Aktualności

AZS na Fali: Tomasz Dowgiałło

W audycji AZS Na Fali czuć już klimat wakacji, słońca i… piasku. Gościem pierwszego czerwcowego odcinka był Tomasz Dowgiałło – rozmawialiśmy głównie o finale Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej, który odbędzie się w Starych Jabłonkach (25-27.08). Posłuchaj audycji!

Król i Pająk żegnają się z Olsztynem

Każdy z nich odegrał ważną rolę w naszym zespole. Po dwóch latach spędzonych w Olsztynie, Jan Król żegna się ze stolicą Warmii i Mazur. W nowym sezonie nie zobaczymy także Grzegorza Pająka. Dziękujemy i życzymy powodzenia!

Renault Alcar dołącza do rodziny AZS!

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn od najbliższego sezonu będą mogli będą jeździć samochodami Renault. Firma Alcar, olsztyński Koncesjoner marek Renault i Dacia został nowym sponsorem klubu grającego na boiskach PlusLigi. Witamy w rodzinie AZS!

Nicolas Szerszeń nowym zawodnikiem Indykpolu AZS Olsztyn!

Przyjmujący, którego najmocniejszą stroną jest zagrywka. Mimo, że urodził się we Francji, to od kilku lat występuje w PlusLidze na Polskiej licencji. Nicolas Szerszeń został nowym zawodnikiem Indykpolu AZS Olsztyn – witamy na pokładzie!

AZS na Fali: Tomasz Jankowski

Czy brak awansu do półfinału to duży zawód? Jaki to był sezon dla Indykpolu AZS Olsztyn? Czym kierował się klub, budując drużynę na nowy sezon? Posłuchaj audycji AZS na Fali w Radio UWM FM, której gościem był Tomasz Jankowski – Prezes Zarządu Klubu.

Taylor Averill żegna się z Indykpolem AZS Olsztyn

Środkowy, który swoją pozytywną energią zarażał cały zespół. Zawsze uśmiechnięty, gotowy do pomocy, a także ciężkiej pracy na boisku. Po dwóch sezonach spędzonych w Indykpolu AZS Olsztyn, Taylor Averill opuszcza stolicę Warmii i Mazur. Kurczaczku – dziękujemy za wszystko i życzymy powodzenia!

Zabierz Tatę na przygodę w Nidzicy! Przed nami piknik rodzinny „Przygoda z Tatą”

10 konkurencji na ponad sześciokilometrowej trasie, zagadki i niespodzianki – takie atrakcje czekają na uczestników gry miejskiej „Przygoda z Tatą”. Spędź aktywnie Dzień Ojca z całą rodziną. Zabawa wystartuje w niedzielę, 18 czerwca o godz. 12:00 w Nidzicy!

Kapitanie – dziękujemy!

1351 zdobytych punktów, 168 rozegranych meczów w 6 sezonach i 3 statuetki MVP dla najlepszego zawodnika meczu. Kapitan drużyny, którego pokochali olsztyńscy kibice. Po 6 wspólnych sezonach, nadszedł jednak czas rozstania – Robbert Andringa odchodzi z Indykpolu AZS Olsztyn. Kapitanie – dziękujemy!

Kuba Hawryluk odkryciem sezonu PlusLigi

W poniedziałkowy wieczór w gościnnych progach Arche Hotel Krakowska w Warszawie, odbyła się podsumowująca sezon gala Polskiej Ligi Siatkówki. Odkryciem sezonu PlusLigi został libero Indykpolu AZS Olsztyn – Kuba Hawryluk!

AZS na Fali: Wojtek Żaliński

Czy emocje po sobotnim finale Ligi Mistrzów już opadły? Czym jest dla niego dwukrotne zwycięstwo LM? Jaki to był dla niego sezon? Odpowiedzi znajdziesz w audycji AZS na Fali w Radio UWM FM z Wojtkiem Żalińskim w roli głównej.

Podsumowanie sezonu ze Sponsorami i Partnerami

Wraz z naszymi Sponsorami, Partnerami i Przyjaciółmi, spotkaliśmy się w poniedziałkowe popołudnie w gościnnych progach Mazury Golf & Country Club w Naterkach, aby wspólnie podsumować miniony sezon. Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia.

AZS na Fali: Mateusz Poręba

Jak zapamięta Olsztyn? Który moment z gry w biało-zielonych barwach zostanie z nim na długo w pamięci? Jaką lekcję wyniesie z gry w barwach Indykpolu AZS Olsztyn? Posłuchaj audycji AZS na Fali w Radio UWM FM z Mateuszem Porębą w roli głównej.

„Konik” – dziękujemy!

W barwach Indykpolu AZS Olsztyn zadebiutował w PlusLidze, zdobył tytuł Wicemistrza Świata oraz MVP PreZero Grand Prix PLS. Jego znaki rozpoznawcze – upór, determinacja, charakter i ciężka praca. Po pięciu latach spędzonych w stolicy Warmii i Mazur, Mateusz Poręba opuszcza Olsztyn. Koniu – dziękujemy za wszystko!

Bartłomiej Lipiński żegna się z Indykpolem AZS

Rozegrał 33 spotkania, w których zdobył 334 punkty. Nagrodzony statuetką MVP za najlepszego zawodnika meczu. Po roku spędzonym w stolicy Warmii i Mazur, Bartłomiej Lipiński odchodzi z Indykpolu AZS Olsztyn.

AZS na Fali: Marcin Mierzejewski

„Był to sezon, w którym bardzo dużo się nauczyłem. Z każdej sytuacji jest bowiem jakieś wyjście, lecz czasem potrzeba na to czasu. Przeszliśmy jako drużyna wiele trudnych sytuacji. Był to ciężki, długi i sporo dający sezon”. Posłuchaj zapisu audycji w Radio UWM FM!

Niemiecka maszyna zostaje w Olsztynie!

W 20 rozegranych spotkaniach zdobył 258 punktów. Jeden z najlepiej zagrywających w naszej ekipie w minionym sezonie. Moritz Karlitzek zostaje w Indykpolu AZS Olsztyn na kolejny sezon!

Trzech akademików z powołaniem!

Karol Butryn, Mateusz Poręba i Kuba Hawryluk zostali powołani przez Nikola Grbicia do szerokiej reprezentacji Polski na sezon 2023!

AZS TV: #Koniec

Dla nas sezon 2022/2023 dobiegł końca – zakończenie nie było dla nas udane. Praktycznie z każdego meczu – domowego i wyjazdowego, mogliście zobaczyć kulisy spotkania w AZS TV. Zapraszamy zatem na ostatni, 33 epizod w tym sezonie – kulisy ostatniego starcia w Iławie. Dziękujemy!

AZS na Fali: Javier Weber

Jaką ocenę, w skali od 1 do 6, przyznał zespołowi za miniony sezon? Dlaczego końcówka była nieudana? Co sądzi o poszczególnych zawodnikach? Posłuchaj audycji AZS na Fali w Radio UWM FM z Javierem Weberem w roli głównej.

„Czuję się zawiedziony”

” Ciężko gra się mecze o takie miejsca. Chcieliśmy czuć jednak radość z ostatniego meczu przed własną publicznością. Tak jednak nie było. Nie daliśmy z siebie wszystkiego. Czuję się zawiedziony”

Ostatnia fotorelacja z meczu

Dziękujemy wszystkim Kibicom za obecność podczas ostatniego meczu oraz doping przez cały sezon. Zobacz galerię zdjęć z poniedziałkowego starcia w Iławie autorstwa Artura Kijewskiego.