SPONSOR STRATEGICZNY
SPONSOR GŁÓWNY

Ostatnie Wyniki

1

Stal Nysa

Porażka

    14 stycznia 2021 | 17:30
    Hala Urania
    przejdź do spotkania

    ZAWODNICY

    SPONSOR STRATEGICZNY
    SPONSOR GŁÓWNY

    SPONSORZY

    SPONSOR STRATEGICZNY
    PARTNER TECHNOLOGICZNY
    CAIRO-soft sp. z o.o.
    PARTNER TECHNICZNY
    Projekt bez tytułu (1)
    SPONSOR GŁÓWNY

    Kolejne mecze

    20 stycznia 2021 | 17:30
    Hala Urania
    23 stycznia 2021 | 14:45
    HWS w Jastrzębiu-Zdroju
    31 stycznia 2021 | 17:30
    Hala Urania
    #DrużynaPktWygranePorażkiWygranePrzegraneWygranePrzegraneSetyPunkty
    1.Grupa Azoty ZAKSA 50170519147512075.66671.2220
    2.Jastrzębski Węgiel371344423155814131.91301.1026
    3.Trefl Gdańsk361354125154014321.64001.0754
    4.VERVA Warszawa321174134166116021.20591.0368
    5.Aluron CMC Warta301063422129812441.54551.0434
    6.PGE Skra Bełchatów27893429144014191.17241.0148
    7.Asseco Resovia261063329140013461.13791.0401
    8.Ślepsk Malow Suwałki26983130142214181.03331.0028
    9.GKS Katowice26983233142814670.96970.9734
    10.Indykpol AZS Olsztyn217102535133113590.71430.9794
    11.Cerrad Enea Czarni 196142749161817760.55100.9110
    12.Cuprum Lubin175142845145615890.62220.9163
    13.Stal Nysa163152747154216840.57450.9157
    14.MKS Będzin62171654144316830.29630.8574
    więcej

    AKTUALNOŚCI

    AZS TV: #Nysa

    "Oby to był ten dzień" - wedle słów naszego Spikera Andrzeja, to był "ten" dzień. Zobacz to, czego nie pokazali w telewizji, czyli kulisy starcia w Uranii w AZS TV.