ich gościem był Jan Król. Jak poradziła sobie radiowymi mikrofonami? Posłuchajcie sami!

AZS TV: #KolejnyKrok

Czy dla znajomych Robberta Andringi była to pierwsza wizyta w Polsce? Kogo autograf chciała zdobyć młoda sympatyczka AZS? Zobacz kulisy piątkowej wygranej w Iławie w AZS TV!

„Walczymy o jak najlepsze rozstawienie”

“Dla nas to na pewno ważne zwycięstwo. Walczymy dalej o bycie w ósemce i jak najlepsze rozstawienie”

„Była to bardzo ważna wygrana”

“Była to dla nas ważna wygrana, chcieliśmy zdobyć trzy punkty i to zrobiliśmy. Z optymizmem patrzymy w przyszłość”

Piątkowy mecz w obiektywie

Dziękujemy Wam drodzy Kibice za obecnośc w Iławie – mecz obejrzał komplet publiczności! Zobacz galerię zdjęć z wygranego spotkania, autorstwa Artura Kijewskiego.

Przełamanie siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn!

Przeczytaj relację z piątkowego spotkania w Iławie oraz zapoznaj się z pomeczowymi statystykami.

„Każdy mecz jest dla nas finałem”

Przeczytaj zapowiedź piątkowego spotkania w Iławie. Ostatnie bilety wciąż są dostępne!

AZS na Fali: Mariusz Sordyl

Posłuchaj audycji AZS na Fali w Radio UWM FM, której gościem był Mariusz Sordyl, trener ukraińskiego Epicentr-Podolany Horodok

Запрошуємо на унікальний матч!

Вболіваємо за Україну! У п’ятницю, 3 березня, до Ілави вперше в цьому сезоні приїде команда Barkom Kazany Lwów. Зустрінемось в Ілаві!

„Tylko razem możemy to dźwignąć”

“Musimy przyłożyć się do jeszcze większej pracy oraz zrozumieć, w jak ciężkiej sytuacji jesteśmy. Tylko razem możemy to dźwignąć”

„Nie byliśmy skoncentrowani w stu procentach”

“Od początku nie byliśmy skoncentrowani w stu procentach. Rywale grali bardzo dobrze w każdym elemencie. My nie mogliśmy się wstrzelić zagrywką, a także słabo broniliśmy”

#DerbyPółnocy dla Trefla

Przeczytaj relacje z wyjazdowego spotkania z Treflem Gdańsk i zobacz pomeczowe statystyki.

Piątkowe #DerbyPółnocy w Ergo Arenie

Czas nadrobić zaległości. Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn w najbliższy piątek, zmierzą się na wyjeździe z Treflem Gdańsk. Początek meczu w trójmiejskiej Ergo Arenie o godz. 17:30.

AZS na Fali: Marcin Mierzejewski

Posłuchaj cotygodniowej audycji na antenie Radia UWM FM – gościem programu był Marcin Mierzejewski.

AZS TV: #Stolica

Co po spotkaniu z Projektem powiedział Javier Weber? Jak przeżywał mecz argentyński szkoleniowiec akademików? Zobacz kulisy niedzielnego starcia w stolicy w AZS TV.

„Nie mogliśmy trenować w komplecie”

“W tygodniu mieliśmy problemy zdrowotne – nie mogliśmy trenować w komplecie. Ja również je miałem. Jakość treningów była dużo niższa, co mogło w pewnym stopniu przełożyć się na wynik meczu”

„Wciąż musimy znaleźć swój odpowiedni rytm gry”

“Ciężko jest coś powiedzieć na temat tego spotkania. Wciąż musimy znaleźć swój odpowiedni rytm gry, po sytuacji związanej z kontuzją Joshua. Widzimy, że musimy jeszcze ciężej pracować, aby czuć się komfrotowo na boisku”

Niedzielna fotorelacja z Warszawy

Mecz w obiektywie, czyli zobacz fotorelację z niedzielnego starcia Indykpolu AZS Olsztyn z Projektem Warszawa.

Projekt lepszy od akademików

Przeczytaj relację z niedzielnego spotkania w Warszawie oraz zobacz pomeczowe statystyki.

Poręba i Butryn docenieni przez Kibiców

Mateusz Poręba zajął 4, miejsce, a Karol Butryn 7. lokatę, w 62. Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Warmii i Mazur.

Czy olsztynianie za(Projekt)ują zwycięstwo?

Przeczytaj zapowiedź niedzielnego spotkania w Warszawie. Początek o godz. 17:30 – transmisja w Polsacie Sport, Radio UWM FM i Radio Olsztyn.

Kup bilet na mecz z Barkomem Każany Lwów!

Walka o play-off wciąż trwa, a każdy zdobyty punkt, przybliży akademików do czołowej “ósemki”. Czy siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn po raz drugi w tym sezonie pokonają Barkom Każany Lwów? Spotkajmy się w Iławie w piątek, 3 marca o godz. 17:30! 

Podaruj 1,5% podatku na AZS Olsztyn!

Od środy, 15 lutego, możesz rozliczyć swój PIT przez internet. Jak co roku, zachęcamy do przekazania 1,5% na dzieci i młodzież, trenujące siatkówkę w AZS Olsztyn! To realne wsparcie rozwoju młodych siatkarzy, trenujących w grupach młodzieżowych AZS Olsztyn.

AZS na Fali: Karol Jankiewicz

Posłuchajcie audycji AZS na Fali w Radio UWM FM z Karolem Jankiewiczem w roli głównej!

Zapraszamy na 1/4 Mistrzostw Polski w Olsztynie!

Już od czwartku,16 lutego, zapraszamy na turniej ćwierćfinałowy Mistrzostw Polski juniorów, którego gospodarzem jest AZS UWM Olsztyn. Awans do turnieju półfinałowego uzyskają dwie najlepsze ekipy.

AZS TV: #Płomień

– Hala w Iławie zapłonęła, cieszę się, że daliście nam super doping – tak Mateusz Poręba skomentował atmosferę podczas czwartkowego starcia z liderem PlusLigi. Zobacz, co działo się w Iławie w AZS TV.

„Trzy treningi to mało, aby poczuć się dobrze z resztą zespołu”

” Nie tak wyobrażałem sobie swój debiut w Indykpolu AZS. Można było jednak spodziewać się takiego początku w moim wykonaniu. Trzy treningi to mało, aby poczuć się dobrze z resztą zespołu. Razem z Trenerem zakładaliśmy taką możliwość”

„Czujemy żal i złość”

“Po końcówce czwartej partii, kiedy przegrywamy 32:34, czuję rozżalenie. Byliśmy blisko tie-breaka, więc nic innego nie może towarzyszyć, jak żal i złość”

Czwartkowe emocje na fotografiach

W czwartek emocje były zarówno na boisku oraz na trybunach. Zobacz galerię zdjęć z starcia przeciwko liderowi PlusLigi w obiektywie Artura Kijewskiego.

Porażka z liderem PlusLigi

Przeczytaj relację z czwartkowego spotkania w Iławie i zobacz pomeczowe statystyki.

Walka o punkty z liderem

Przeczytaj zapowiedź czwartkowego meczu w Iławie. Wszystkie bilety zostały sprzedane!

AZS na Fali: Grzegorz Pająk

Posłuchaj audycji AZS na Fali w Radio UWM FM z Grzegorzem Pająkiem w roli głównej.

,,Liczymy na coraz większy rozwój”

“Nadal mam bezgraniczną wiarę w swój zespół – jesteśmy bardzo dobrze zorganizowani i liczymy tylko na coraz wyższy rozwój”

Grzegorz Pająk: Sezon odżywa dla mnie na nowo

“Mam o co grać, drużyna jest w świetnym miejscu w tabeli i bardzo dobrej dyspozycji. Cieszę się, bo sezon odżywa dla mnie na nowo”

Wyjątkowa oferta od Inter Parts

Witajcie kibice i sympatycy Indykpolu AZS Olsztyn! Mamy dla Was wyjątkową ofertę od naszego partnera, Inter Parts. Jesteście ciekawi, co przygotował dla Was nasz Sponsor?

Grzegorz Pająk dołącza do Indykpolu AZS Olsztyn

Doświadczony rozgrywający, który do stolicy Warmii i Mazur wraca po dziesięciu latach. Grzegorz Pająk dołącza do Indykpolu AZS Olsztyn, dzięki czemu akademicy z Kortowa ponownie mogą trenować w komplecie.

Joshua Tuaniga zostaje w Olsztynie!

