SPONSOR STRATEGICZNY
SPONSOR GŁÓWNY

Ostatnie Wyniki

23 stycznia 2021 | 14:45
HWS w Jastrzębiu-Zdroju
przejdź do spotkania

ZAWODNICY

SPONSOR STRATEGICZNY
SPONSOR GŁÓWNY

SPONSORZY

SPONSOR STRATEGICZNY
PARTNER TECHNOLOGICZNY
CAIRO-soft sp. z o.o.
PARTNER TECHNICZNY
Projekt bez tytułu (1)
SPONSOR GŁÓWNY

Kolejne mecze

31 stycznia 2021 | 17:30
Hala Urania
4 lutego 2021 | 15:00
Ergo Arena
6 lutego 2021 | 20:30
Hala Nysa
#DrużynaPktWygranePorażkiWygranePrzegraneWygranePrzegraneSetyPunkty
1.Grupa Azoty ZAKSA 561905711167313815.18181.2114
2.Jastrzębski Węgiel421555128183416801.82141.0917
3.Trefl Gdańsk411474831183317051.54841.0751
4.VERVA Warszawa371374736185117701.30561.0458
5.Asseco Resovia311263931159115291.25811.0405
6.Aluron CMC Warta301083628147714431.28571.0236
7.GKS Katowice281093538158116470.92110.9599
8.Ślepsk Malow Suwałki279103436163216310.94441.0006
9.PGE Skra Bełchatów278103432150614961.06251.0067
10.Indykpol AZS Olsztyn258113039153215580.76920.9833
11.Cuprum Lubin237143447178718850.72340.9480
12.Cerrad Enea Czarni 227143049169818470.61220.9193
13.Stal Nysa163172853169518600.52830.9113
14.MKS Będzin62191660158218400.26670.8598
więcej

AKTUALNOŚCI

Zielona Armia gra z WOŚP!

Zostań Mikołajem Kopernikiem! Wspieraj siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn podczas meczu z Treflem Gdańsk w dniu finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w niedzielę 31 stycznia 2021. Początek godz. 17.30!

AZS TV: #Cztery punkty

Masz 90 sekund? Jeśli tak, to spędź je razem z nami. Zobacz to, czego nie pokazali w telewizji, czyli kulisy wyjazdowego starcia z Jastrzębskim Węglem w AZS TV.