SPONSOR STRATEGICZNY
SPONSOR GŁÓWNY

Ostatnie Wyniki

7 grudnia 2022 | 16:15
Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji
przejdź do spotkania

ZAWODNICY

SPONSOR STRATEGICZNY
SPONSOR GŁÓWNY

SPONSORZY

SPONSOR STRATEGICZNY
PARTNER TECHNOLOGICZNY
CAIRO-soft sp. z o.o.
PARTNER TECHNICZNY
Projekt bez tytułu (1)
SPONSOR GŁÓWNY

Kolejne mecze

10 grudnia 2022 | 20:30
Regionalne Centrum Sportu w Radomiu
17 grudnia 2022 | 14:45
Hala Azoty
21 grudnia 2022 | 16:15
Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji
#DrużynaPktWygranePorażkiWygranePrzegraneWygranePrzegraneSetyPunkty
1.Jastrzębski Węgiel37122399118110024.33331.1786
2.Asseco Resovia Rzeszów351223812117910463.16671.1272
3.Aluron CMC Warta351223812117910463.16671.1272
4.Grupa Azoty ZAKSA271033117111310241.82351.0869
5.Trefl Gdańsk2485261710139471.52941.0697
6.Ślepsk Malow Suwałki21772729125113060.93100.9579
7.PGE Skra Bełchatów21682929125312301.00001.0187
8.Projekt Warszawa20772625115111331.04001.0159
9.Indykpol AZS Olsztyn20772627119712000.96300.9975
10.PSG Stal Nysa20682526111711320.96150.9867
11.LUK Lublin19682631123412690.83870.9724
12.GKS Katowice17762228112811200.78571.0071
13.Barkom Każany Lwów143112235117912900.62860.9140
14.Cuprum Lubin13591733105611550.51520.9143
15.Cerrad Enea Czarni82121338106712140.34210.8789
16.BBTS Bielsko-Biała211364196011590.14630.8283
więcej

AKTUALNOŚCI

AZS TV: #Emocje

Zobacz z bliska to, czego nie pokazali w telewizji - wielkich emocji w czasie meczu i tuż po jego zakończeniu!

22.07.2020