Choć nie dane mu było dokończyć obecnego sezonu w biało-zielonych barwach, to kibice będą mogli podziwiać grę amerykańskiego rozgrywającego w kolejnym sezonie. Joshua Tuaniga zostaje w Indykpolu AZS Olsztyn!

AZS na Fali: Paweł Papke

Posłuchaj audycji AZS na Fali w Radio UWM FM z Pawłem Papke w roli głównej.

AZS TV: #Siła

Trzynastu wspaniałych zwyciężyło! Jaki wynik przed meczem typowali nasi kibice? Co działo się tuż przy boisku? Zobacz kulisy piątkowej wygranej w Iławie w AZS TV!

Taylor Averill: Jestem dumny z drużyny

“Jestem dumny z drużyny. To nie jest łatwa sytuacja, kiedy tracisz podstawowego rozgrywającego. Każdy z nas stanął jednak na wysokości zadania – statuetka MVP jest dla każdego z nas”

„To były spore emocje”

“To był mecz o dużym ładunku emocjonalnym. To, co stało się w Bielsku-Białej wpłynęło mocno na nas. Trener przygotował nas odpowiednio na ten mecz i to zadecydowało o tym, że zdobywamy dzisiaj trzy punkty!”

Kup bilet na mecz z Asseco Resovią Rzeszów!

Spotkajmy się w Iławie w czwartek, 9 lutego o godz. 17:30 – kup swój bilet już teraz!

Piątkowe emocje na fotografiach

Zobacz galerię zdjęć z piątkowego spotkania Zielonej Armii w Iławie autorstwa Arutra Kijewskiego.

Stal pokonana w Iławie!

Przeczytaj relację oraz zapoznaj się z pomeczowymi statystykami.

Piątkowe emocje w Iławie

Przeczytaj zapowiedź piątkowego starcia z PSG Stalą Nysa w Iławie. Bilety wciąż są dostępne!

Zielona Armia gra razem z WOŚP!

Zielona Armia ponownie gra z WOŚP! W tym roku przygotowaliśmy dla Was cztery, wyjątkowe licytacje. Zobacz, w jaki sposób możesz przyłączyć się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

AZS na Fali: Grzegorz Krzan

Gościem Janka Siennickiego w audycji AZS na Fali w Radio UWM FM był Grzegorz Krzan, trener przygotowania fizycznego. Posłuchaj zapisu audycji.

Javier Weber: Musimy zmierzyć się z zaistniałą sytuacją

Czy kontaktował się już z Joshem? Jak będą wyglądały najbliższe treningi? O tym dowiecie się z krótkiej rozmowy z Javierem Weberem.

Koniec sezonu dla Joshua Tuanigi

Kontuzja odniesiona przez Joshua Tuanigę podczas piątkowego spotkania w Bielsku-Białej, wyklucza rozgrywającego z gry do końca sezonu.

AZS TV: #SmutneZwycięstwo

Co powiedział trener Weber na przedmeczowej odprawie? Jakie nastroje panowały w drużynie po końcowym gwizdku? Zobacz AZS TV z Bielska-Białej.

„Nasze myśli są z Joshuą”

“Ciężko jest mi cokolwiek powiedzieć o meczu, ponieważ sport nie jest teraz najważniejszy. Nasze myśli są z Joshuą i jego stanem zdrowia. o jest dla nas najważniejsze”

„Cieszę się, że udało nam się wygrać za trzy punkty”

“Ciężko jest cokolwiek powiedzieć po takim meczu, kiedy Twój przyjaciel z drużyny dostaje kontuzji. Dlatego cieszę się, że udało nam się wygrać spotkanie za trzy punkty”

Piątkowa galeria zdjęć

Emocje na fotografiach czyli zobacz galerię zdjęć kończącą pięciodniowy wyjazd na południe Polski.

Wygrana w cieniu kontuzji

Przeczytaj relację z piątkowego spotkania w Bielsku-Białej oraz zobacz statystyki.

Udanie zakończyć pięciodniowy wyjazd

Przeczytaj zapowiedź piątkowego starcia w Bielsku-Białej. Początek meczu o godz. 17:30.

AZS TV: #PołowaPlanu

Jakie reakcje towarzyszyły zawodnikom podczas wtorkowego spotkania? Zobacz, co zarejestrowała nasza kamera w AZS TV.

Robbert Andringa: Pierwszy set był szalony

“Jestem jednak zawiedziony, że nie przenieśliśmy dobrej gry z drugiej partii na trzeciego seta. Koniec końców mamy trzy punkty i to jest najważniejsze”

„Cieszy zwycięstwo za trzy punkty”

“Cieszę się bardzo z tego zwycięstwa za trzy punkty. Było to bardzo ciężkie spotkanie. Dobrze, że wytrzymaliśmy tę końcówkę, bo było naprawdę gorąco”

Galeria zdjęć z Katowic

Zobacz zdjęcia z wtorkowej konfrontacji Indykpolu AZS Olsztyn w Katowicach.

Zwycięstwo akademików w Katowicach

Przeczytaj relację z wtorkowego spotkania w Katowicach i zobacz pomeczowe statystyki.

AZS na Fali: Marcin Możdżonek

Jak postrzega zmiany w PlusLidze? Co sądzi o obecnym sezonie oraz postawie siatkarzy Indykpolu AZS? Posłuchajcie audycji!

Pięciodniowy wyjazd akademików

Przeczytaj zapowiedź wtorkowego starcia w Katowicach. Początek o godz. 20:30.

AZS TV: #Radość

Czy po sobotnim meczu na trybunach zapanowała radość? To mało powiedziane – był prawdziwy ogień! Zobacz to, czego nie pokazali w telewizji, czyli kulisy wygranej Zielonej Armii nad Jurajskimi Rycerzami.

Karol Butryn: Musieliśmy zostawić kawał zdrowia

“Wiedzieliśmy, że rywal jest osłabiony, przez co zmieniła się nasza taktyka, ale bardziej musieliśmy skupić się na swojej grze. To my musieliśmy dobrze grać, aby móc wygrać”

„Kocham takie momenty jak końcówka trzeciego seta”

“Jestem szcześliwy z tego, co dziś zagraliśmy. Kocham takie momenty jak końcówka trzeciego seta. To było niesamowite!”

Sobotnie starcie w obiektywie

Zobacz galerię zdjęć z sobotniego meczu Zielonej Armii z Jurajskimi Rycerzami, autorstwa Artura Kijewskiego.

Zielona Armia wygrywa z Jurajskimi Rycerzami!

Przeczytaj relację z sobotniego starcia w Iławie i zobacz pomeczowe statystyki.

Kup bilet na mecz z PSG Stalą Nysa!

Spotkajmy się w Iławie w piątek, 27 stycznia o godz. 17:30 – kup swój bilet już teraz!

Czy Zielona Armia pokona Jurajskich Rycerzy?

Przeczytaj zapowiedź sobotniego starcia w Iławie. Bilety wciąż są dostępne!

„Kluczem jest powrót do stabilizacji”

“Kluczem jest powrót do stabilizacji na dystansie całego meczu, aby nie mieć zbyt dużo wzlotów i upadków”

AZS na Fali: Moritz Kartlizek

Posłuchaj cotygodniowej audycji na antenie Radia UWM FM.

AZS TV: #Lublin

Zwycięska passa przerwana – dlaczego nie udało się zwyciężyć w Lublinie? Zobacz, co działo się na boisku oraz na trybunach hali Globus.

„Mieliśmy momenty przestoju w grze”

“W każdym z przegranych setów mieliśmy momenty przestoju w grze. Tkwiliśmy w jednych ustawieniach, nie mogliśmy skończyć piłki”

„Zabrakło nam wszystkich elementów”

“Nie byliśmy w stanie utrzymać naszego poziomu gry z pierwszego seta. Zabrakło nam wszystkich elementów, co było bardzo widoczne”

Emocje na fotografiach

Zobacz pierwszą w 2023 roku fotorelację z meczu siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn w Lublinie.

Porażka w nowym roku

Przeczytaj relację z sobotniego meczu w Lublinie oraz zobacz statystyki.

Dobrze rozpocząć Nowy Rok

Przeczytaj zapowiedź sobotniego, wyjazdowego spotkania z LUK Lublin. Początek o godzinie 14:45.

Kup bilet na mecz z Aluron CMC Wartą Zawiercie!

Spotkajmy się w Iławie w sobotę, 14 stycznia o godz. 14:45 – kup swój bilet już teraz!

