SPONSOR STRATEGICZNY
SPONSOR GŁÓWNY

Ostatnie Wyniki

21 kwietnia 2024 | 14:45
Hala Nysa
przejdź do spotkania

ZAWODNICY

SPONSOR STRATEGICZNY
SPONSOR GŁÓWNY

SPONSORZY

SPONSOR STRATEGICZNY
PARTNER TECHNOLOGICZNY
CAIRO-soft sp. z o.o.
PARTNER TECHNICZNY
logo_rgol
SPONSOR GŁÓWNY
#DrużynaPktWygranePorażkiWygranePrzegraneWygranePrzegraneSetyPunkty
1.Jastrzębski Węgiel752558027258622182.96301.1659
2.Aluron CMC Warta702467934270824212.32351.1185
3.Projekt Warszawa692377632256423112.37501.1095
4.Asseco Resovia Rzeszów612287442273625441.76191.0755
5.Trefl Gdańsk5417136549262425691.32651.0214
6.BOGDANKA LUK Lublin5218126653268326201.24531.0240
7.PSG Stal Nysa4615156160266826911.01670.9915
8.Indykpol AZS Olsztyn4513175960267126780.98330.9974
9.PGE GiEK Skra Bełchatów4215155460259325840.90001.0035
10.Grupa Azoty ZAKSA3913175164245424990.79690.9820
11.Barkom Każany Lwów3813175164256427080.79690.9468
12.Ślepsk Malow Suwałki2910204270240625830.60000.9315
13.KGHM Cuprum Lubin299214371245226190.60560.9362
14.GKS Katowice279214273249526690.57530.9348
15.Hemarpol Częstochowa247233477239526280.44160.9113
16.Cerrad Enea Czarni 207232976222824850.38160.8966
więcej

AKTUALNOŚCI

AZS TV: #Schronisko

Pamiętacie naszą wspólną akcję z BIOFEED, gdzie razem z Wami zbieraliśmy karmę na rzecz Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach? Wspólnie udało nam się zebrać znaczną ilość pokarmu dla potrzebujących zwierzaków, a marka Tasty Life Pet Food, przekazała dodatkowo 1 tonę karmy Tasty Dogs Life! Dawid i Kuba wybrali się do Tomaryn, aby z naszym Partnerem oficjalnie zakończyć tegoroczną akcję #PomocDlaCzterechŁap!

Reprezentant Polski zostaje w Indykpolu AZS!

Środkowy, który zajął drugie miejsce w rankingu blokujących. Jego dobra postawa zaowocowała powołaniem do reprezentacji Polski. Szymon Jakubiszak zostaje w Indykpolu AZS Olsztyn na kolejny sezon!

AZS na Fali: Michał Kądzioła

Kto ma szansę na zwycięstwo w Starych Jabłonkach? Jak daleko zajdą biało-czerwone pary? Dlaczego na przełomie maja i czerwca warto wybrać się nad jezioro Szeląg Mały? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w kolejnej audycji AZS na Fali w Radio UWM FM, której gościem był Michał Kądzioła.

Niemiecka maszyna zostaje w Olsztynie!

Najlepiej zagrywający zawodnik w ekipie ze stolicy Warmii i Mazur w minionym sezonie. W zakończonych rozgrywkach rozegrał 31 spotkań, w których zdobył 420 punktów. Moritz Karlitzek zostaje w Indykpolu AZS Olsztyn na kolejne dwa sezony!