Aktualności

AZS TV: #Badania

Przed rozpoczęciem przygotowań, zawodnicy zostali dokładnie przebadani. Na czym one dokładnie polegały? Jakie parametry zostały zmierzone?

Marco Bonitta: Dobra atmosfera to podstawa

Przeczytaj rozmowę ze szkoleniowcem Indykpolu AZS Olsztyn.

AZS TV: #Powrót

Masz minutę? Jeśli tak, to zobacz w telegraficznym skrócie, jak przebiegł pierwszy trening Indykpolu AZS Olsztyn. Trening nietypowy – bo na piasku. Zobaczcie sami!

Przygotowania czas zacząć!

W poniedziałek siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Pierwszy trening był nietypowy, bowiem drużyna spotkała się na boiskach do siatkówki plażowej.

Siatkarze wybrali numery

Kto „otwiera”, a kto „zamyka” skład akademików? Który zawodnik jest wierny swojej szczęśliwej liczbie? Poznaj numery siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn.

Ruszają Igrzyska Olimpijskie w Tokio!

Dwudziestu jeden zawodników z klubów PlusLigi weźmie udział w turnieju siatkówki mężczyzn podczas 32. Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Indykpol AZS Olsztyn reprezentują: Meisam Salehi (Iran) oraz Torey DeFalco (USA).

Plan gier sparingowych Indykpolu AZS Olsztyn

Zobacz z kim, gdzie i kiedy, siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn zmierzą się podczas okresu przygotowawczego.

Sztab szkoleniowy Indykpolu AZS w komplecie

Zobacz, kto będzie tworzył sztab szkoleniowo-medyczny pod wodzą Marco Bonitty.

Znamy terminarz na nowy sezon!

W pierwszy weekend października odbędzie się inauguracja nowego sezonu PlusLigi. Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn w Iławie podejmą Asseco Resovie Rzeszów. Zobacz cały terminarz akademików na sezon 2021/2022!

Spotkajmy się w Iławie!

Ze względu na modernizację Hali Urania, siatkarze Indykpolu AZS, przez najbliższe dwa sezony domowe spotkania będą rozgrywać poza Olsztynem. Wraz z początkiem nowego miesiąca, możemy już oficjalnie potwierdzić – od października spotkamy się w Iławie!

Wychowankowie zamykają skład Indykpolu AZS Olsztyn!

Jakub Ciunajtis i Wiktor Janiszewski, czyli wychowankowie AZS Olsztyn, zamykają skład Indykpolu AZS Olsztyn w sezonie 2021/2022!

Robbert Andringa: Życie w „bańce” nie było aż tak złe

– Szczerze mówiąc, moje myśli przed wyjazdem do bańki, było dużo gorsze niż to, co spotkało nas w rzeczywistości. Mogliśmy

Powrót wychowanka – Karol Jankiewicz w Indykpolu AZS Olsztyn

Wychowanek AZS Olsztyn, dla którego będzie to debiut w PlusLidze. Karol Jankiewicz został nowym rozgrywającym Indykpolu AZS Olsztyn!

Dawid Siwczyk środkowym Indykpolu AZS Olsztyn

Środkowy, dla którego będzie to powrót do PlusLigi. Dawid Siwczyk został nowym siatkarzem Indykpolu AZS Olsztyn. Umowa zawodnika z olsztyńskim klubem będzie obowiązywać przez rok.

Mistrz Świata Juniorów w Olsztynie!

Mistrz Świata Juniorów dołącza do Indykpolu AZS Olsztyn. Szymon Jakubiszak został nowym środkowym ekipy z Kortowa. Kontrakt młodego zawodnika z olsztyńskim klubem będzie obowiązywał przez dwa lata.

Akademicy ponownie zagrają na plaży

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn wystąpią podczas letniego turnieju PreZero Grand Prix PLS na plaży. W tym roku zaplanowano jeden turniej, który odbędzie się w Krakowie w dniach 5-8 sierpnia.

Najlepszy atakujący PlusLigi w Olsztynie!

W minionym sezonie zdobył 552 punktów, co dało mu tytuł najlepszego punktującego i atakującego PlusLigi. Karol Butryn przez najbliższe dwa lata będzie siatkarzem Indykpolu AZS Olsztyn!

Siatkarze docenieni przez Kibiców

Robbert Andringa i Mateusz Poręba uplasowali się w czołowej dziesiątce corocznego plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Warmii i Mazur.

Urania Dzieciom – wylicytuj swoje krzesełko z Hali Urania!

Komu krzesełko? Komu deska z parkietu? Ruszyła licytacja charytatywna na rzecz Fundacji Przyszłość dla Dzieci. Zachowaj dla siebie kawałek Hali Urania i pomóż podopiecznym fundacji!

Król w stolicy Warmii i Mazur. Jan Król w Indykpolu AZS Olsztyn!

Jan Król został nowym atakującym Indykpolu AZS Olsztyn. Umowa zawodnika z olsztyńskim klubem będzie obowiązywała przez dwa lata.

Treningi w ramach Programu Partnerstwa Regionalnego

Zobacz zdjęcia z treningów z najmłodszymi w ramach Programu Partnerstwa Regionalnego.