AZS na Fali: Dawid Siwczyk

Kiedy będzie w pełni gotowy do gry? Za co jest wdzięczny trenerowi Weberowi? Jaki jest Dawid Siwczyk prywatnie? Tego dowiesz się, słuchając naszej cotygodniowej audycji na antenie Radia UWM FM.

Mateusz Poręba: Jestem pewniejszy siebie

“Zdobywanie medali czy trofeów daje dużą pewność siebie. Moje umiejętności powiększyło jednak trenowanie z najlepszym. jestem pewniejszy siebie i z tego bardzo się cieszę”

Spokojne święta siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn

Czy wszyscy zagraniczni siatkarze udali się do swoich domów na Święta Bożego Narodzenia? Czym zajadają się na stołach Niemcy, co cenią sobie Amerykanie, bez czego świąt nie wyobrażają sobie Holendrzy, a jakie tradycje panują w Argentynie?

AZS TV: #Robbert

Jak wyglądały jego początki w Indykpolu AZS Olsztyn? Jakie ma wspomnienia z 150 rozegranych spotkań w biało-zielonych barwach? Zobacz AZS TV z Robbertem Andringą w roli głównej.

Joshua Tuaniga: W końcówce serce biło mocniej

“Moje serce biło bardzo mocno podczas końcówki meczu. Jestem szczęśliwy, że zagraliśmy dobrze jako drużyna”

„Cieszę się ze statuetki MVP”

“Był to dla nas bardzo ciężki mecz. Oprócz trzeciego seta, zagraliśmy jednak bardzo dobrze. W każdym aspekcie byliśmy lepsi od naszego rywala”

Świąteczna galeria zdjęć

Zobacz ostatnią w tym roku fotorelację z meczu w Iławie, autorstwa Artura Kijewskiego.

Zwycięstwo na zakończenie roku!

Przeczytaj relację z ostatniego spotkania Indykpolu AZS Olsztyn w 2022 roku.

AZS na Fali: Kamil Szymendera

Posłuchaj audycji AZS na Fali w Radio UWM FM z Kamilem Szymenderą w roli głównej.

Przedświąteczny hit w Iławie!

Przeczytaj zapowiedź środowego spotkania w Iławie – bilety wciąż są dostępne! Początek meczu o godz. 16:15.

AZS TV: Dzień z życia – Kuba Hawryluk

Spędź dzień meczowy razem z Kubą Hawrylukiem – nasza kamera śledziła libero do rana do wieczora, podczas wyjazdowego starcia w Kędzierzynie-Koźlu.

Javier Weber: Zagraliśmy złe spotkanie

Posłuchaj pomeczowej rozmowy z Javierem Weberem na antenie Radia UWM FM.

„Ktoś musiał dać impuls do walki”

“Ktoś musiał dać ten inpuls do walki. Cieszę się, że mi się to udało”. Posłuchaj pomeczowej rozmowy z Karolem Butrynem.

Sobotnia galeria zdjęć

Zobacz sobotni mecz w obiektywie, czyli galerię zdjęć z Kędzierzyna-Koźla.

Wygrana z Mistrzem Polski!

Przeczytaj relację z sobotniego spotkania w Kędzierzynie-Koźlu oraz zapoznaj się z pomeczowymi statystykami.

Zaczynamy rundę rewanżową!

Przeczytaj zapowiedź sobotniego starcia w Kędzierzynie-Koźlu. Początek o godz. 17:30 – transmisja w Polsacie Sport i Radio UWM FM.

Siatkarski płyn do spryskiwaczy od Inter Parts znów dostępny!

Płyn do spryskiwaczy Zielona Armia spełni oczekiwania nie tylko kierowców szukających zimowego preparatu do szyb. To także gratka dla fanów Indykpolu AZS Olsztyn!

AZS na Fali: Artur Dryhynycz

Posłuchaj cotygodniowej audycji na antenie Radia UWM FM.

Kup bilet na mecz z Jastrzębski Węglem!

Spotkajmy się w Iławie w środę, 21 grudnia o godz. 16:15 – kup swój bilet już teraz!

AZS TV: #TrzyPoTrzy

Kto przewidział poprawny wynik meczu? Co działo się poza kamerami? Kto “wtargnął” w kadr podczas specjalnych podziękowań Joshua? Zobacz AZS TV z Radomia, czyli kulisy trzeciej wygranej z rzędu.

Robbert Andringa: Graliśmy na równym poziomie

“Cieszę się, że kontynuowaliśmy naszą grę na dobrym, równym poziomie. Były to dla nas ważne trzy punkty”

„Nasza gra jest klarowna”

“Zespół zaczyna grać razem, a nasza gra jest klarowna. Każdy z nas się wspiera, wie, jaką ma rolę na boisku w danym systemie gry, przez co w trudniejszych momentach, jesteśmy dużo spokojniejsi”

Zwycięska galeria zdjęć

Zobacz fotorelację z sobotniego, wyjazdowego spotkania siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn.

Trzecie zwycięstwo z rzędu!

Przeczytaj relację z sobotniego spotkania w Radomiu oraz zobacz pomeczowe statystyki.

Utrzymać serię zwycięstw

Przeczytaj zapowiedź sobotniego spotkania w Radomiu. Początek o godz. 20:30.

AZS TV: #Emocje

Zobacz z bliska to, czego nie pokazali w telewizji – wielkich emocji w czasie meczu i tuż po jego zakończeniu!

Kuba Hawryluk: Zagraliśmy dobre spotkanie

“Cała drużyna zagrała bardzo dobre spotkanie – każdy mógł otrzymał MVP. Został nim Robbert, który zagrał kapitalnie”

„Wielkie dzięki dla Kibiców!”

“To wspaniałe uczucie kiedy wygrywasz przy takim dopingu i radości własnej publiczności. Wielkie dzięki!”

Środowy mecz w obiektywie

Zobacz galerię zdjęć z środowego spotkania w Iławie autorstwa Artura Kijewskiego.

Mikołajkowa wygrana z PGE Skrą!

Przeczytaj relacje z środowego spotkania w Iławie oraz zobacz pomeczowe statystyki.

AZS na Fali: Bartłomiej Lipiński

Posłuchaj cotygodniowej audycji na antenie Radia UWM FM.

Siatkarski klasyk w Iławie

Przeczytaj zapowiedź środowego starcia w Iławie. Bilety wciąż są dostępne!

AZS TV: #TrzySety

75 minut gry w 125 sekund – zobacz kulisy sobotniej wygranej z Cuprum Lubin w AZS TV.

B. Lipiński: Potrzebowaliśmy zwycięstwa jak powietrza

Posłuchaj rozmowy z przyjmującym Indykpolu AZS Olsztyn na antenie Radia UWM FM.

„Kluczem do zwycięstwa była obrona”

“Pracowaliśmy bardzo ciężko na treningach, a ponadto musieliśmy mierzyć się z pewnymi problemami – m.in zdrowotnymi. Każdy, kto był na boisku, był gotowy dać z siebie wszystko”

Emocje na fotografiach

Zobacz fotorelację z wygranego spotkania w Iławie, autorstwa Arkadiusza Brzozowskiego.

Sobotni wieczór dla Zielonej Armii!

Przeczytaj relację z sobotniego spotkania w Iławie oraz zobacz pomeczowe statystyki.

Pokonać pogromcę lidera

Przeczytaj zapowiedź sobotniego spotkania w Iławie. Bilety wciąż są dostępne!

Kup bilet na mecz z PGE Skrą Bełchatów!

Spotkajmy się w Iławie w środę, 7 grudnia o godz. 16:15 – kup swój bilet już teraz!

AZS na Fali: Zbigniew Lubiejewski

Posłuchaj cotygodniowej audycji AZS na Fali w Radio UWM FM.

AZS TV: #135 sekund

124 minuty gry w 135 sekundach – zobacz kulisy poniedziałkowego starcia w Iławie, czyli emocje przed, w czasie i po zakończonym meczu, w AZS TV.

Kuba Hawryluk: Czujemy niedosty

“Jest lekki niedosyt. Mogliśmy ten mecz wygrać 3:1, zamknąć w czterech setach. Ale cieszymy się z tego, co mamy. Nasza gra wygląda coraz lepiej”

„Jestem zawiedziony”

“Jestem zawiedziony z powodu porażki. W tie-breaku popełniliśmy zbyt wiele prostych błędów – w przyjęciu, ataku i zagrywce”

Emocje na fotografiach

Zobacz emocje, jakie panowały na boisku na trybunach, na zdjęciach autorstwa Artura Kijewskiego.

