SPONSOR STRATEGICZNY
SPONSOR GŁÓWNY

Ostatnie Wyniki

21 kwietnia 2024 | 14:45
Hala Nysa
przejdź do spotkania

ZAWODNICY

SPONSOR STRATEGICZNY
SPONSOR GŁÓWNY

SPONSORZY

SPONSOR STRATEGICZNY
PARTNER TECHNOLOGICZNY
CAIRO-soft sp. z o.o.
PARTNER TECHNICZNY
logo_rgol
SPONSOR GŁÓWNY
#DrużynaPktWygranePorażkiWygranePrzegraneWygranePrzegraneSetyPunkty
1.Jastrzębski Węgiel752558027258622182.96301.1659
2.Aluron CMC Warta702467934270824212.32351.1185
3.Projekt Warszawa692377632256423112.37501.1095
4.Asseco Resovia Rzeszów612287442273625441.76191.0755
5.Trefl Gdańsk5417136549262425691.32651.0214
6.BOGDANKA LUK Lublin5218126653268326201.24531.0240
7.PSG Stal Nysa4615156160266826911.01670.9915
8.Indykpol AZS Olsztyn4513175960267126780.98330.9974
9.PGE GiEK Skra Bełchatów4215155460259325840.90001.0035
10.Grupa Azoty ZAKSA3913175164245424990.79690.9820
11.Barkom Każany Lwów3813175164256427080.79690.9468
12.Ślepsk Malow Suwałki2910204270240625830.60000.9315
13.KGHM Cuprum Lubin299214371245226190.60560.9362
14.GKS Katowice279214273249526690.57530.9348
15.Hemarpol Częstochowa247233477239526280.44160.9113
16.Cerrad Enea Czarni 207232976222824850.38160.8966
więcej

AKTUALNOŚCI

Doświadczony rozgrywający dołącza do Indykpolu AZS Olsztyn!

Doświadczony rozgrywający, który w PlusLidze dwukrotnie zdobył tytuł Mistrza Polski z ekipą Jastrzębskiego Węgla. W swojej karierze sięgnął również po złote medale Mistrzostw Belgii oraz Grecji. Eemi Tervaportti dołącza do Indykpolu AZS Olsztyn – witamy na pokładzie!

#GramyOZdrowie z Indykpolem!

Dlaczego #ZagraliśmyOZdrowie z Indykpolem? Czym dla pracowników naszego Indykpolu, była możliwość wspólnej gry z siatkarzami? Czym dla drużyny jest wsparcie naszego Sponsora Strategicznego?Zobacz krótką relację z sobotniego, rodzinnego pikniku Indykpolu!

#JanekWraca!

Ulubieniec olsztyńskich kibiców, który bronił barw Indykpolu AZS Olsztyn przez 4 sezony. Niezwykle ważna postać w drużynie – filar ofensywy, który w trudnych sytuacjach nie boi się wziąć na siebie odpowiedzialność. Po krótkim rozbracie ze stolicą Warmii i Mazur, Janek Hadrava wraca do Olsztyna – witamy ponownie na pokładzie!

Juan Manuel Barrial nowym trenerem Indykpolu AZS Olsztyn!

Doświadczony szkoleniowiec, który w swojej karierze prowadził klub w Argentynie, Turcji czy Czechach. Z VK Lvi Praga zdobył tytuł Mistrza Czech, dobrze radząc sobie także w Lidze Mistrzów. Argentyńczyk Juan Manuel Barrial został nowym szkoleniowcem Indykpolu AZS Olsztyn – witamy na pokładzie!