SPONSOR STRATEGICZNY
SPONSOR GŁÓWNY

Ostatnie Wyniki

3
26 marca 2021 | 17:30
Hala Urania
przejdź do spotkania

ZAWODNICY

SPONSOR STRATEGICZNY
SPONSOR GŁÓWNY

SPONSORZY

SPONSOR STRATEGICZNY
PARTNER TECHNOLOGICZNY
CAIRO-soft sp. z o.o.
PARTNER TECHNICZNY
Projekt bez tytułu (1)
SPONSOR GŁÓWNY
#DrużynaPktWygranePorażkiWygranePrzegraneWygranePrzegraneSetyPunkty
1.Grupa Azoty ZAKSA 702337321226019283.47621.1722
2.Jastrzębski Węgiel562066733234421352.03031.0979
3.Trefl Gdańsk501795840227121451.45001.0587
4.PGE Skra Bełchatów4815115539220021161.41031.0397
5.Asseco Resovia461795744230322081.29551.0430
6.VERVA Warszawa451695845230622081.28891.0444
7.Aluron CMC Warta4315115243217621251.20931.0240
8.Ślepsk Malow Suwałki3612144550220822250.90000.9924
9.Indykpol AZS Olsztyn3411154253215421770.79250.9894
10.GKS Katowice3311154657221823380.80700.9487
11.Cuprum Lubin3010164457221623220.77190.9543
12.Cerrad Enea Czarni 248183563209222920.55560.9127
13.Stal Nysa245213966222423930.59090.9294
14.MKS Będzin72241875190422510.24000.8458
więcej

AKTUALNOŚCI

AZS TV: #OSiR

Nasz film to również podziękowanie dla pracowników OSiR, których pomoc była nieoceniona. Dziękujemy za wspólne 38 lat współpracy i do zobaczenia!

Jastrzębski Węgiel Mistrzem Polski

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla zostali nowym Mistrzem Polski. W wielkim finale dwukrotnie pokonali Grupę Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Gratulacje dla ekipy z Jastrzębia-Zdroju oraz szczególnie nam bliskiemu - Andrea Gardiniemu!

Statystyczne podsumowanie sezonu

Kto zdobył najwięcej punktów? Kto najdokładniej przyjmował? Ile trwał najkrótszy mecz akademików? Zobacz statystyczne podsumowanie sezonu w wykonaniu Indykpolu AZS Olsztyn.

Pożegnanie Anny Wasilewskiej

W poniedziałek pożegnaliśmy Annę Wasilewską - członkinię Rady Nadzorczej naszego Klubu, wielkiego przyjaciela sportu. Pani Aniu - dziękujemy za wszystko.