Porażka po pięciu setach

Przeczytaj relację z poniedziałkowego meczu w Iławie oraz zobacz pomeczowe statystyki.

Pogromcy lidera w Iławie – kup bilet na mecz z Cuprum Lubin!

Spotkajmy się w Iławie w sobotę,3 grudnia o godz. 20:30 – kup swój bilet już teraz!

Pora na drugie #DerbyPółnocy!

Przeczytaj zapowiedź poniedziałkowego starcia w Iławie. Bilety wciąż są dostępne!

AZS TV: #Kraków

Mamy przełamanie i wierzymy, że to będzie początek nowej, dobrej drogi! Zobacz rekacje siatkarzy podczas wyjazdowego starcia w Krakowie w AZS TV.

Kuba Hawryluk: Stać nas na lepszą grę

“Trener wspomniał, że potrzebujemy jednego meczu na przełamanie, aby grać jeszcze lepiej – mam nadzieję, że to był ten mecz. Stać nas na jeszcze lepszą grę”

„Jesteśmy zadowoleni ze zwycięstwa”

– Jesteśmy zadowoleni z tego spotkania. Graliśmy dużo środkiem, co jest naszą mocną stroną – powiedział MVP spotkania na antenie Radia UWM FM.

Fotorelacja z wygranej

Emocje na boisku oraz na trybunach – zobacz fotorelację z wygranego, wyjazdowego spotkania siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn.

Zwycięstwo w Krakowie!

Przeczytaj relację z wygranego spotkania akademików oraz zobacz pomeczowe statystyki.

,,Nie szukam wymówek”

“Po pierwsze, nie graliśmy dobrze. Po drugie, nie szukam wymówek. Powinniśmy prezentować się lepiej w typowych fundamentach siatkówki – skuteczniej grać w ataku czy zachować się spokojniej przy łatwiejszych piłkach”

AZS na Fali: Szymon Jakubiszak

Posłuchaj cotygodniowej audycji AZS na Fali w Radio UWM FM.

AZS TV: #Niemoc

Zobacz kulisy niedzielnego starcia w Iławie, w AZS TV.

„Nie zagraliśmy dziś dobrze”

“Kiedy trenujesz bez dwóch podstawowych zawodników, nie możesz w pełni się rozwinąć. Nie zmienia to jednak faktu, że nie zagraliśmy dziś dobrze. Jedyne co nam pozostało, to powrót do Olsztyna, analiza spotkania i ciężki trening”

Jan Król: Najbardziej żałuję pierwszego seta

“Najbardziej żałuję pierwszego seta, w którym zabrakło nam postawienia “kropki nad i”. To był “strzał”, z którego podnosiliśmy się w drugim secie. Zostajemy w Iławie na tarczy, bez punktów”

Niedzielna fotorelacja z meczu

Zobacz galerię zdjęć z niedzielnego starcia w Iławie, autorstwa Artura Kijewskiego.

Projekt lepszy w Iławie

Przeczytaj relację oraz zobacz pomeczowe statystyki po niedzielnym spotkaniu w Iławie.

#DerbyPółnocy vol.2 – kup bilet na mecz z Ślepskiem Malow Suwałki!

Spotkajmy się w Iławie w poniedziałek, 28 listopada o godz. 17:30. Kup swój bilet już teraz!

Czy olsztynianie zaPROJEKTują zwycięstwo?

Przeczytaj zapowiedź niedzielnego starcia w Iławie. Bilety wciąż są dostępne!

,,W Brazylii piłka nożna jest ponad wszystkim”

Czym dla Brazylijczyków jest piłka nożna? Jakie szansę mają Canarinhos podczas Mistrzostw Świata? O tym opowiada pochodzący z Brazylii, trener przygotowania fizycznego – Renato Bacchi.

Zmiany w grudniowym terminarzu

Dodatkowe granie w grudniu w Iławie! Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn, zamiast wyjazdu do Lubina, zmierzą się z siatkarzami Cuprum w hali przy Małym Jezioraku. Zobacz nasz grudniowy plan zmagań.

AZS na Fali: Mateusz Nykiel

Posłuchaj cotygodniowej audycji AZS na Fali w Radio UWM FM, z Mateuszem Nykielem w roli głównej.

AZS TV: Dzień z życia – Joshua Tuaniga

Spędź dzień meczowy razem z Joshua Tuanigą – nasza kamera śledziła rozgrywającego do rana do wieczora, podczas wyjazdowego starcia z Asseco Resovią Rzeszów.

„Nasza gra wyglądała znacznie lepiej”

– Ciesze się, że w pełni wróciłem do gry. Nasza gra wyglądała znacznie lepiej. Możemy z nadzieją patrzeć w przyszłość – powiedział Moritz Karlitzek, przyjmujący Indykpolu AZS Olsztyn po sobotnim spotkaniu w Rzeszowie.

Szymon Jakubiszak: Różnica w grze i mentalu była widoczna

“Wszystko wyjaśniliśmy sobie po meczu z Gdańskiem. I było widać różnicę mentalną”

Fotorelacja z Rzeszowia

Mecz w obiektywie, czyli zobacz galerię zdjęć z wyjazdowego, sobotniego starcia Indykpolu AZS Olsztyn z Asseco Resovią Rzeszów.

Porażka w Rzeszowie

Przeczytaj relację i zobacz statystyki po sobotnim pojedynku w Rzeszowie.

Spróbować odbudowy w Rzeszowie

Przeczytaj zapowiedź sobotniego spotkania w Rzeszowie. Początek o godz. 14:45.

AZS na Fali: Adrian Brzozowski

Gościem audycji AZS Na Fali był dziennikarz i komentator sportowy Polsatu Sport – Adrian Brzozowski. Kto zaskoczył pozytywnie, a kto rozczarował po ośmiu kolejkach PlusLigi? Jaka jest przyczyna ostatnich dwóch porażek Indykpolu AZS Olsztyn? Posłuchajcie!

AZS TV: #Zawód

“Dziękujemy za doping, niestety dziś zawiedliśmy”. Zobacz w AZS TV, co działo się podczas pierwszej w tym sezonie odsłonie #DerbówPółnocy w Iławie.

Robbert Andringa: Musimy wiele zmienić

“Zagraliśmy zdecydowanie gorzej niż w Nysie. Choć staraliśmy się dogonić rywala w drugim secie, to w każdym aspekcie gry nie wyglądaliśmy dobrze. Musimy zmienić wiele rzeczy w naszej grze”

„Nie zagrało zbyt wiele rzeczy”

Posłuchaj rozmowy z atakującym akademików z Kortowa na antenie Radia UWM FM.

Mecz w obiektywie

Pierwsza odsłona #DerbówPółnocy za nami. Zobacz galerię zdjęć z #DerbówPółnocy w Iławie, autorstwa Artura Kijewskiego.

#DerbyPółnocy dla Trefla Gdańsk

Przeczytaj relację oraz zapoznaj się ze statystykami, po poniedziałkowym spotkaniu w Iławie.

Kup bilet na mecz z Projektem Warszawa!

Pora na kolejne emocje w hali nad Małym Jeziorakiem w Iławie. Po #DerbachPółnocy, przyszedł czas na konfrontację z równie groźną

Pora na #DerbyPółnocy w Iławie!

Przeczytaj zapowiedź poniedziałkowego meczu w Iławie. Bilety wciąż są dostępne!

,,Poziom rośnie z tygodnia na tydzień”

“Po dwóch porażkach na początku sezonu, zaczęliśmy grać o wiele lepiej. Wyjątkiem jest ostatnia porażka w Nysie. Mimo to widzimy, że poziom naszej gry rośnie z tygodnia na tydzień”

AZS TV: #Nysa

Co powiedział Javier Weber na odprawie przed meczem? Jaki wynik typował nasz Miras Driver? Zobacz kulisy starcia w Nysie w AZS TV.

Jan Król: Brakowało nam zagrywki

Posłuchaj rozmowy z atakującym Indykpolu AZS Olsztyn na antenie Radia UWM FM.

Mateusz Poręba: Graliśmy bez emocji

“Graliśmy bez emocji. Gdy Nysa zaczynała naciskać, my odpuszczaliśmy. Czasami w sporcie tak jest, że się przegrywa”

Wyjazdowe starcie w obiektywie

Zobacz galerię zdjęć ze środowego, wyjazdowego spotkania w Nysie.

Passa Indykpolu AZS Olsztyn przerwana

Przeczytaj relację ze środowego spotkania w Nysie oraz zapoznaj się z pomeczowymi statystykami.

