SPONSOR STRATEGICZNY
SPONSOR GŁÓWNY

Ostatnie Wyniki

17 lutego 2024 | 14:45
Hala Urania
przejdź do spotkania

ZAWODNICY

SPONSOR STRATEGICZNY
SPONSOR GŁÓWNY

SPONSORZY

SPONSOR STRATEGICZNY
PARTNER TECHNOLOGICZNY
CAIRO-soft sp. z o.o.
PARTNER TECHNICZNY
logo_rgol
SPONSOR GŁÓWNY

Kolejne mecze

26 lutego 2024 | 17:30
HS MOSiR Katowice
5 marca 2024 | 18:20
Hala Urania
9 marca 2024 | 00:00
HWS w Wieluniu
#DrużynaPktWygranePorażkiWygranePrzegraneWygranePrzegraneSetyPunkty
1.Jastrzębski Węgiel571935917186815773.47061.1845
2.Aluron CMC Warta541845922195317272.68181.1309
3.Projekt Warszawa531845719182215983.00001.1402
4.Asseco Resovia Rzeszów441665432203318971.68751.0717
5.BOGDANKA LUK Lublin411485238203619681.36841.0346
6.Trefl Gdańsk3912104635187518301.31431.0246
7.Indykpol AZS Olsztyn3410124341189318991.04880.9968
8.PGE GiEK Skra Bełchatów3212104243193519180.97671.0089
9.PSG Stal Nysa3210124245191019460.93330.9815
10.Grupa Azoty ZAKSA2910113749173217620.75510.9830
11.Barkom Każany Lwów259123446176419000.73910.9284
12.Ślepsk Malow Suwałki207152650165217980.52000.9188
13.GKS Katowice186162853176819030.52830.9291
14.Hemarpol Częstochowa185162653173218690.49060.9267
15.KGHM Cuprum Lubin175162651163817720.50980.9244
16.Cerrad Enea Czarni 93191461156318100.22950.8635
więcej

AKTUALNOŚCI

Wygraj siatkarski weekend w Krakowie

Zaplanuj siatkarski weekend w Krakowie! Wygraj bilety na przelot z Szyman oraz mecze finałowe Tauron Pucharu Polski, które 2 i 3 marca odbędą się w stolicy Małopolski.

AZS na Fali zagrał z WOŚP!

To był wyjątkowy odcinek audycji AZS Na Fali. Zielona Armia tradycyjnie zagrała w tym roku z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, proponując kibicom m.in. możliwość spotkania w studiu Radia UWM FM i przepytania jednego z siatkarzy. Licytację wygrali: pan Michał i jego córka Maja. A do rozmowy zaprosili Nicolasa Szerszenia. Posłuchajcie audycji!

Wtorek z Zieloną Armią! Kup bilet na mecz z Enea Czarnymi Radom

Wtorek z Zieloną Armią? Czemu nie! Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn we wtorek, 5 marca o godz. 18:20, zmierzą się z Enea Czarnymi Radom. Czy ekipa ze stolicy Warmii i Mazur wykona kolejny krok w kierunku fazy play-off? #niechURANIAodleci - kup swój bilet już teraz!

AZS TV: #Ogień

W sobotnie popołudnie był ogień zarówno na boisku, jak i na trybunach! Kto poprawnie wytypował wynik meczu? Jakie emocje towarzyszyły kolejnej wygranej?. Zobacz kulisy sobotniego starcia w Hali Urania, w AZS TV.