SPONSOR STRATEGICZNY
SPONSOR GŁÓWNY

Ostatnie Wyniki

3
27 lutego 2021 | 14:45
HS MOSiR Katowice
przejdź do spotkania

ZAWODNICY

SPONSOR STRATEGICZNY
SPONSOR GŁÓWNY

SPONSORZY

SPONSOR STRATEGICZNY
PARTNER TECHNOLOGICZNY
CAIRO-soft sp. z o.o.
PARTNER TECHNICZNY
Projekt bez tytułu (1)
SPONSOR GŁÓWNY

Kolejne mecze

8 marca 2021 | 20:30
Hala Urania
#DrużynaPktWygranePorażkiWygranePrzegraneWygranePrzegraneSetyPunkty
1.Grupa Azoty ZAKSA 672237021218518663.33331.1710
2.Jastrzębski Węgiel531966433226520721.93941.0931
3.Trefl Gdańsk471695539217220601.41031.0544
4.Asseco Resovia461785641221021101.36591.0474
5.VERVA Warszawa451695845230622081.28891.0444
6.PGE Skra Bełchatów4514115239212520561.33331.0336
7.Aluron CMC Warta4114104838198219231.26321.0307
8.Ślepsk Malow Suwałki3311144249211421430.85710.9865
9.GKS Katowice3211144454212322280.81480.9529
10.Indykpol AZS Olsztyn3110153952205620840.75000.9866
11.Cuprum Lubin3010154454215322430.81480.9599
12.Stal Nysa235193660203921900.60000.9311
13.Cerrad Enea Czarni 227183261198221970.52460.9021
14.MKS Będzin72231872184421760.25000.8474
więcej

AKTUALNOŚCI

AZS TV: #Mateusz

Zobacz dzień z życia Mateusza Poręby, czyli zobacz wyjazd do Katowic okiem środkowego akademików.

Mecz w obiektywie

Zobacz zdjęcia z sobotniego starcia Indykpolu AZS Olsztyn w Katowicach.