AZS na Fali: Renato Bacchi

Posłuchaj cotygodniowej audycji AZS na Fali w Radio UWM FM, której gościem był trener przygotowania fizycznego Indykpolu AZS Olsztyn.

„Musimy podążać drogą, którą obraliśmy”

Przeczytaj zapowiedź środowego, wyjazdowego spotkania w Nysie. Transmisja w Polsacie Sport, Radio UWM FM i Radio Olsztyn.

AZS TV: #Deklasacja

Jaki wynik typowali Kibice? Kogo chcieliby zobaczyć ze statuetką MVP? Zobacz, co działo się na boisku oraz na trybunach podczas sobotniego zwycięstwa w Iławie!

Kuba Hawryluk: Na początku był lekki stres

“Na początku czułem lekki stres, lecz z każdą akcją było coraz lepiej. Jaką ocenę bym sobie wystawił? 3-“

„Dominowaliśmy w każdym elemencie”

Posłuchaj pomeczowej rozmowy z Karolem Butrynem na antenie Radia UWM FM.

Kup bilet na #DerbyPółnocy w Iławie!

Spotkajmy się w Iławie w poniedziałek, 7 listopada o godz. 17:30 – gramy z Treflem Gdańsk!

Sobotnie emocje w obiektywie

W sobotnie popołudnie działo się zarówno na boisku, jak i na trybunach. Zobacz galerię zdjęć z meczu w Iławie, autorstwa Artura Kijewskiego.

Pewna wygrana Indykpolu AZS Olsztyn!

Przeczytaj relację z kolejnej wygranej Zielonej Armii oraz zobacz pomeczowe statystyki.

Przedłużyć serię zwycięstw

Przeczytaj zapowiedź sobotniego starcia w Iławie. Bilety wciąż są dostępne!

AZS na Fali: Joshua Tuaniga

Posłuchaj audycji AZS na Fali w Radio UWM FM z Joshua Tuanigą w roli głównej.

AZS TV: #Przełamanie

Zajrzyj razem z nami na rozgrzewkę zespołu przed meczem. Poczuj emocje, jakie towarzyszyły siatkarzom podczas wygranej w Zawierciu. Zobacz najnowszy AZS TV!

Jakub Ciunajtis: Lubię mecze z wysokim poziomem adrenaliny

“Kibice z Zawiercia robią super atmosferę. Lubię mecze z wysokim poziomem adrenaliny. Jeśli chodzi o mecz, to musieliśmy “dotrzeć się”, co miało przełożenie na wynik pierwszego seta”

„Cieszymy się, że wróciliśmy po ciężkim początku”

Posłuchaj pomeczowej rozmowy z Karolem Butrynem na antenie Radia UWM FM.

Emocje w obiektywie

Zobacz na fotografiach, jakie emocje panowały podczas sobotniego starcia Indykpolu AZS Olsztyn w Zawierciu.

Pięciosetowe zwycięstwo w Zawierciu!

Przeczytaj relację i zobacz statystyki po sobotnim meczu w Zawierciu,

Cel? Trzecie zwycięstwo z rzędu!

Przeczytaj zapowiedź sobotniego spotkania w Zawierciu. Początek meczu o godz. 17:30 – transmisja w Polsacie Sport, Radio UWM FM i Radio Olsztyn.

Kup bilet na mecz z BBTS Bielsko-Biała

Spotkajmy się w Iławie w sobotę, 29 października o godz. 17:30 – gramy z BBTS Bielsko-Biała. Kup swój bilet już teraz!

AZS na Fali: Jakub Ciunajtis

Posłuchajcie audycji AZS na Fali w Radio UWM FM z Jakubem Ciunajtisem w roli głównej.

AZS TV: #Wyzwolenia!

Zobacz najnowszy AZS TV, czyli kulisy zwycięskiego starcia z LUK Lublin w Iławie.

„Zrobię wszystko, aby utrzymać dobrą formę”

– Ciesze się, że pomalutku nasza gra wygląda lepiej. Mam nadzieję, że to początek dobrej formy – zrobię wszystko, aby tak było – powiedział Bartłomiej Lipiński na antenie Radia UWM FM.

Piątkowa galeria zdjęć

Mecz w obiektywie, czyli zobacz fotorelację z drugiej wygranej Zielonej Armii w Iławie, autorstwa Artura Kijewskiego.

Taylor Averill: Z każdym dniem będziemy coraz groźniejsi

Posłuchaj rozmowy z MVP piątkowego meczu na antenie Radia UWM FM.

Cztery sety i wygrana!

Przeczytaj relację i zobacz statystyki po piątkowej wygranej Indykpolu AZS Olsztyn w Iławie.

Szansa na kolejne zwycięstwo

Przeczytaj zapowiedź piątkowego starcia w Iławie. Bilety wciąż są dostępne!

AZS na Fali: Kuba Hawryluk

Posłuchaj audycji AZS na Fali w Radio UWM FM z Kubą Hawrylukiem w roli głównej.

AZS TV: #Zwycięstwo

Zobacz sondę wśród Kibiców Zielonej Armii oraz kulisy pierwszego zwycięstwa w nowym sezonie!

„Indywidualności łączą się w całość”

Posłuchaj pomeczowej rozmowy z Mateuszem Porębą.

Kamil Szymendera: Nie czułem stresu na boisku

“Cieszę się, że mogłem się pokazać. Nie czułem stresu wchodząc na boisko. Chciałem pomóc, bo wiedziałem, że Trener liczy na mnie. Skupiłem się zatem na każdej piłce”

Karol Butryn: Zwycięstwa budują drużynę!

Posłuchaj rozmowy z MVP sobotniego meczu na antenie Radia UWM FM!

Zwycięska galeria zdjęć

Zobacz fotorelacje z pierwszego wygranego spotkania siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn w tym sezonie, autorstwa Artura Kijewskiego.

Gorący piątek z Zieloną Armią! Kup bilet na mecz z LUK Lublin!

Spotkajmy się w Iławie w piątek, 14 października o godzinie 17:30 – emocje gwarantowane! Kup swój bilet już teraz!

Pierwsza wygrana w sezonie!

Przeczytaj relację i zobacz statystyki po pierwszym wygranym spotkaniu Indykpolu AZS Olsztyn w tym sezonie.

Szansa na pierwsze zwycięstwo w sezonie

Przeczytaj zapowiedź sobotniego starcia w Iławie. Bilety wciąż są dostępne!

AZS TV: #Jastrzębie

Wejdź z nami do szatni i posłuchaj, co powiedział Javier Weber na przedmeczowej odprawie.

J. Tuaniga: W drugim secie nie wykorzystaliśmy swoich szans

“Przegraliśmy końcówkę drugiego seta, ponieważ nie wykorzystaliśmy swoich szans, które mieliśmy wcześniej. Popełniliśmy również proste błędy, co przełożyło się na porażkę”

Fotorelacja z Jastrzębia-Zdroju

Zobacz galerię zdjęć z pierwszego, wyjazdowego starcia siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn w nowym sezonie PlusLigi.

„Nasza gra wyglądała lepiej”

Posłuchaj rozmowy z Bartłomiejem Lipińskim na antenie Radia UWM FM,

Wyjazdowa porażka z Jastrzębskim Węglem

Przeczytaj relację oraz zobacz statystyki po wtorkowym, wyjazdowym spotkaniu z Jastrzębskim Węglem.

AZS na Fali: Marcin Kuchciński

Posłuchaj cotygodniowej audycji na antenie Radia UWM FM.

Pierwszy wyjazd w nowym sezonie

Po sobotnim, domowym starciu przeciwko Grupie Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn już w 2 kolejce siatkarskiej Plusligi czeka

AZS TV: #Inauguracja

Zobacz to, czego nie pokazali w telewizji, czyli kulisy inauguracji sezonu w Iławie!

Sobota z Indykpolem AZS! Kup bilet na mecz z GKS Katowice

Spotkajmy się w Iławie w sobotę, 8 października o godzinie 17:30! Kup swój bilet już teraz.

„Myślałem, że zagramy znacznie lepiej”

– Po ostatnich treningach byłem przekonany, że zaprezentujemy się znacznie lepiej. Popełniliśmy sporo prostych błędów, co “nas zgubiło” i miało przełożenie na dalszą grę.

Jakub Ciunajtis: Mieliśmy problemy w przyjęciu

Posłuchaj pomeczowej rozmowy z libero Indykpolu AZS Olsztyn na antenie Radia UWM FM.

Mecz w obiektywie

Zobacz galerię zdjęć z pierwszego spotkania siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn w nowym sezonie PlusLigi, autorstwa Artura Kijewskiego.

