Program Partnerstwa Regionalnego

Program Partnerstwa Regionalnego – dołącz do nas już dziś!

Sukces Programu Partnerstwa Regionalnego w ostatnich sezonach, spowodował jego kontynuację! Wiele Miast, Gmin i Powiatów z województwa Warmińsko-Mazurskiego zaufało naszemu Klubowi i postawiło na siatkówkę. Niesamowita atmosfera i doping na trybunach, możliwość podziwiania najlepszych siatkarzy z bliska i wspólny trening – te wspomnienia zostaną zapamiętane przez młodych adeptów siatkówki na długie lata!

Program Partnerstwa Regionalnego ma służyć rozwojowi i promocji siatkówki w Województwie Warmińsko-Mazurskim. Naszym celem jest znalezienie partnerów – Miast, Gmin czy Powiatów naszego województwa, którzy mogą objąć patronat nad jednym spotkaniem PlusLigi w trakcie sezonu z udziałem Indykpolu AZS Olsztyn.

W sezonie 2020/2021, podczas meczu libero olsztyńskiego zespołu wystąpi w koszulce z herbem Partnera, w hali Urania na trybunach oraz na parkiecie widoczne będą reklamy Partnera, przedstawiciel Partnera otrzymuje przed meczem pamiątkowa koszulkę oraz ma możliwość wręczenia statuetkę MVP dla najlepszego zawodnika spotkania!

Dodatkowo Klub zapewnia Partnerowi bezpłatne zaproszenia dla dzieci na mecz, co daje możliwość podziwiania z bliska najlepszych siatkarzy na świecie! W ramach Programu trenerzy lub zawodnicy Indykpol AZS poprowadzą także pokazowy trening dla dzieci i młodzieży w miejscu wskazanym przez Partnera! 

Dołącz do nas już dziś!

Partnerem spotkania z Ślepsk Malow Suwałki jest Iława!

Partnerem spotkań z Aluron CMC Wartą Zawiercie jest Działdowo!

Partnerem spotkań z VERVA Warszawa ORLEN Paliwa jest Biskupiec!

Partnerem spotkań z MKS Będzin jest Gmina Kozłowo!

Partnerem spotkania z Cerradem Enea Czarnymi Radom jest Gmina Węgorzewo!

Partnerem spotkania z Treflem Gdańsk jest Gmina Rozogi!

Partnerem spotkania z Asseco Resovią Rzeszów jest Gmina Dywity!