„Stal postawiła trudne warunki”

Stal postawiła dziś trudne warunki. Ale my zagraliśmy lepiej w trzech ostatnich setach i wygraliśmy. A następny mecz to jest inna historia.  Na pewno nie będzie łatwo – stwierdził Jakub Majchrzak po pierwszym meczu w rywlizacji o 7 miejsce na zakończenie sezonu.

W rywalizacji o 7 miejsce, pod uwagę brane są punkty meczowe (3:0 i 3:1 – 3 pkt, 3:2 – 2 pkt, 2:1 – 1 pkt, 1:3 i 0:3 – 0 pkt.). Indykpol AZS zwyciężając 3:1, zdobył 3 punkty, a dorobek PSG Stali to 0 „oczek”. Rewanż już w niedzielę, w Nysie o godz. 14:45. W przypadku takiej samej liczby punktów, będziemy świadkami tzw. złotego seta do 15 punktów. Wygrany zajmie 7 miejsce, a przegrany – 8 lokatę na zakończenie sezonu.

Co po ostatnim meczu w tym sezonie w Uranii powiedział Jakub Majchrzak? – Stal postawiła dziś trudne warunki. Ale my zagraliśmy lepiej w trzech ostatnich setach i wygraliśmy. A następny mecz to jest inna historia.  Na pewno nie będzie łatwo.

Posłuchaj całej rozmowy na antenie Radia UWM FM!