SPONSOR STRATEGICZNY
SPONSOR GŁÓWNY

Ostatnie Wyniki

10 kwietnia 2024 | 18:20
Hala Urania
przejdź do spotkania

ZAWODNICY

SPONSOR STRATEGICZNY
SPONSOR GŁÓWNY

SPONSORZY

SPONSOR STRATEGICZNY
PARTNER TECHNOLOGICZNY
CAIRO-soft sp. z o.o.
PARTNER TECHNICZNY
logo_rgol
SPONSOR GŁÓWNY

Kolejne mecze

13 kwietnia 2024 | 14:45
HWS w Jastrzębiu-Zdroju
#DrużynaPktWygranePorażkiWygranePrzegraneWygranePrzegraneSetyPunkty
1.Jastrzębski Węgiel752558027258622182.96301.1659
2.Aluron CMC Warta702467934270824212.32351.1185
3.Projekt Warszawa692377632256423112.37501.1095
4.Asseco Resovia Rzeszów612287442273625441.76191.0755
5.Trefl Gdańsk5417136549262425691.32651.0214
6.BOGDANKA LUK Lublin5218126653268326201.24531.0240
7.PSG Stal Nysa4615156160266826911.01670.9915
8.Indykpol AZS Olsztyn4513175960267126780.98330.9974
9.PGE GiEK Skra Bełchatów4215155460259325840.90001.0035
10.Grupa Azoty ZAKSA3913175164245424990.79690.9820
11.Barkom Każany Lwów3813175164256427080.79690.9468
12.Ślepsk Malow Suwałki2910204270240625830.60000.9315
13.KGHM Cuprum Lubin299214371245226190.60560.9362
14.GKS Katowice279214273249526690.57530.9348
15.Hemarpol Częstochowa247233477239526280.44160.9113
16.Cerrad Enea Czarni 207232976222824850.38160.8966
więcej

AKTUALNOŚCI

AZS TV: #Play-off

Jaki wynik typowali Kibice, przed pierwszym starciem z Jastrzębskim Węglem? Jaka atmosfera panowała w Uranii? Zobacz kulisy pierwszego play-off w AZS TV!

„Czułem lekki stres”

– Było ciężko wejść mi w mecz, bo na początku czułem lekki stres. Cieszę się, że mogłem pokazać się dłużej

„Jesteśmy zawiedzeni tym spotkaniem”

" Jesteśmy zawiedzeni tym spotkaniem. Nie może być tak, że nie potrafimy dojść do 20 punktów w każdym secie, a przy okazji źle przyjmujemy i nie pokazujemy tego, co potrafimy"

Początek play-off w obiektywie

Wspaniała atmosfera, świetna zabawa i trybuny po raz kolejny wypełnione po same brzegi. Dziękujemy wszystkim, którzy w środowy wieczór wspierali siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn! Zobacz galerię zdjęć autorstwa Artura Kijewskiego.