Porażka z Mistrzem Polski

Przeczytaj relację z inauguracyjnego spotkania siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn w nowym sezonie PlusLigi.

Czas na inaugurację sezonu!

Przeczytaj zapowiedź pierwszego spotkania siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn w nowym sezonie!

AZS TV: #Integracja

Zobaczcie, jak bawiliśmy się podczas integracji w Mazury Golf & Country Club w Naterkach.

Indykpol AZS Olsztyn gotowy do sezonu!

Przeczytaj zapis przedsezonowej konferencji prasowej Indykpolu AZS Olsztyn.

AZS na Fali: Javier Weber

Posłuchaj audycji AZS na Fali w Radio UWM FM z Javierem Weberem w roli głównej.

Wicemistrzostwie Europy do lat 20 w Olsztynie!

Kuba Hawryluk i Kamil Szymendera ze srebrnymi medalami Mistrzostw Europy do lat 20!

Niedziela w obiektywie

Zobacz fotorelację po ostatnim sparingu siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn.

Porażka w ostatnim sparingu

Przeczytaj relację, zobacz zdjęcia i wywiady po ostatnim sparingu przed startem PlusLigi.

Porażka z LUK Lublin

Przeczytaj relację i zobacz statystyki po sobotnim spotkaniu w Nowym Dworze Mazowieckim.

Kup bilet na inaugurację sezonu!

Spotkajmy się w Iławie w sobotę, 1 października o godz. 14:45 – kup swój bilet już teraz!

Ostatnie sparingi przed rozpoczęciem sezonu

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn w najbliższy weekend rozegrają dwa ostatnie spotkania sparingowe przed startem nowego sezonu PlusLigi.

Jak kupić bilet na mecz Indykpolu AZS Olsztyn?

Nowy sezon to nowy system sprzedaży biletów na spotkania Indykpolu AZS Olsztyn w Iławie. Poniżej przedstawiamy krótki poradnik, w jaki sposób poruszać się po nowej stronie.

Prezydent Olsztyna z wizytą u siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn

Wyjątkowo nie w olsztyńskim Ratuszu, a tuż przed treningiem w kortowskiej hali, siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn spotkali się z Piotrem Grzymowiczem, Prezydentem Olsztyna.

AZS na Fali: Mateusz Poręba

Posłuchajcie audycji AZS na Fali w Radio UWM FM z Mateuszem Porębą w roli głównej.

Drugie miejsce w Suwałkach

Ekipa ze stolicy Warmii i Mazur zajęła 2. miejsce podczas XIII Memoriału Józefa Gajewskiego w Suwałkach.

Zwycięstwo w półfinale

Przeczytaj relację z czwartkowego sparingu w Suwałkach.

Apartamenty Omega w Olsztynie nie tylko dla siatkarzy

Wielu sportowców decyduje się zainwestować w nieruchomości. Za takim wyborem przemawia kilka czynników. Ze względu na doskonałą lokalizację i wysoki standard, zyskowną inwestycją  mogą być apartamenty Omega w Olsztynie.

Sparingowe granie w Suwałkach

Przeczytaj zapowiedź kolejnych sparingów siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn.

Podsumowanie akcji „1% podatku na AZS Olsztyn” – rok 2021

Ostateczna kwota, która została uzyskana z 1% podatku to 14645,90 zł. Wszystkim sympatykom i kibicom AZS Olsztyn, dziękujemy w imieniu trenerów i siatkarzy grup młodzieżowych za wsparcie szkolenia.

AZS na Fali: Karol Butryn

Posłuchaj audycji AZS na Fali w Radio UWM FM z Karolem Butrynem w roli głównej.

Medaliści Mistrzostw Świata z Indykpolu AZS Olsztyn

Mateusz Poręba z reprezentacją Polski zajęli drugie miejsce, a Renato Bacchi i ekipa Brazylii stanęła na najniższym stopniu podium!

,,Czeka nas bardzo ciężka praca”

Przeczytaj rozmowę Janusza Siennickiego z szkoleniowcem Indykpolu AZS Olsztyn.

Fotorelacja z Olsztynka

Zobacz galerię zdjęć z sobotniego, sparingowego boju z Treflem Gdańsk w Olsztynku.

Remis w drugim sparingu

Przeczytaj relację z sobotniego sparingu w Olsztynku.

Sparing w obiektywie

Zobacz galerię zdjęć z pierwszego spotkania sparingowego siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn.

Porażka w pierwszym sparingu

Przeczytaj relację z pierwszego sparingu siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn.

Czas na pierwsze sparingi!

Przeczytaj zapowiedź pierwszych sparingów siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn.

AZS na Fali: Jan Król

Posłuchaj audycji AZS na Fali w Radio UWM FM z Janem Królem w roli głównej.

„Treningi czujemy już w nogach”

Jak obecnie wyglądają treningi akademików? Jak wygląda gra „w szóstkach” przy brakach kadrowych? Tego dowiesz się z krótkiej rozmowy z Szymonem Jakubiszakiem.

Akademicy po pierwszej fazie Mistrzostw Świata

Zobacz wyniki przedstawicieli Indykpolu AZS Olsztyn po pierwszej fazie Mistrzostw Świata

Trening w obiektywie

Zobacz na fotografiach, jak przebiega trening Zielonej Armii podczas okresu przygotowawczego.

Ośmiu przedstawicieli Indykpolu AZS Olsztyn na Mistrzostwach Świata

Pięciu siatkarzy i trzech członków sztabu szkoleniowego Indykpolu AZS Olsztyn będzie walczyć o tytuł Mistrza Świata!

„Wracam głodny do treningów”

Jak patrzy na brak powołania z perspektywy czasu? Czy był to dla niego najtrudniejszy moment w karierze? Przeczytaj rozmowę z Karolem Butrynem.

Dawid Siwczyk: Kładziemy nacisk na technikę

Jak obecnie wyglądają treningi? Co będzie najważniejsze podczas pierwszy sparingów? Przeczytaj krótką rozmowę z Dawidem Siwczykiem.

AZS TV: #GrandPrix

Zobacz kulisy naszego wyjazdu do Krakowa w AZS TV.

Indykpol AZS Olsztyn zakończył udział w PreZero Grand Prix PLS

Przeczytaj relację oraz zobacz zdjęcia z ostatniego spotkania siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn w PreZero Grand Prix PLS.

Pierwsza wygrana w PreZero Grand Prix PLS!

Przeczytaj relację z piątkowego spotkania akademików w Krakowie.

Porażka na rozpoczęcie turnieju

Przeczytaj relację z pierwszego meczu Indykpolu AZS Olsztyn podczas PreZero Grand Prix PLS.

Renato Bacchi w sztabie Indykpolu AZS Olsztyn

Mistrz Olimpijski z Rio – Renato Bacchi nowym trenerem przygotowania fizycznego w Indykpolu AZS Olsztyn.

Skład na PreZero Grand Prix PLS w Krakowie

Zobacz, kto będzie reprezentował barwy Indykpolu AZS Olsztyn podczas PreZero Grand Prix PLS w Krakowie.

AZS TV: #Marcin

Do powrotu trenera Javiera Webera, zespół przygotowuje Marcin Mierzejewski. Jak się czuje w tej roli? Czy jest to dla niego duże wyzwanie?

„Reprezentacja daje motywacje do cięższej pracy”

“Z jednej strony jesteś w gronie wyróżnionych zawodników, a z drugiej widzisz, że są siatkarze o wiele lepsi ode mnie. Zobaczyłem, że jeszcze trochę mi do nich brakuje”

Przygotowania czas zacząć!

Zobacz krótką filmową migawkę oraz zdjęcia z pierwszego treningu!

Mateusz Poręba: Dla mnie to ogromne doświadczenie

Czym jest dla niego debiut w biało-czerwonych barwach? Jak przyjęli go bardziej doświadczeni siatkarze? Przeczytaj rozmowę ze środkowym Indykpolu AZS Olsztyn.

AZS TV: #Badania

Siatkarze powoli wracają, wraca i AZS TV. Przed formalnym rozpoczęciem przygotowań, zawodnicy zostali przebadani. Na czym one dokładnie polegały?

Karol Butryn: Chcę czerpać jak najwięcej

Przeczytaj krótką rozmowę z brązowym medalistą Siatkarskiej Ligi Narodów.

Akademicy wybrali numery

Kto „otwiera”, a kto „zamyka” skład akademików? Który zawodnik jest wierny swojej szczęśliwej liczbie? Poznaj numery siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn.

