SPONSOR STRATEGICZNY
SPONSOR GŁÓWNY

Ostatnie Wyniki

23 stycznia 2022 | 14:45
HWS Zawiercie
przejdź do spotkania

ZAWODNICY

SPONSOR STRATEGICZNY
SPONSOR GŁÓWNY

SPONSORZY

SPONSOR STRATEGICZNY
PARTNER TECHNOLOGICZNY
CAIRO-soft sp. z o.o.
PARTNER TECHNICZNY
Projekt bez tytułu (1)
SPONSOR GŁÓWNY

Kolejne mecze

30 stycznia 2022 | 14:45
Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji
7 lutego 2022 | 17:30
Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji
12 lutego 2022 | 17:30
HWS w Lubinie
#DrużynaPktWygranePorażkiWygranePrzegraneWygranePrzegraneSetyPunkty
1.Grupa Azoty ZAKSA43150457127410526.42861.2110
2.Jastrzębski Węgiel431434614144812303.28571.1772
3.PGE Skra Bełchatów371254526161915261.73081.0609
4.Aluron CMC Warta 351344025149314621.60001.0212
5.PROJEKT Warszawa291053526140013421.34621.0432
6.Asseco Resovia Rzeszów27983329141813941.13791.0172
7.Indykpol AZS Olsztyn24883130133813551.03330.9875
8.GKS Katowice20792734134614110.79410.9539
9.LUK Lublin176112540142514980.62500.9513
10.Trefl Gdańsk165112233121512580.66670.9658
11.Cuprum Lubin154122439140114790.61540.9473
12.Cerrad Enea Czarni135101737114612990.45950.8822
13.Ślepsk Malow Suwałki134121839128213570.46150.9447
14.PSG Stal Nysa71161748136915270.35420.8965
więcej

AKTUALNOŚCI

AZS TV: #Zawiercie

Pięć setów, dwie godziny rywalizacji i doping olsztyńskich kibiców. Zobacz co działo się w niedzielne popołudnie w Zawierciu.