Jak kupić bilet na mecz Indykpolu AZS?


Razem z naszym Partnerem Technologicznym – firmą CAIRO-soft, prezentujemy nowy, niezależny moduł sprzedażowy. Poniżej przedstawiamy krótki poradnik, w jaki sposób kupić bilety na spotkania w nadchodzącym sezonie.

Rejestracja nowego użytkownia jest możliwa wyłącznie przy włączonej sprzedaży biletów. Przed uruchomieniem sprzedaży na pierwszy mecz ligowy w Iławie, zachęcamy do przeczytania krótkiego poradnika.

  • Wchodzimy na stronę indykpolazs.pl/bilety. Wybieramy interesujący nas mecz i klikamy na obrazek zapowiadający dane wydarzenie.

  • Wybieramy interesujący nas sektor na mapie.

  • Przechodzimy do wyboru swojego miejsca – legenda podpowiada nam, który kolor oznacza wolne miejsce, a które już zajęte. Po wybraniu swoich miejsc, potwierdzamy klikając „Wybierz”

  • Ponownie widzimy mapę obiektu, a po prawej stronie – wybrane bilety. Tutaj możemy dokonać wyboru na „normalne” i „ulgowe”. UWAGA! W przypadku meczów sparingowych rozgrywanych w Olsztynku, obowiązują wyłącznie bilety „normalne”. Potwierdzamy wybór naciskając „Dodaj do zamówienia”.

  • System potwierdza wybranie biletów.  Klikamy przycisk „Przejdź do zamówienia”.

  • Uzupełniamy dane, o które prosi nas system. W przypadku chęci wystawienia faktury, klikamy odpowiedni przycisk – konieczne będzie uzupełnienie dodatkowych pól opisowych.

  • Na dole strony wyświetli nam się podsumowanie zamówienia, akceptacja regulaminu. Potem klikamy „kupuję i płacę”. System przeniesie nas do operatora płatności – firmy PayU i tam postępujemy zgodnie z komunikatami, które zostaną wyświetlone. Po dokonaniu płatności (na którą mamy 20 minut), zakupione bilety wyświetlą się w zakładce “Zamówienia” w sekcji Moje Konto (konto zostanie utworzone wraz z pierwszym zamówieniem w systemie) oraz zostaną wysłane na podany adres e-mail.