Aktualności

  • All
  • Klubowe

Niemiecka maszyna zostaje w Olsztynie!

Najlepiej zagrywający zawodnik w ekipie ze stolicy Warmii i Mazur w minionym sezonie. W zakończonych rozgrywkach rozegrał 31 spotkań, w których zdobył 420 punktów. Moritz Karlitzek zostaje w Indykpolu AZS Olsztyn na kolejne dwa sezony!

Kapitan zostaje w Olsztynie!

Przyjmujący, który w minionym sezonie musiał walczyć nie tylko z przeciwnikiem, ale także i urazami. Kiedy Kibice mogli podziwiać jego grę, zawsze dawał z siebie 100%. Podpora zespołu na boisku, ale także poza nim. Kapitan zostaje w Olsztynie – Nicolas Szerszeń będzie bronił barw Indykpolu AZS Olsztyn w kolejnym sezonie!

AZS na Fali: Jacek Kasprzyk

Jakie wspomnienia przychodzą mu na myśl, kiedy wspomina turnieje siatkówki plażowej w Starych Jabłonkach? Dlaczego turniej nad jeziorem Szeląg Mały jest ważny dla par, które chcą polecieć na przełomie lipca i sierpnia do Paryża? Czy będzie to udany powrót międzynarodowej siatkówki plażowej na Warmię i Mazury? Posłuchaj audycji AZS na Fali z Jackiem Kasprzykiem, Honorowym Prezesem Polskiego Związku Piłki Siatkowej, w roli głównej.

Zmiany w sztabie szkoleniowym Indykpolu AZS

Podsumowanie sezonu 2023/2024, to także czas zmian i pożegnań w sztabie szkoleniowym akademików z Kortowa. Po siedmiu latach z drużyną żegna się Mateusz Nykiel, a po dwóch sezonach spędzonych w stolicy Warmii i Mazur, do swojego kraju wraca Renato Bacchi. Dziękujemy za profesjonalną współpracę i życzymy powodzenia!