Program Partnerstwa Regionalnego

Dołącz do nas już dziś!


Sukces Programu Partnerstwa Regionalnego w ostatnich sezonach, spowodował jego kontynuację! Wiele Miast, Gmin i Powiatów z województwa Warmińsko-Mazurskiego zaufało naszemu Klubowi i postawiło na siatkówkę. Niesamowita atmosfera i doping na trybunach, możliwość podziwiania najlepszych siatkarzy z bliska i wspólny trening – te wspomnienia zostaną zapamiętane przez młodych adeptów siatkówki na długie lata!

Program Partnerstwa Regionalnego ma służyć rozwojowi i promocji siatkówki w Województwie Warmińsko-Mazurskim. Naszym celem jest znalezienie partnerów – Miast, Gmin czy Powiatów naszego województwa, którzy mogą objąć patronat nad jednym spotkaniem PlusLigi w trakcie sezonu z udziałem Indykpolu AZS Olsztyn.

W sezonie 2023/2024, podczas meczu libero olsztyńskiego zespołu wystąpi w koszulce z herbem Partnera, w olsztyńskiej Hali Urania na trybunach oraz na parkiecie widoczne będą reklamy Partnera, przedstawiciel Partnera otrzymuje przed meczem pamiątkowa koszulkę oraz ma możliwość wręczenia statuetkę MVP dla najlepszego zawodnika spotkania!

Dodatkowo Klub zapewnia Partnerowi bezpłatne zaproszenia dla dzieci na mecz, co daje możliwość podziwiania z bliska najlepszych siatkarzy na świecie! W ramach Programu trenerzy lub zawodnicy Indykpol AZS poprowadzą także pokazowy trening dla dzieci i młodzieży w miejscu wskazanym przez Partnera! 

Dołącz do nas już dziś! Więcej informacji uzyskasz pod numerem telefonu (89) 523 34 34 oraz olsztyn@azs.pl.

Osobą do kontaktu w sprawie Programu Partnerstwa jest Ryszard Cecot tel. 724 880 051; ryszard.cecot@outlook.com

Partnerem spotkań z Aluron CMC Wartą Zawiercie jest

Partnerem spotkań z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle jest

Partnerem spotkań z Exact Systems Hemarpol Częstochowa jest

Partnerem spotkań z GKS Katowice jest

Partnerem spotkań z Bogdanką LUK Lublin jest

Partnerem spotkań z PGE GiEK Skrą Bełchatów jest

Partnerem spotkań z Asseco Resovią Rzeszów są

Partnerem spotkań z Enea Czarnymi Radom jest

Partnerem spotkań z KGHM Cuprum Lubin jest

Partnerem spotkań z Treflem Gdańsk jest