Program Partnerstwa Regionalnego

Program Partnerstwa Regionalnego – dołącz do nas już dziś!

Sukces Programu Partnerstwa Regionalnego w ostatnich sezonach, spowodował jego kontynuację! Wiele Miast, Gmin i Powiatów z województwa Warmińsko-Mazurskiego zaufało naszemu Klubowi i postawiło na siatkówkę. Niesamowita atmosfera i doping na trybunach, możliwość podziwiania najlepszych siatkarzy z bliska i wspólny trening – te wspomnienia zostaną zapamiętane przez młodych adeptów siatkówki na długie lata!

Program Partnerstwa Regionalnego ma służyć rozwojowi i promocji siatkówki w Województwie Warmińsko-Mazurskim. Naszym celem jest znalezienie partnerów – Miast, Gmin czy Powiatów naszego województwa, którzy mogą objąć patronat nad jednym spotkaniem PlusLigi w trakcie sezonu z udziałem Indykpolu AZS Olsztyn.

W sezonie 2022/2023, podczas meczu libero olsztyńskiego zespołu wystąpi w koszulce z herbem Partnera, w hali ICSTiR w Iławie, na trybunach oraz na parkiecie widoczne będą reklamy Partnera, przedstawiciel Partnera otrzymuje przed meczem pamiątkowa koszulkę oraz ma możliwość wręczenia statuetkę MVP dla najlepszego zawodnika spotkania!

Dodatkowo Klub zapewnia Partnerowi bezpłatne zaproszenia dla dzieci na mecz, co daje możliwość podziwiania z bliska najlepszych siatkarzy na świecie! W ramach Programu trenerzy lub zawodnicy Indykpol AZS poprowadzą także pokazowy trening dla dzieci i młodzieży w miejscu wskazanym przez Partnera! 

W minionym sezonie zaufali nam: Biskupiec, Gmina Reszel, Gmina Węgorzewo, Gmina Kozłowo, Gmina Iława i Gmina Rozogi!

Dołącz do nas już dziś! Więcej informacji uzyskasz pod numerem telefonu (89) 523 34 34 oraz olsztyn@azs.pl

Partnerem spotkań z GKS Katowice jest Działdowo!

Partnerem spotkań z GKS Katowice jest Gmina Kozłowo!

Partnerem spotkań z BBTS Bielsko-Białą jest Gmina Iława!

Partnerem spotkań z Treflem Gdańsk jest Biskupiec!

Partnerem spotkań z Ślepskiem Malow Suwałki jest Gmina Rybno!

Partnerem spotkań z PGE Skrą Bełchatów jest Gmina Ostróda!

Partnerem spotkań z Aluron CMC Wartą Zawiercie jest Gmina Rozogi!

Partnerem spotkań z Cerradem Enea Czarnymi Radom jest