Butryn i Tuaniga z medali w VNL

Joshua Tuaniga wraz z reprezentacją USA zajął 2. miejsce, a Karol Butryn z reprezentacją Polski 3. lokatę, w zakończonych rozgrywkach Siatkarskiej Ligi Narodów.

Plan przygotowań zespołu

Z kim, gdzie i kiedy zagramy w okresie przygotowawczym? Sprawdź, gdzie zawitają olsztyńscy akademicy podczas gier sparingowych.

Znamy terminarz PreZero Grand Prix PLS

W I rundzie PreZero Grand Prix PLS w Krakowie, Indykpol AZS Olsztyn zmierzy się z Aluron CMC Wartą Zawiercie.

Terminarz na nowy sezon

Sprawdź szczegółowy terminarz Indykpolu AZS Olsztyn na sezon 2022/2023.

Inauguracja z Mistrzem Polski

Nowy sezon PlusLigi rozpoczniemy od domowej rywalizacji z Mistrzem Polski – Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Spotkajmy się w Iławie!

AZS na Fali: Adrian Brzozowski

Posłuchaj ostatniej przed przerwą wakacyjną, audycji AZS na Fali w Radio UWM FM.

Mistrzowie Świata do lat 19 zamykają skład Indykpolu AZS Olsztyn!

Jakub Hawryluk i Kamil Szymendera zamykają skład Indykpolu AZS Olsztyn!

AZS na Fali: Piotr Łukasik

Posłuchaj cotygodniowej audycji na antenie Radia UWM FM.

Joshua Tuaniga nowym rozgrywającym Indykpolu AZS Olsztyn!

Kreatywny zawodnik, który cechuje się znakomitym przeglądem pola. Joshua Tuaniga został nowym rozgrywającym Indykpolu AZS Olsztyn!

AZS na Fali: Michał Kądzioła

Kto dla kogo tańczy? Dzięki komu Stare Jabłonki zawdzięczają swoją renomę? Dlaczego warto przyjechać w lipcu do malowniczej miejscowości nad jeziorem Szeląg Mały? Posłuchaj audycji AZS na Fali w Radio UWM FM, której gościem był Michał Kądzioła.

“Przygoda z Tatą” – spędź z nami wyjątkowy Dzień Ojca!

Dzięki wspólnej zabawie, tegoroczny Dzień Ojca będzie wyjątkowym wydarzeniem dla wszystkich rodzin z dziećmi. Czekamy na Wasze zgłoszenia – spotkajmy się w Kortowie!

Wicemistrz Europy w Indykpolu AZS Olsztyn!

Niemiecka precyzja, która przez wielu ekspertów została uznana za objawienie tegorocznego sezonu francuskiej Ligue A. Moritz Karlitzek został nowym przyjmującym Indykpolu AZS Olsztyn!

AZS na Fali: Tomasz Dowgiałło

AZS na Fali przenosimy na … piasek! Posłuchaj audycji o turnieju siatkówki plażowej Orlen Beach Volley Tour 2022 w Starych Jabłonkach!

Bartłomiej Lipiński nowym zawodnikiem Indykpolu AZS Olsztyn!

Bartłomiej Lipiński nowym przyjmującym Indykpolu AZS Olsztyn!

Uroczyste podsumowanie sezonu

Zobacz galerię zdjęć z uroczystego podsumowania sezonu z naszymi Sponsorami i Partnerami.

AZS na Fali: Podsumowanie sezonu

Który z zawodników Indykpolu AZS Olsztyn jest “medialną bestią”? Kto zasłużył na tytuł siatkarza sezonu? Posłuchaj audycji AZS na Fali w Radio UWM FM.

Dawid Siwczyk na dłużej w Olsztynie!

Specjalista od ciężkich zadań, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Dawid Siwczyk zostaje na kolejny sezon w Indykpolu AZS Olsztyn!

AZS TV: #Partnerstwo

Jak wyglądały zajęcia w Ramach Programu Partnerstwa Regionalnego w Gminie Kozłowo oraz Gminie Iława? Zobacz krótką migawkę z naszych zajęć.

AZS na Fali: Cezary Mróz

Posłuchaj audycji AZS na Fali w Radio UWM FM, której gościem był AZS Na Fali był Cezary Mróz – Prezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera.

Wychowankowie zostają w Indykpolu AZS Olsztyn!

Karol Jankiewicz i Jakub Ciunajtis zostają w Indykpolu AZS Olsztyn na następny sezon!

Javier Weber w sztabie reprezentacji USA

Javier Weber będzie pracował w sztabie reprezentacji USA, podczas cyklu olimpijskiego.

Taylor Averill zostaje w Indykpolu AZS Olsztyn!

Amerykański środkowy, który swoją pozytywną energią zaraża cały zespół. Taylor Averill zostaje w Indykpolu AZS Olsztyn na kolejny sezon!  

AZS na Fali: Tomasz Jankowski

Jaka przyszłość czeka Indykpol AZS Olsztyn? Posłuchaj audycji AZS na Fali w Radio UWM FM z Tomaszem Jankowskim, Prezesem Zarządu Piłki Siatkowej AZS UWM SA.

AZS TV na wesoło

Gagi, wpadki, przejęzycznie – zobacz podsumowanie minioneg sezonu z lekkim przymrożeniem oka.

Zmiany kadrowe w Indykpolu AZS Olsztyn

Z drużyną żegnają się: TJ DeFalco, Jan Firlej, Jędrzej Gruszczyński, Redi Bakiri i Matteo Bologna. Dziękujemy!

AZS na Fali: Mateusz Poręba

Posłuchaj cotygodniowej audycji na antenie Radia UWM FM.

UWM ze złotem w klasyfikacji Uniwersytetów

Studenci UWM Olsztyn ze złotym medalem w klasyfikacji Uniwersytetów.

Mateusz Poręba: Cieszę się, że Trener docenia moją pracę

Czy rozmawiał już Nikolą Grbiciem? Czy stresuje się przed debiutem w seniorskiej reprezentacji? Co chciałby zaprezentować w biało-czerwonych barwach?

AZS na Fali: Javier Weber

Posłuchaj audycji AZS na Fali w Radio UWM FM z Javierem Weberem w roli głównej.

#OdkrywajWarmieiMazury!

Warmia i Mazury są idealnym miejscem do pracy i wypoczynku, o czym doskonale wiedzą siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn. Dzięki współpracy

AZS TV: #Koniec

To już jest koniec – ostatni mecz sezonu 2021/2022 za nami. Zobacz ostatnie AZS TV w tym sezonie, czyli kulisy starcia w Rzeszowie.

“Włożyłem całe serce w ten mecz”

“Dziękuje trenerowi za możliwość występu, ciężko na to trenowałem. Włożyłem całe serce w to spotkanie”

Robbert Andringa: To był udany sezon

Posłuchaj pomeczowej rozmowy z Kapitanem Indykpolu AZS Olsztyn na antenie Radia UWM FM.

Galeria z ostatniego meczu

Zobacz fotorelację z ostatniego meczu siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn w sezonie 2021/2022.

Zakończyliśmy sezon na 6. miejscu

Choć siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn pokonali Asseco Resovię Rzeszów 3:1 w ostatnim spotkaniu sezonu 2021/2022 to ulegli w złotym secie,

AZS na Fali: Karol Jankiewicz

Posłuchaj audycji AZS na Fali w Radio UWM FM z Karolem Jankiewiczem w roli głównej.

Zakończenie sezonu w Rzeszowie

Przeczytaj zapowiedź ostatniego spotkania Indykpolu AZS Olsztyn w sezonie 2021/2022.

AZS TV: #Iława

Ostatnie w tym sezonie spotkanie w Iławie za nami. Dziękujemy Wam za wsparcie i doping w hali przy malowniczym Małym Jezioraku!

Karol Jankiewicz: Staraliśmy się walczyć

Posłuchaj pomeczowej rozmowy z Karolem Jankiewiczem na antenie Radia UWM FM.

Zdjęcia z ostatniego meczu w Iławie

Niedzielne spotkanie było ostatnim, które siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn rozegrali w tym sezonie w Iławie. Zobacz galerię zdjęć!

“Nie załamujemy się!” 

“Musimy wyjść agresywnie w następnym meczu i odwrócić losy tej rywalizacji”

Indykpol AZS Olsztyn oddala się od 5 miejsca

Przeczytaj relację oraz zapoznaj się ze statystykami po niedzielnym spotkaniu w Iławie,

Walka o europejskie puchary!

Spotkajmy się w Iławie w niedzielę o godz. 14:45 – bilety wciąż są dostępne!

