SPONSOR STRATEGICZNY
SPONSOR GŁÓWNY

Ostatnie Wyniki

1

Stal Nysa

Porażka

    14 stycznia 2021 | 17:30
    Hala Urania
    przejdź do spotkania

    ZAWODNICY

    SPONSOR STRATEGICZNY
    SPONSOR GŁÓWNY

    SPONSORZY

    SPONSOR STRATEGICZNY
    PARTNER TECHNOLOGICZNY
    CAIRO-soft sp. z o.o.
    PARTNER TECHNICZNY
    Projekt bez tytułu (1)
    SPONSOR GŁÓWNY

    Kolejne mecze

    20 stycznia 2021 | 17:30
    Hala Urania
    23 stycznia 2021 | 14:45
    HWS w Jastrzębiu-Zdroju
    31 stycznia 2021 | 17:30
    Hala Urania
    #DrużynaPktWygranePorażkiWygranePrzegraneWygranePrzegraneSetyPunkty
    1.Grupa Azoty ZAKSA 531805410157513035.40001.2087
    2.Jastrzębski Węgiel401444723163514792.04351.1055
    3.Trefl Gdańsk371364328165515461.53571.0705
    4.VERVA Warszawa351274434173816561.29411.0495
    5.Aluron CMC Warta301063422129812441.54551.0434
    6.Asseco Resovia281163631151414611.16131.0363
    7.PGE Skra Bełchatów278103432150614961.06251.0067
    8.Ślepsk Malow Suwałki26993233151815180.96971.0000
    9.GKS Katowice26993236148215440.88890.9598
    10.Cerrad Enea Czarni 227143049169818470.61220.9193
    11.Indykpol AZS Olsztyn217102535133113590.71430.9794
    12.Cuprum Lubin175142845145615890.62220.9163
    13.Stal Nysa163152747154216840.57450.9157
    14.MKS Będzin62181657151417630.28070.8588
    więcej

    AKTUALNOŚCI

    AZS na Fali: Damian Schulz

    Gościem wtorkowej audycji AZS na Fali w Radio UWM FM był Damian Schulz. Czy atakujący akademików jest zadowolony ze swojej postawy w tym sezonie? Co będzie najważniejsze podczas meczu z Jastrzębskim Węglem? Posłuchaj audycji!

    Przkeaż 1% podatku na AZS Olsztyn!

    Przekaż 1% na dzieci i młodzież, trenujące siatkówkę w AZS Olsztyn! Twój 1% to wsparcie rozwoju młodych siatkarzy, trenujących w grupach młodzieżowych AZS Olsztyn.

    Czas na dwumecz z Jastrzębskim Węglem

    Cztery dni, dwa mecze i jeden rywal. Już w środę w Hali Urania, pierwsza odsłona dwumeczu z Jastrzębskim Węglem. Początek spotkania o godzinie 17:30 – transmisja w Polsacie Sport, Radio UWM FM i Radio Olsztyn.

    W środę kolejne emocje w Uranii

    PlusLiga nie zwalnia - już w środę kolejne emocje w Hali Urania. Do Olsztyna zawita bowiem ekipa Jastrzębskiego Węgla. Początek meczu o godzinie 17:30!