SPONSOR STRATEGICZNY
SPONSOR GŁÓWNY

Ostatnie Wyniki

4 grudnia 2021 | 14:45
Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji
przejdź do spotkania

ZAWODNICY

SPONSOR STRATEGICZNY
SPONSOR GŁÓWNY

SPONSORZY

SPONSOR STRATEGICZNY
PARTNER TECHNOLOGICZNY
CAIRO-soft sp. z o.o.
PARTNER TECHNICZNY
Projekt bez tytułu (1)
SPONSOR GŁÓWNY

Kolejne mecze

10 grudnia 2021 | 20:30
Hala Azoty
19 grudnia 2021 | 14:45
Arena Ursynów
20 grudnia 2021 | 17:00
COS Spała
#DrużynaPktWygranePorażkiWygranePrzegraneWygranePrzegraneSetyPunkty
1.Grupa Azoty ZAKSA311103359287606.60001.2211
2.Jastrzębski Węgiel268328119358092.54551.1557
3.PROJEKT Warszawa217323158908501.53331.0471
4.Indykpol AZS Olsztyn207323138127741.76921.0491
5.PGE Skra Bełchatów207326169398891.62501.0562
6.Aluron CMC Warta 197221137707611.61541.0118
7.Asseco Resovia Rzeszów134516167157181.00000.9958
8.LUK Lublin114516207778210.80000.9464
9.GKS Katowice104614237858590.60870.9139
10.Cuprum Lubin82612196757170.63160.9414
11.Trefl Gdańsk72710216657180.47620.9262
12.Cerrad Enea Czarni6267205966710.35000.8882
13.Ślepsk Malow Suwałki6289257708250.36000.9333
14.Stal Nysa30109308148990.30000.9055
więcej

AKTUALNOŚCI

AZS TV: #Kibice

Komplet publiczności = gwarancja niesamowitego dopingu. Zobacz, co działo się na trybunach podczas sobotniego hitu w Iławie, w AZS TV.

Fotorelacja z meczu

Zobacz galerię zdjęć z sobotniego spotkania z Mistrzem Polski w Iławie.