Kup bilet
AZS Logo
Indykpol Polmlek Logo Damix Logo
Skład Indykpolu AZS Olsztyn skompletowany
redakcja AZS
2016-06-29 23:31:00
Zdjęcie do aktualności
Po zakontraktowaniu reprezentanta Argentyny Ezequiela Palaciosa skład Indykpolu AZS Olsztyn na sezon 2016/2017 został skompletowany.

Do szerokiej kadry drużyny dołączą także zawodnicy występujący na co dzień w grupach młodzieżowych AZS UWM Olsztyn oraz Chemika Olsztyn: Leszek Wójcik (przyjmujący), Maciej Ostaszyk (środkowy), Piotr Szostek (atakujący), Szymon Kulik (środkowy), Oliwier Kubacki (przyjmujący), Michał Tomczak (rozgrywający). Kilku z nich będzie uczestniczyć w przygotowaniach do Plus Ligi, które rozpoczną się 27 lipca badaniami na obiektach Olsztyńskiej Szkoły Wyższej. W okresie przygotowawczym uczestniczyć będzie prawdopodobnie przez tydzień gościnnie Davide Gardini, syn trenera. Davide jest reprezentantem Włoch w swej kategorii wiekowej. Kilkanaście dni temu w Mistrzostwach Włoch do lat 17 zdobył złoty medal z drużyną Cucine Lube Banca Marche Treia a indywidualnie otrzymał statuetkę MVP turnieju finałowego.

Skład Indykpolu AZS Olsztyn na sezon 2016/2017

Atakujący: Jan Hadrava, Hidde Boswinkel, Piotr Szostek

Rozgrywający: Paweł Woicki, Łukasz Makowski, Michał Tomczak

Środkowi: Daniel Pliński, Miłosz Zniszczoł, Jakub Kochanowski, Maciej Ostaszyk, Szymon Kulik

Przyjmujący: Aleksander Śliwka, Wojciech Włodarczyk, Adrian Buchowski, Ezequiel Palacios, Leszek Wójcik, Oliwier Kubacki,

Libero: Michał Żurek, Jakub Zabłocki

Trenerzy: Andrea Gardini, Piotr Poskrobko,

Trener przygotowania fizycznego: Paweł Ciesiun,

Lekarz: Wojciech Remiszewski,

Statystyk: Piotr Świniarski

Aktualności