Kup bilet na ostatni mecz w Hali Urania!


To będzie ostatni mecz siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn w Hali Urania. W najbliższy czwartek, 18 kwietnia, ekipa ze stolicy Warmii i Mazur, w pierwszym meczu o 7 miejsce, zmierzy się z PSG Stalą Nysa. Przyjdź i podziękuj siatkarzom za walkę w obecnym sezonie. #niechURANIAodleci po raz ostatni!

Zarówno siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn, jak i PSG Stali Nysa, musieli uznać wyższość swego rywala w I rundzie fazy play-off. Zawodnicy prowadzeni przez Javiera Webera dwukrotnie ulegli Jastrzębskiemu Węglowi, a podopieczni Daniela Plińskiego – Aluron CMC Warty Zawiercie. Zgodnie z regulaminem rozgrywek, drużyny, które przegrały swoje ćwierćfinały i zajęły niższe miejsce w tabeli, zagrają dwumecz o 7 miejsce na zakończenie sezonu – PSG Stal była 7, a Indykpol AZS 8.

Kto wygra pojedynek w ataku – Alan Souza czy Maciej Muzaj? Czy Moritz Karlitzek zdobędzie więcej punktów niż Michał Gierżot? Czy Szymon Jakubiszak zdobędzie więcej punktowych bloków niż Zouheir El Graoui? Czy siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn po raz ostatni w tym sezonie wygrają przed własną publicznością?

Początek czwartkowego spotkania w Hali Urania o godz. 17:30. Bilet normalny w cenie 40 złotych, a bilety ulgowe dla dzieci i młodzieży (do 26 roku życia) jedynie za 20 złotych! Wejściówki dostępne wyłącznie online na bilety.indykpolazs.pl. Tak, jak w przypadku I rundy play-off – karnety również obowiązują!

W dwumeczu o 7 miejsce pod uwagę brane są punkty meczowe (3:0 i 3:1 – 3 pkt, 3:2 – 2 pkt, 2:1 – 1 pkt, 1:3 i 0:3 – 0 pkt.). Rewanż już w niedzielę w Nysie o godz. 14:45.  W przypadku takiej samej liczby punktów, będziemy świadkami tzw. złotego seta do 15 punktów. Wygrany zagra zajmie 7 miejsce na zakończenie sezonu, a przegrany – 8 lokatę.