Kup bilet na mecz z Mistrzem Polski!


To będzie prawidziwe święto siatkówki w Iławie. W sobotę, 4 grudnia, do hali przy Małym Jezioraku zawita Mistrz Polski – Jastrzębski Węgiel. Kup bilet na hitowe starcie już teraz! 

To będzie ostatni mecz dla akademików z Kortowa przed własną publicznością w 2021 roku. W sobotę, 4 grudnia o godzinie 14:45, rozpocznie się hit 11. kolejki siatkarskiej PlusLigi. W hali przy Małym Jezioraku, Indykpol AZS Olsztyn zmierzy się z Mistrzem Polski – Jastrzębskim Węglem!

Zobacz pojedynek rozgrywających – Jan Firlej i Benjamin Toniutti! Kto zdobędzie więcej punktów w ataku – Karol Butryn czy Stephen Boyer? Kto wygra rywalizację na środku siatki – Mateusz Poręba czy Łukasz Wiśniewski? Który z przyjmujących poprowadzi swoją drużynę do zwycięstwa – TJ Defalco czy Trevor Clevenot? Kto zwycięży w pojedynku włoskich trenerów – Marco Bonitta czy Andrea Gardini?

Przywitaj również gorąco Jana Hadravę, który po raz pierwszy zmierzy się przeciwko zespołowi ze stolicy Warmii i Mazur!

Bilety w cenie 35 i 25 złotych (ulgowe) do nabycia wyłącznie online na indykpolazs.pl/bilety! Bilety ulgowe przysługują wyłącznie dzieciom i młodzieży do 26 roku życia. 

Uwaga: Przy każdym wariancie cenowym, istnieje możliwość wybrania opcji „z certyfikatem szczepienia”. Prosimy o wybór tego wariantu wszystkie osoby zaszczepione – pozwoli nam to spotkać się w większym gronie w Iławie, zgodnie z obowiązującymi przepisami.