Plan przygotowań zespołu


Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn w poniedziałek, 15 lipca, rozpoczną przygotowania do nowego sezonu PlusLigi. Z kim, gdzie i kiedy zagramy w okresie przygotowawczym? Sprawdź, gdzie zawitają olsztyńscy akademicy podczas gier sparingowych.

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn po raz pierwszy spotkają się w poniedziałek, 15 lipca. Zawodnicy przejdą rutynowe badania, aby w środę odbyć inauguracyjne zajęcia w Hali Urania.

Podczas okresu przygotowawczego, tradycją stało się rozgrywanie sparingów z Treflem Gdańsk w Olsztynku – z Gdańskimi Lwami spotkamy się w dniach 16-17 sierpnia. Tydzień później (23-24.08), ekipa ze stolicy Warmii i Mazur uda się do Węgorzewa, aby rozegrać dwumecz z Ślepskiem Malow Suwałki. W ostatni weekend sierpnia, akademicy z Kortowa prawdopodobnie wezmą udział w towarzyskim turnieju w Toruniu (rywalami będą drużyny z PlusLigi i Tauron 1 Ligi). Ostatnim sprawdzianem olsztynian przed startem nowego sezonu, będzie turniej towarzyski w Suwałkach (6-7 września).

Pierwszy mecz w ramach rozgrywek PlusLigi został zaplanowany na weekend 13-15 września. Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn zmierzą się w Hali Urania z PGE GiEK Skrą Bełchatów.

Plan przygotowań Indykpolu AZS Olsztyn (pojedyncze dni mogą ulec zmianie):

15 lipca 2024 (poniedziałek)
Rozpoczęcie przygotowań

16-17 sierpnia 2024 (piątek – sobota)
Spotkania sparingowe z Treflem Gdańsk w Olsztynku

23-24 sierpnia 2024 (piątek – sobota)
Spotkania sparingowe z Ślepskiem Malow Suwałki w Węgorzewie

31 sierpnia – 1 września 2024 (sobota – niedziela)
Udział w turnieju towarzyskim w Toruniu (rywalami drużyny z PlusLigi i Tauron 1 Ligi)

6-7 września 2024 (piątek  – sobota)
Turniej towarzyski w Suwałkach

Weekend 13-15 września 2024
Inauguracja PlusLigi z PGE GiEK Skrą Bełchatów w Hali Urania