SPONSOR STRATEGICZNY
SPONSOR GŁÓWNY

Ostatnie Wyniki

15 października 2020 | 17:30
Hala Urania
przejdź do spotkania

ZAWODNICY

SPONSOR STRATEGICZNY
SPONSOR GŁÓWNY

SPONSORZY

SPONSOR STRATEGICZNY
PARTNER TECHNOLOGICZNY
CAIRO-soft sp. z o.o.
PARTNER TECHNICZNY
Projekt bez tytułu (1)
SPONSOR GŁÓWNY

Kolejne mecze

31 października 2020 | 14:45
Ergo Arena
3 listopada 2020 | 20:30
Hala Urania
7 listopada 2020 | 00:00
Hala Urania
#DrużynaPktWygranePorażkiWygranePrzegraneWygranePrzegraneSetyPunkty
1.Grupa Azoty ZAKSA18601835174286.00001.2079
2.Aluron CMC Warta13411444353823.50001.1387
3.Asseco Resovia94112104754531.20001.0486
4.Ślepsk Malow Suwałki931933002833.00001.0601
5.VERVA Warszawa9311173993661.57141.0902
6.PGE Skra9321184584391.37501.0433
7.GKS Katowice93312114875101.09090.9549
8.Jastrzębski Węgiel8311063693411.66671.0821
9.Trefl Gdańsk8321094234021.11111.0522
10.Indykpol AZS Olsztyn6249144905150.64290.9515
11.Cerrad Enea Czarni5248165195500.50000.9436
12.Stal Nysa3067184935760.38890.8559
13.Cuprum Lubin1054154004500.26670.8889
14.MKS Będzin1054153864560.26670.8465
więcej

AKTUALNOŚCI

AZS na Fali #WDomu

Posłuchaj i zobacz audycję AZS na Fali w Radio UWM FM, którą przeprowadziliśmy na żywo w naszych domach.