Spotkania towarzyskie

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn po raz pierwszy spotkają się w poniedziałek, 14 sierpnia. Pierwsze dni zakladają badania oraz treningi głównie na piasku, bowiem kilka dni później, akademicy z Kortowa rozpoczną udział w turnieju PreZero Grand Prix PLS w Gdańsku. Ekipa ze stolicy Warmii i Mazur została przydzielona do grupy C, a rywalem olsztynian będą: Ślepsk Malow Suwałki (czwartek 17.08 o godz. 15:15), Asseco Resovia Rzeszów (piątek 18.08 o godz. 12:45) oraz Exact System Norwid Częstochowa (sobota 19.08 o godz. 9:00). Dwie najlepsze drużyny awansują do ćwierćfinałów – faza pucharowa w niezdielę, 20.08 – transmisja całego turnieju na sportowych antenach Polsatu.

Pierwsze sparingi w hali odbędą się w dniach 22-23 września, gdzie w Węgorzewie zmierzymy się z Ślepskiem Malow Suwałki. Tradycją stało się również rozgrywanie sparingów z Treflem Gdańsk – w ostatni weekend września spotkamy się w Olsztynku. Na początku października zespół weżmie udział w towarzyskim turnieju w Toruniu, a tydzień przed rozpoczęciem sezonu, olsztynianie ponownie zmierzą się z Ślepskiem Malow Suwałki – tym razem w Gołdapii.

Pierwszy mecz w ramach rozgrywek PlusLigi został zaplanowany na weekend 20-22 października. Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn zmierzą się z Aluron CMC Wartą Zawiercie.