SPONSOR STRATEGICZNY
SPONSOR GŁÓWNY

Ostatnie Wyniki

21 kwietnia 2024 | 14:45
Hala Nysa
przejdź do spotkania

ZAWODNICY

SPONSOR STRATEGICZNY
SPONSOR GŁÓWNY

SPONSORZY

SPONSOR STRATEGICZNY
PARTNER TECHNOLOGICZNY
CAIRO-soft sp. z o.o.
PARTNER TECHNICZNY
logo_rgol
SPONSOR GŁÓWNY
#DrużynaPktWygranePorażkiWygranePrzegraneWygranePrzegraneSetyPunkty
1.Jastrzębski Węgiel752558027258622182.96301.1659
2.Aluron CMC Warta702467934270824212.32351.1185
3.Projekt Warszawa692377632256423112.37501.1095
4.Asseco Resovia Rzeszów612287442273625441.76191.0755
5.Trefl Gdańsk5417136549262425691.32651.0214
6.BOGDANKA LUK Lublin5218126653268326201.24531.0240
7.PSG Stal Nysa4615156160266826911.01670.9915
8.Indykpol AZS Olsztyn4513175960267126780.98330.9974
9.PGE GiEK Skra Bełchatów4215155460259325840.90001.0035
10.Grupa Azoty ZAKSA3913175164245424990.79690.9820
11.Barkom Każany Lwów3813175164256427080.79690.9468
12.Ślepsk Malow Suwałki2910204270240625830.60000.9315
13.KGHM Cuprum Lubin299214371245226190.60560.9362
14.GKS Katowice279214273249526690.57530.9348
15.Hemarpol Częstochowa247233477239526280.44160.9113
16.Cerrad Enea Czarni 207232976222824850.38160.8966
więcej

AKTUALNOŚCI

Niemiecka maszyna zostaje w Olsztynie!

Najlepiej zagrywający zawodnik w ekipie ze stolicy Warmii i Mazur w minionym sezonie. W zakończonych rozgrywkach rozegrał 31 spotkań, w których zdobył 420 punktów. Moritz Karlitzek zostaje w Indykpolu AZS Olsztyn na kolejne dwa sezony!

Kapitan zostaje w Olsztynie!

Przyjmujący, który w minionym sezonie musiał walczyć nie tylko z przeciwnikiem, ale także i urazami. Kiedy Kibice mogli podziwiać jego grę, zawsze dawał z siebie 100%. Podpora zespołu na boisku, ale także poza nim. Kapitan zostaje w Olsztynie – Nicolas Szerszeń będzie bronił barw Indykpolu AZS Olsztyn w kolejnym sezonie!

AZS na Fali: Jacek Kasprzyk

Jakie wspomnienia przychodzą mu na myśl, kiedy wspomina turnieje siatkówki plażowej w Starych Jabłonkach? Dlaczego turniej nad jeziorem Szeląg Mały jest ważny dla par, które chcą polecieć na przełomie lipca i sierpnia do Paryża? Czy będzie to udany powrót międzynarodowej siatkówki plażowej na Warmię i Mazury? Posłuchaj audycji AZS na Fali z Jackiem Kasprzykiem, Honorowym Prezesem Polskiego Związku Piłki Siatkowej, w roli głównej.

Zmiany w sztabie szkoleniowym Indykpolu AZS

Podsumowanie sezonu 2023/2024, to także czas zmian i pożegnań w sztabie szkoleniowym akademików z Kortowa. Po siedmiu latach z drużyną żegna się Mateusz Nykiel, a po dwóch sezonach spędzonych w stolicy Warmii i Mazur, do swojego kraju wraca Renato Bacchi. Dziękujemy za profesjonalną współpracę i życzymy powodzenia!