Blog

„Chcemy wciąż trenować nasz system gry”

Chcielibyśmy wciąż trenować nasz system gry, skupić się na swoich indywidualnych zadaniach i wygrać jako drużyna – mówi Jakub Ciunajtis, przed sparingowym dwumeczem z Treflem Gdańsk w Olsztynku. Bilety dostępne na indykpolazs.pl/bilety.

AZS na Fali: Grzegorz Krzan

Jak wspomina wyprawę do Brazylii? Czego nauczył się dzięki współpracy z reprezentacją Brazylii? Jak ocenia pierwsze sparingi? Gościem audycji AZS na Fali w Radio UWM FM był Grzegorz Krzan – trener przygotowania fizycznego w naszym zespole.

Kup bilet na sparing w Olsztynku!

Czas na kolejne spotkania sparingowe. Już w piątek i sobotę w Olsztynku, zmierzymy się z Treflem Gdańsk. Zobacz akademików w akcji i zobacz, w jakiej są formie na miesiąc przed startem sezonu. Kup swój bilet już teraz!

Jak kupić bilet na mecz Indykpolu AZS?

Spotkania sparingowe w Olsztynku to okazja do testów naszego nowego systemu biletowego. Razem z naszym Partnerem Technologicznym – firmą Cairo Soft, prezentujemy nowy, niezależny moduł sprzedażowy. Poniżej przedstawiamy krótki poradnik, w jaki sposób kupić bilety na spotkania w nadchodzącym sezonie.

Drugi sparing na remis

W drugim sparingu rozegranym w Węgorzewie, siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn zremisowali z Ślepskiem Malow Suwałki 1:1. Bilans weekend tu jedno zwycięstwo i jeden remis.

Pięć setów i wygrana

W pierwszym sparingu podczas okresu przygotowawczego, siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn pokonali ekipę Ślepska Malow Suwałki 3:2. Drugi mecz już w sobotę o godz. 11:00.

Czas na pierwsze sparingi!

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn w piątek i sobotę w Węgorzewie rozegrają pierwsze spotkania sparingowe. Rywalem akademików z Kortowa będzie Ślepsk Malow Suwałki Początek piątkowego starcia o godz. 17:00, a sobotniego o godz. 11:00.

Trwa rezerwacja karnetów

12 sektorów na dole, 21 sektorów w górnej partii hali – w sumie prawie 4000 kibiców będzie mogło śledzić zmagania siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn w nowej Hali Urania. Przedstawiamy rozmieszczenie miejsc w głównej części olsztyńskiego obiektu. Zarezerwuj swój karnet!

AZS na Fali: Marcin Możdżonek

Co dla siatkarskiej społeczności oznacza tegoroczny tytuł Mistrza Europy? Jak ocenia grę drużyny Nikoli Grbica? Posłuchaj audycji AZS na Fali w Radio UWM FM, której gościem był Marcin Możdżonek – wychowanek AZS Olsztyn i Mistrz Europy 2009.