SPONSOR STRATEGICZNY
SPONSOR GŁÓWNY

Ostatnie Wyniki

4 grudnia 2021 | 14:45
Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji
przejdź do spotkania

ZAWODNICY

SPONSOR STRATEGICZNY
SPONSOR GŁÓWNY

SPONSORZY

SPONSOR STRATEGICZNY
PARTNER TECHNOLOGICZNY
CAIRO-soft sp. z o.o.
PARTNER TECHNICZNY
Projekt bez tytułu (1)
SPONSOR GŁÓWNY

Kolejne mecze

10 grudnia 2021 | 20:30
Hala Azoty
19 grudnia 2021 | 14:45
Arena Ursynów
20 grudnia 2021 | 17:00
COS Spała
#DrużynaPktWygranePorażkiWygranePrzegraneWygranePrzegraneSetyPunkty
1.Grupa Azoty ZAKSA311103359287606.60001.2211
2.Jastrzębski Węgiel268328119358092.54551.1557
3.PROJEKT Warszawa248326169979491.62501.0506
4.Indykpol AZS Olsztyn207323138127741.76921.0491
5.PGE Skra Bełchatów207326169398891.62501.0562
6.Aluron CMC Warta 197322168698681.37501.0012
7.LUK Lublin145519218748910.90480.9809
8.Asseco Resovia Rzeszów134616197777930.84210.9798
9.Cuprum Lubin123717238959210.73910.9718
10.GKS Katowice104614237858590.60870.9139
11.Trefl Gdańsk103713217407800.61900.9487
12.Cerrad Enea Czarni83711257758800.44000.8807
13.Ślepsk Malow Suwałki6289257708250.36000.9333
14.Stal Nysa3011103390810070.30300.9017
więcej

AKTUALNOŚCI

AZS TV: #Kibice

Komplet publiczności = gwarancja niesamowitego dopingu. Zobacz, co działo się na trybunach podczas sobotniego hitu w Iławie, w AZS TV.