SPONSOR STRATEGICZNY
SPONSOR GŁÓWNY

Ostatnie Wyniki

3
26 lutego 2024 | 17:30
HS MOSiR Katowice
przejdź do spotkania

ZAWODNICY

SPONSOR STRATEGICZNY
SPONSOR GŁÓWNY

SPONSORZY

SPONSOR STRATEGICZNY
PARTNER TECHNOLOGICZNY
CAIRO-soft sp. z o.o.
PARTNER TECHNICZNY
logo_rgol
SPONSOR GŁÓWNY

Kolejne mecze

5 marca 2024 | 18:20
Hala Urania
9 marca 2024 | 20:30
HWS w Wieluniu
18 marca 2024 | 17:30
Hala Urania
#DrużynaPktWygranePorażkiWygranePrzegraneWygranePrzegraneSetyPunkty
1.Jastrzębski Węgiel602036218196416493.44441.1910
2.Aluron CMC Warta571946222202817882.81821.1342
3.Projekt Warszawa531845719182215983.00001.1402
4.Asseco Resovia Rzeszów441675535212219911.57141.0658
5.Trefl Gdańsk4213104936197219091.36111.0330
6.BOGDANKA LUK Lublin411495241209720431.26831.0264
7.Indykpol AZS Olsztyn3510134544199620051.02270.9955
8.PGE GiEK Skra Bełchatów3212104243193519180.97671.0089
9.Grupa Azoty ZAKSA3211114040182718551.00000.9849
10.PSG Stal Nysa3210134348200220470.89580.9780
11.Barkom Każany Lwów259133549185719950.71430.9308
12.Hemarpol Częstochowa216162954182619580.53700.9326
13.GKS Katowice207163155187420060.56360.9342
14.Ślepsk Malow Suwałki207162753173118950.50940.9135
15.KGHM Cuprum Lubin175172754171018680.50000.9154
16.Cerrad Enea Czarni 124191762166419020.27420.8749
więcej

AKTUALNOŚCI

AZS na Fali: Marcin Kuchciński

Gościem wtorkowej audycji AZS na Fali w Radio UWM FM był Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego a kiedyś siatkarz AZS-u UWM Olsztyn - Marcin Kuchciński. Rozmawialiśmy o inwestycjach w sport w regionie, zmodernizowanej Hali Urania czy opiniach kibiców po ostatnim meczu Indykpolu AZS Olsztyn w Katowicach.

AZS TV: #BolesnaPorażka

Nie tak miał wyglądać nasz wyjazd do Katowic. Choć apetyty były duże, to ostatecznie wróciliśmy z jednym punktem. Co działo się poza kamerami? Zobacz kulisy starcia z GKS w AZS TV.

„Zabrakło nam zagrywki”

"Brak Moritza był dla nas trudny. Trenował z nami cały tydzień, a źle poczuł się dopiero w poniedziałkowy poranek. Mamy jednak wielu zawodników, którzy powinni go zastąpić. Osobiście muszę poprawić nad przyjęciem, a jako zespół - zabrakło nam skutecznej zagrywki"

„Rywale popełnili mniej błędów”

"Myślę, że nie graliśmy źle. Ale Katowice grały bardzo dobrze. Nie popełniali tyle błędów, strzelali na zagrywce i grali mądrze na siatce. To skutkowało tym, że wygrali to spotkanie"