12 Kamil Szymendera

Narodowośćpol Polska
PozycjaPrzyjmujący
Data urodzenia30 kwietnia 2003
Wzrost192
Poprzednie drużynyKS Gwardia Wrocław (2017-2022)
SMS PZPS Spała (2019-2022)
Indykpol AZS Olsztyn (2022-)
Obecna drużynaIndykpol AZS Olsztyn
SezonySezon 2022/2023

Kamil Szymdenera urodził się 30 kwietnia 2003 roku i jest wychowankiem Gwardii Wrocław. W 2019 roku rozpoczął naukę w spalskiej szkole, z którą w tym samym sezonie zdobył brązowy medal Mistrzostw Europy U17. Rok później zajął 3. miejsce w Mistrzostwach Europy U19, lecz najlepsze miało dopiero nadejść.

W 2021 roku, Szymendera zdobył złoty medal Mistrzostw Świata U19 w Iranie. Młody zawodnik został także wybrany do „drużyny marzeń”, jako jeden z dwóch najlepszych przyjmujących.

Sezon 2022/2023 będzie wyjątkowy dla młodego siatkarza – zadebiutuje on bowiem na boiskach PlusLigi. Kamil Szymendera został nowym przyjmującym Indykpolu AZS Olsztyn!

  • 24 kwiecień

    Indykpol AZS Olsztyn - PSG Stal Nysa

    17:30
    Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji
  • 21 kwiecień

    PSG Stal Nysa - Indykpol AZS Olsztyn

    20:30
    Hala Nysa
  • 19 kwiecień

    Aluron CMC Warta Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn

    17:30
    HWS Zawiercie
  • 16 kwiecień

    Indykpol AZS Olsztyn - Aluron CMC Warta Zawiercie

    14:45
    Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji
  • 15 kwiecień

    Indykpol AZS Olsztyn - Aluron CMC Warta Zawiercie

    14:45
    Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji
  • 7 kwiecień

    Aluron CMC Warta Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn

    20:30
    HWS Zawiercie
  • 6 kwiecień

    Aluron CMC Warta Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn

    17:30
    HWS Zawiercie
  • 2 kwiecień

    Indykpol AZS Olsztyn - Enea Czarni Radom

    20:30
    Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji
  • 27 marzec

    PGE GiEK Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn

    20:30
    Hala Energia
  • 20 marzec

    KGHM Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn

    20:30
    HWS w Lubinie
  • 10 marzec

    Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn

    20:30
    Suwałki Arena
  • 3 marzec

    Indykpol AZS Olsztyn - Barkom Każany Lwów

    17:30
    Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji
  • 24 luty

    Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn

    17:30
    Ergo Arena
  • 19 luty

    Projekt Warszawa - Indykpol AZS Olsztyn

    17:30
    Arena Ursynów
  • 9 luty

    Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów

    17:30
    Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji
  • 27 styczeń

    Indykpol AZS Olsztyn - PSG Stal Nysa

    17:30
    Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji
  • 20 styczeń

    BBTS Bielsko-Biała - Indykpol AZS Olsztyn

    17:30
    Hala Pod Dębowcem
  • 17 styczeń

    GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn

    20:30
    HS MOSiR Katowice
  • 14 styczeń

    Indykpol AZS Olsztyn - Aluron CMC Warta Zawiercie

    14:45
    Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji
  • 7 styczeń

    BOGDANKA LUK Lublin - Indykpol AZS Olsztyn

    14:45
    HSW Globus
  • 21 grudzień

    Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel

    16:15
    Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji
  • 17 grudzień

    Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Indykpol AZS Olsztyn

    17:30
    Hala Azoty
  • 10 grudzień

    Enea Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn

    20:30
    Regionalne Centrum Sportu w Radomiu
  • 7 grudzień

    Indykpol AZS Olsztyn - PGE GiEK Skra Bełchatów

    16:15
    Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji
  • 3 grudzień

    Indykpol AZS Olsztyn - KGHM Cuprum Lubin

    20:30
    Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji
  • 28 listopad

    Indykpol AZS Olsztyn - Ślepsk Malow Suwałki

    17:30
    Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji
  • 24 listopad

    Barkom Każany Lwów - Indykpol AZS Olsztyn

    18:30
    Hala widowiskowo-sportowa Suche Stawy
  • 20 listopad

    Indykpol AZS Olsztyn - Projekt Warszawa

    14:45
    Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji
  • 12 listopad

    Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn

    14:45
    Hala Podpromie
  • 7 listopad

    Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk

    17:30
    Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji
  • 2 listopad

    PSG Stal Nysa - Indykpol AZS Olsztyn

    16:30
    Hala Nysa
  • 29 październik

    Indykpol AZS Olsztyn - BBTS Bielsko-Biała

    17:30
    Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji
  • 22 październik

    Aluron CMC Warta Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn

    17:30
    HWS Zawiercie
  • 14 październik

    Indykpol AZS Olsztyn - BOGDANKA LUK Lublin

    17:30
    Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji
  • 8 październik

    Indykpol AZS Olsztyn - GKS Katowice

    17:30
    Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji
  • 4 październik

    Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn

    18:45
    HWS w Jastrzębiu-Zdroju
  • 1 październik

    Indykpol AZS Olsztyn - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

    14:45
    Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji