SPONSOR STRATEGICZNY
SPONSOR GŁÓWNY

Ostatnie Wyniki

28 listopada 2022 | 17:30
Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji
przejdź do spotkania

ZAWODNICY

SPONSOR STRATEGICZNY
SPONSOR GŁÓWNY

SPONSORZY

SPONSOR STRATEGICZNY
PARTNER TECHNOLOGICZNY
CAIRO-soft sp. z o.o.
PARTNER TECHNICZNY
Projekt bez tytułu (1)
SPONSOR GŁÓWNY

Kolejne mecze

3 grudnia 2022 | 20:30
Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji
7 grudnia 2022 | 16:15
Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji
10 grudnia 2022 | 20:30
Regionalne Centrum Sportu w Radomiu
#DrużynaPktWygranePorażkiWygranePrzegraneWygranePrzegraneSetyPunkty
1.Jastrzębski Węgiel3311134610008345.66671.1990
2.Asseco Resovia Rzeszów29102311010008733.10001.1455
3.Aluron CMC Warta29102321210299372.66671.0982
4.Grupa Azoty ZAKSA2593281510039231.86671.0867
5.Trefl Gdańsk217523169158511.43751.0752
6.Ślepsk Malow Suwałki20752523110511241.08700.9831
7.PSG Stal Nysa206624209829641.20001.0187
8.PGE Skra Bełchatów19572524105910231.04171.0352
9.GKS Katowice17752125103210220.84001.0098
10.Projekt Warszawa1457202498310010.83330.9820
11.Indykpol AZS Olsztyn14572026102010490.76920.9724
12.LUK Lublin14482029105211090.68970.9486
13.Cuprum Lubin1357172793510040.62960.9313
14.Barkom Każany Lwów112101932103311470.59380.9006
15.Cerrad Enea Czarni7210113290510290.34380.8795
16.BBTS Bielsko-Biała211163584110010.17140.8402
więcej

AKTUALNOŚCI

Kuba Hawryluk: Czujemy niedosty

"Jest lekki niedosyt. Mogliśmy ten mecz wygrać 3:1, zamknąć w czterech setach. Ale cieszymy się z tego, co mamy. Nasza gra wygląda coraz lepiej"

„Jestem zawiedziony”

"Jestem zawiedziony z powodu porażki. W tie-breaku popełniliśmy zbyt wiele prostych błędów - w przyjęciu, ataku i zagrywce"

Emocje na fotografiach

Zobacz emocje, jakie panowały na boisku na trybunach, na zdjęciach autorstwa Artura Kijewskiego.

Porażka po pięciu setach

Przeczytaj relację z poniedziałkowego meczu w Iławie oraz zobacz pomeczowe statystyki.

22.07.2020