Blog

Wygraj siatkarski weekend w Krakowie

Zaplanuj siatkarski weekend w Krakowie! Wygraj bilety na przelot z Szyman oraz mecze finałowe Tauron Pucharu Polski, które 2 i 3 marca odbędą się w stolicy Małopolski.

AZS na Fali zagrał z WOŚP!

To był wyjątkowy odcinek audycji AZS Na Fali. Zielona Armia tradycyjnie zagrała w tym roku z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, proponując kibicom m.in. możliwość spotkania w studiu Radia UWM FM i przepytania jednego z siatkarzy. Licytację wygrali: pan Michał i jego córka Maja. A do rozmowy zaprosili Nicolasa Szerszenia. Posłuchajcie audycji!

Wtorek z Zieloną Armią! Kup bilet na mecz z Enea Czarnymi Radom

Wtorek z Zieloną Armią? Czemu nie! Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn we wtorek, 5 marca o godz. 18:20, zmierzą się z Enea Czarnymi Radom. Czy ekipa ze stolicy Warmii i Mazur wykona kolejny krok w kierunku fazy play-off? #niechURANIAodleci – kup swój bilet już teraz!

„Stać nas na play-off!”

„Cieszę się, że udało nam się podtrzymać dobrą formę i zwyciężyć po raz trzeci z rzędu. Stać nas na fazę play-off – będę rozczarowany, jeśli do niej nie awansujemy. Z drugiej strony gramy w najlepszej lidze na świecie, gdzie każdy może przegrać z każdym”

„Zagraliśmy dobre spotkanie!”

„Zagraliśmy naprawdę bardzo dobre spotkanie! Wiadomo – były cięższe i lepsze momenty. Trzeba te trudne chwile przeczekać i wrócić do swojej gry. Tak zrobiliśmy w trzecim i czwartym secie i zdobyliśmy trzy punkty”

Fotorelacja z wypełnionej Uranii

Kolejny mecz w Hali Urania, to ponownie trybuny wypełnione po brzegi, wspaniała atmosfera i gorący doping. Dziękujemy, że wspieraliście nas od pierwszej do ostatniej akcji! Zobacz galerię zdjęć z sobotniego meczu, autorstwa Artura Kijewskiego.

Magiczna sobota w Uranii!

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn odnieśli trzecie zwycięstwa z rzędu. Zawodnicy prowadzeni przez Javiera Webera, wygrali z Asseco Resovią Rzeszów 3:1. Statuetkę MVP otrzymał Kuba Hawryluk!

Sobotni hit w Uranii

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn w sobotę powalczą o trzecie zwycięstwo z rzędu. Nie będzie to jednak łatwe zadanie, bowiem pod drugiej stronie siatki staną siatkarze Asseco Resovii Rzeszów. Początek meczu w Hali Urania o godz. 14:45 – wszystkie bilety zostały sprzedane!

Podaruj 1,5% na AZS Olsztyn!

Od czwartku, 15 lutego, możesz rozliczyć swój PIT przez internet. Jak co roku, zachęcamy do przekazania 1,5% na dzieci i młodzież, trenujące siatkówkę w AZS Olsztyn! To realne wsparcie rozwoju młodych siatkarzy, trenujących w grupach młodzieżowych AZS Olsztyn.