SPONSOR STRATEGICZNY
SPONSOR GŁÓWNY

Ostatnie Wyniki

19 września 2020 | 17:30
Hala Urania
przejdź do spotkania

ZAWODNICY

SPONSOR STRATEGICZNY
SPONSOR GŁÓWNY

SPONSORZY

SPONSOR STRATEGICZNY
PARTNER TECHNOLOGICZNY
CAIRO-soft sp. z o.o.
PARTNER TECHNICZNY
Projekt bez tytułu (1)
SPONSOR GŁÓWNY

Kolejne mecze

26 września 2020 | 17:30
Hala Urania
29 września 2020 | 17:30
HWS w Lubinie
3 października 2020 | 00:00
Hala Urania
#DrużynaPktWygranePorażkiSety wygraneSety przegranePunkty wygranePunkty przegrane
1.Grupa Azoty ZAKSA62060150106
2.Jastrzębski Węgiel52062180163
3.VERVA Warszawa52063204184
4.Aluron CMC Warta41154210203
5.GKS Katowice310307765
6.PGE Skra31144199201
7.Trefl Gdańsk310307551
8.Ślepsk Malow Suwałki31133144147
9.Cerrad Enea Czarni21135158176
10.Cuprum Lubin10236200209
11.Indykpol AZS Olsztyn10226171186
12.Asseco Resovia001035575
13.MKS Będzin00216141171
14.Stal Nysa001034875
więcej

AKTUALNOŚCI

AZS TV: #Powrót

Zobacz emocje podczas pierwszego spotkania Zielonej Armii w Hali Urania.

Zobacz galerię zdjęć

Zobacz zdjęcia z inauguracji PlusLigi w Hali Urania autorstwa Katarzyny Rynkiewicz.