Aktualności

Wyjątkowa oferta od Inter Parts

Witajcie kibice i sympatycy Indykpolu AZS Olsztyn! Mamy dla Was wyjątkową ofertę od naszego partnera, Inter Parts. Jesteście ciekawi, co przygotował dla Was nasz Sponsor?

Grzegorz Pająk dołącza do Indykpolu AZS Olsztyn

Nie zawahał się, aby pomóc klubowi w trudnej sytuacji. Grzegorz Pająk dołącza do Indykpolu AZS Olsztyn, dzięki czemu akademicy z Kortowa ponownie mogą trenować w komplecie.

Joshua Tuaniga zostaje w Olsztynie!

Choć nie dane mu było dokończyć obecnego sezonu w biało-zielonych barwach, to kibice będą mogli podziwiać grę amerykańskiego rozgrywającego w kolejnym sezonie. Joshua Tuaniga zostaje w Indykpolu AZS Olsztyn!

AZS na Fali: Paweł Papke

Posłuchaj audycji AZS na Fali w Radio UWM FM z Pawłem Papke w roli głównej.

AZS TV: #Siła

Trzynastu wspaniałych zwyciężyło! Jaki wynik przed meczem typowali nasi kibice? Co działo się tuż przy boisku? Zobacz kulisy piątkowej wygranej w Iławie w AZS TV!

Taylor Averill: Jestem dumny z drużyny

„Jestem dumny z drużyny. To nie jest łatwa sytuacja, kiedy tracisz podstawowego rozgrywającego. Każdy z nas stanął jednak na wysokości zadania – statuetka MVP jest dla każdego z nas”

„To były spore emocje”

„To był mecz o dużym ładunku emocjonalnym. To, co stało się w Bielsku-Białej wpłynęło mocno na nas. Trener przygotował nas odpowiednio na ten mecz i to zadecydowało o tym, że zdobywamy dzisiaj trzy punkty!”

Kup bilet na mecz z Asseco Resovią Rzeszów!

Spotkajmy się w Iławie w czwartek, 9 lutego o godz. 17:30 – kup swój bilet już teraz!

Piątkowe emocje na fotografiach

Zobacz galerię zdjęć z piątkowego spotkania Zielonej Armii w Iławie autorstwa Arutra Kijewskiego.

Stal pokonana w Iławie!

Przeczytaj relację oraz zapoznaj się z pomeczowymi statystykami.

Piątkowe emocje w Iławie

Przeczytaj zapowiedź piątkowego starcia z PSG Stalą Nysa w Iławie. Bilety wciąż są dostępne!

Zielona Armia gra razem z WOŚP!

Zielona Armia ponownie gra z WOŚP! W tym roku przygotowaliśmy dla Was cztery, wyjątkowe licytacje. Zobacz, w jaki sposób możesz przyłączyć się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

AZS na Fali: Grzegorz Krzan

Gościem Janka Siennickiego w audycji AZS na Fali w Radio UWM FM był Grzegorz Krzan, trener przygotowania fizycznego. Posłuchaj zapisu audycji.

Javier Weber: Musimy zmierzyć się z zaistniałą sytuacją

Czy kontaktował się już z Joshem? Jak będą wyglądały najbliższe treningi? O tym dowiecie się z krótkiej rozmowy z Javierem Weberem.

Koniec sezonu dla Joshua Tuanigi

Kontuzja odniesiona przez Joshua Tuanigę podczas piątkowego spotkania w Bielsku-Białej, wyklucza rozgrywającego z gry do końca sezonu.

AZS TV: #SmutneZwycięstwo

Co powiedział trener Weber na przedmeczowej odprawie? Jakie nastroje panowały w drużynie po końcowym gwizdku? Zobacz AZS TV z Bielska-Białej.

„Nasze myśli są z Joshuą”

„Ciężko jest mi cokolwiek powiedzieć o meczu, ponieważ sport nie jest teraz najważniejszy. Nasze myśli są z Joshuą i jego stanem zdrowia. o jest dla nas najważniejsze”

„Cieszę się, że udało nam się wygrać za trzy punkty”

„Ciężko jest cokolwiek powiedzieć po takim meczu, kiedy Twój przyjaciel z drużyny dostaje kontuzji. Dlatego cieszę się, że udało nam się wygrać spotkanie za trzy punkty”

Piątkowa galeria zdjęć

Emocje na fotografiach czyli zobacz galerię zdjęć kończącą pięciodniowy wyjazd na południe Polski.

Wygrana w cieniu kontuzji

Przeczytaj relację z piątkowego spotkania w Bielsku-Białej oraz zobacz statystyki.

Udanie zakończyć pięciodniowy wyjazd

Przeczytaj zapowiedź piątkowego starcia w Bielsku-Białej. Początek meczu o godz. 17:30.