SPONSOR STRATEGICZNY
SPONSOR GŁÓWNY

Ostatnie Wyniki

4 października 2022 | 18:45
HWS w Jastrzębiu-Zdroju
przejdź do spotkania

ZAWODNICY

SPONSOR STRATEGICZNY
SPONSOR GŁÓWNY

SPONSORZY

SPONSOR STRATEGICZNY
PARTNER TECHNOLOGICZNY
CAIRO-soft sp. z o.o.
PARTNER TECHNICZNY
Projekt bez tytułu (1)
SPONSOR GŁÓWNY

Kolejne mecze

8 października 2022 | 17:30
Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji
14 października 2022 | 17:30
Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji
22 października 2022 | 00:00
HWS Zawiercie
#DrużynaPktWygranePorażkiWygranePrzegraneWygranePrzegraneSetyPunkty
1.Grupa Azoty ZAKSA620611721376.00001.2555
2.Jastrzębski Węgiel620621811623.00001.1173
3.GKS Katowice311341641600.75001.0250
4.Asseco Resovia Rzeszów3103075533.00001.4151
5.Trefl Gdańsk3103075563.00001.3393
6.PSG Stal Nysa31031101923.00001.0978
7.Cuprum Lubin31031104993.00001.0505
8.Cerrad Enea Czarni210321051081.50000.9722
9.Aluron CMC Warta21032991021.50000.9706
10.PGE Skra Bełchatów10123102990.66671.0303
11.LUK Lublin101231081050.66671.0286
12.Indykpol AZS Olsztyn002261712000.33330.8550
13.Projekt Warszawa002161351700.16670.7941
14.BBTS Bielsko-Biała00113991040.33330.9519
15.Ślepsk Malow Suwałki00113921010.33330.9109
16.Volley Club Barkom0010356750.00000.7467
więcej

AKTUALNOŚCI

AZS TV: #Jastrzębie

Wejdź z nami do szatni i posłuchaj, co powiedział Javier Weber na przedmeczowej odprawie.

Fotorelacja z Jastrzębia-Zdroju

Zobacz galerię zdjęć z pierwszego, wyjazdowego starcia siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn w nowym sezonie PlusLigi.

22.07.2020