Kup bilet na ostatni mecz w Iławie!

Pierwszy mecz o 5. miejsce z Asseco Resovią Rzeszów w niedzielę o godz. 14:45. Kup bilet już teraz!

AZS TV: #ByłoBlisko

Byliśmy bardzo blisko półfinału PlusLigi…Zobacz to, czego nie pokazali w telewizji, czyli emocje towarzyszące wtorkowemu starciu w Bełchatowie.

“Mieliśmy szansę, aby zrobić coś dużego dla Klubu”

Posłuchaj pomeczowej rozmowy z Jędrzejem Gruszczyński na antenie Radia UWM FM.

“Jestem dumny z drużyny”

“Jestem dumny z drużyny, ponieważ przez cały mecz graliśmy na równym i wysokim poziomie. Nie jestem zawiedziony, ale jest mi smutno”

Informacja o ostatnich spotkaniach w sezonie

Prosimy o zapoznanie się z informacją o dwumeczu o miejsca 5-8.

Galeria z Bełchatowa

Zobacz galerię zdjęć z decydującego, wtorkowego starcia w Bełchatowie.

Półfinał nie dla nas

Przeczytaj relację z wtorkowego spotkania w Bełchatowie oraz zapoznaj się ze statystykami.

AZS na Fali: Paweł Papke

Posłuchaj cotygodniowej audycji AZS na Fali w Radio UWM FM.

Ostatnia bitwa o półfinał!

Przeczytaj zapowiedź przed decydującym starciem o półfinał PlusLigi.

AZS TV: #Atmosfera

Zobacz, posłuchaj i przeżyj to, co działo się na boisku oraz trybunach.

Mateusz Poręba: Popełnialiśmy sporo błędów

Posłuchaj pomeczowej rozmowy z Mateuszem Porębą na antenie Radia UWM FM.

Jan Firlej: Skra była lepsza na zagrywce

“Skra praktycznie przez cały mecz bardzo mocno “kopała” zagrywką. Wyglądali też lepiej od nas fizycznie”

Mecz w obiektywie

Zobacz fotorelację z piątkowego starcia Indykpolu AZS Olsztyn w Iławie.

Remis w play-off

Przeczytaj relację oraz statystyki po piątkowym spotkaniu w Iławie.

Trójka wspaniałych z powołaniem do reprezentacji Polski!

Jan Firlej, Mateusz Poręba i Karol Butryn z powołaniem do reprezentacji Polski!

Spełnić marzenia w Wielki Piątek

Przeczytaj zapowiedź piątkowego starcia w Iławie. Wszystkie bilety zostały sprzedane!

AZS TV: #PlayOff

Zobacz, co działo się na boisku oraz trybunach, podczas wtorkowej konfrontacji w Bełchatowie.

“Na początku byliśmy za bardzo spięci”

– Mimo zwycięstwa, mamy jeszcze coś do poprawy. Zawodnicy Skry pierwszy i drugi set zagrali bardzo dobrze, a my byliśmy

Jan Firlej: Walczyliśmy do końca

“Mamy swoje atuty i jeżeli je wykorzystamy – możemy walczyć. Po niełatwym początku, nie zwiesiliśmy głów i walczyliśmy do końca!”

Galeria z Bełchatowa

Mecz w obiektywie, czyli zobacz galerię zdjęć z wtorkowego starcia w Bełchatowie.

Wygrywamy w Bełchatowie!

Przeczytaj relację oraz statystyki po wtorkowym spotkaniu w Bełchatowie.

AZS na Fali: Marcin Możdżonek

Posłuchaj cotygodniowej audycji na antenie Radia UWM FM.

Olsztyńsko-bełchatowska rywalizacja w play-off

Jak wyglądały rywalizacje pomiędzy Akademikami z Kortowa a bełchatowianami? Zachęcamy do przeczytania wspominek z dawnych lat!

Zaczynamy play-off!

Przeczytaj zapowiedź wtorkowego starcia w Bełchatowie!

Robbert Andringa: W play-off wszystko może się zdarzyć

Przeczytaj rozmowę z kapitanem Indykpolu AZS Olsztyn przed pierwszym spotkaniem w fazie play-off.

Wielki Piątek z AZS!

Spotkajmy się w Iławie w Wielki Piątek, 15 kwietnia o godzinie 17:30 – kup bilet już teraz!

AZS na Fali: Wojciech Żmudziński

Posłuchaj cotygodniowej audycji na antenie Radia UWM FM

AZS TV: #Północ

Czy mimo porażki, #KrólPółnocy jest tylko jeden? Zobacz kulisy niedzielnego starcia w Gdańsku w AZS TV.

Jakub Ciunajtis: Podeszliśmy bez zbędnej presji

Posłuchaj pomeczowej rozmowy z libero akademików na antenie Radia UWM FM.

Jan Król: Niektórym przydał się odpoczynek

“Na pewno dobrze, że niektórzy sobie odpoczęli, bo są zmęczeni tym ciężkim sezonem. Nie robimy wiele zmian. Więc to się przyda przed play-offami –

Z PGE Skrą Bełchatów w play-off

Zobacz kiedy i gdzie odbędzie się walka o półfinał!

Dawid Siwczyk: Sprawdziliśmy zaplecze przed play-off

Posłuchaj pomeczowej rozmowy z Dawidem Siwczykiem na antenie Radia UWM FM.

Mecz w obiektywie

Emocje na boisku, emocje na trybunach. Zobacz galerię zdjęć z niedzielnego starcia w Ergo Arenie.

Porażka na zakończenie fazy zasadniczej

Przeczytaj relację oraz statystyki po niedzielnym spotkaniu w Gdańsku.

Ostatni mecz fazy zasadniczej

Przeczytaj zapowiedź ostatniego spotkania Indykpolu AZS Olsztyn w fazie zasadniczej,

Javier Weber: Jesteśmy na dobrej pozycji

Przeczytaj krótką rozmowę z argentyńskim szkoleniowcem Indykpolu AZS Olsztyn.

AZS na Fali: Mateusz Nykiel

Posłuchaj audycji AZS na Fali w Radio UWM FM z Mateuszem Nykielem w roli głównej.

AZS TV: #ZaPROJEKTowane Zwycięstwo

Zobacz kulisy poniedziałkowej wygranej w Iławie w AZS TV.

“Wróciła radość z gry”

Posłuchaj pomeczowej rozmowy z Mateuszem Porębą na antenie Radia UWM FM.

Mecz w obiektywie

Zobacz galerię zdjęć z poniedziałkowej wygranej w Iławie, autorstwa Artura Kijewskiego.

Jan Firlej: MVP jest zasługą drużyny

“Widać, że zbliżają się play-offy, a nasza drużyna jest naładowana bardzo pozytywnie”

Koncert w Iławie!

Przeczytaj relację oraz statystyki po poniedziałkowym spotkaniu w Iławie.

Projekt Warszawa na drodze Akademików

Przeczytaj zapowiedź poniedziałkowego spotkania w Iławie – bilety wciąż są dostępne!

,,Cały czas chcemy robić krok do przodu”

Taylor Averill powiedział nam o ostatnim, ligowym starciu, treningach przed meczem z Projektem Warszawa i przygotowaniach do zbliżającej się fazie play-off.

AZS na Fali: Javier Weber

Posłuchaj audycji AZS na Fali w Radio UWM FM, której gościem był Javier Weber.

AZS TV: #Lider

Zobacz kulisy niedzielnego starcia w Iławie w AZS TV.

Galeria zdjęć z niedzielnego meczu

Zobacz galerię zdjęć po spotkaniu z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, autorstwa Artura Kijewskiego.

“W pierwszym i trzecim secie pokazaliśmy charakter”

” W pierwszym i trzecim secie pokazaliśmy charakter. Czuliśmy, że dobrze gramy. Zadecydowały detale “

Jan Firlej: Byliśmy poirytowani po pierwszym secie

“Mieliśmy swoje momenty, szczególnie w pierwszym secie i nie wykorzystaliśmy ich. Potem trudniej było nam wejść w następną partię”

Lider PlusLigi okazał się za mocny

Przeczytaj relację oraz statystyki po niedzielnym spotkaniu w Iławie.

Kup bilet na mecz z Projektem Warszawa!

Spotkajmy się w Iławie w poniedziałek, 28 marca o godz. 17:30!

Niedzielne starcie z liderem PlusLigi

Przeczytaj zapowiedź niedzielnego spotkania w Iławie. Wszystkie bilety zostały sprzedane.