SPONSOR STRATEGICZNY
SPONSOR GŁÓWNY

Ostatnie Wyniki

22 listopada 2020 | 14:45
Hala Urania
przejdź do spotkania

ZAWODNICY

SPONSOR STRATEGICZNY
SPONSOR GŁÓWNY

SPONSORZY

SPONSOR STRATEGICZNY
PARTNER TECHNOLOGICZNY
CAIRO-soft sp. z o.o.
PARTNER TECHNICZNY
Projekt bez tytułu (1)
SPONSOR GŁÓWNY

Kolejne mecze

1 grudnia 2020 | 17:30
Suwałki Arena
5 grudnia 2020 | 14:45
HWS Zawiercie
16 grudnia 2020 | 17:30
Hala Energia
#DrużynaPktWygranePorażkiWygranePrzegraneWygranePrzegraneSetyPunkty
1.Grupa Azoty ZAKSA 27902747646236.75001.2263
2.Jastrzębski Węgiel23812598177122.77781.1475
3.Trefl Gdańsk2284261810149671.44441.0486
4.Ślepsk Malow Suwałki20762422108110781.09091.0028
5.Aluron CMC Warta165318106656151.80001.0813
6.VERVA Warszawa165520208828701.00001.0138
7.GKS Katowice165420157707671.33331.0039
8.Asseco Resovia125316177297110.94121.0253
9.PGE Skra Bełchatów124314115945701.27271.0421
10.Cerrad Enea Czarni 12481829100410880.62070.9228
11.Indykpol AZS Olsztyn124616218178230.76190.9927
12.Cuprum Lubin939162997310430.55170.9329
13.Stal Nysa71913288409430.46430.8908
14.MKS Będzin62910308149540.33330.8532
więcej

AKTUALNOŚCI

AZS TV: #Wygrana

Ależ to były emocje! Zobacz to, czego nie pokazali w telewizji - kulisy niedzielnego zwycięstwa w Hali Urania.