Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn w I rundzie fazy play-off zmierzą się z Asseco Resovią Rzeszów. Rywalizacja toczy się do dwóch zwycięstw – w przypadku remisu odbędzie się trzecie spotkanie. Stawką jest awans do półfinału PlusLigi. Zobacz terminarz i informacje o sprzedaży biletów!
Co działo się podczas ostatniego meczu fazy zasadniczej w Jastrzębiu-Zdroju? Zobaczcie kulisy wyjazdu – zostańcie do końca, bo Arthur chciałbym Wam przekazać kilka słów!
– Wydaje mi się, że popełnialiśmy za dużo własnych błędów. Tak się nie da wygrać meczu. W pierwszym secie wychodziło nam wszystko – na pełnym spontanie. Potem mnożyły się te błędy i zaczęliśmy się frustrować. Mam nadzieję, że to będzie cenna lekcja przed play-offami – stwierdził Paweł Halaba po niedzielnym spotkaniu w Jastrzębiu-Zdroju, na antenie Radia UWM FM.
– Wydaje mi się, że mecz był wyrównany. O wyniku zadecydowały błędy, jak to często bywa w siatkówce i niestety po naszej stronie było ich więcej. Teraz nie ma co się rozpamiętywać – wyciągamy wnioski i idziemy dalej – powiedział Karol Borkowski po ostatnim meczu fazy zasadniczej.
Nieliczni, ale fanatyczni – dziękujemy naszym Kibicom, którzy w niedzielny poranek pokonali ponad 500 km, aby wspierać nas w Jastrzębiu-Zdroju!
Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn zanotowali porażkę na zakończenie fazy zasadniczej. Zawodnicy prowadzeni przez Daniela Plińskiego, ulegli na wyjeździe JSW Jastrzębskiemu Węglowi 1:3. Statuetkę MVP otrzymał Nicolas Szerszeń.
Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn w najbliższą niedzielę rozegrają ostatni mecz fazy zasadniczej. Akademicy z Kortowa zmierzą się na wyjeździe z JSW Jastrzębskim Węglem, a początek spotkania o godz. 14:45. – Jedziemy z nastawieniem na wygraną i to będzie najważniejsze – mówi Karol Borkowski, przyjmujący ekipy ze stolicy Warmii i Mazur.
Waleczny, zawsze gotowy do wejścia na boisko, aby dać impuls drużynie. W biało-zielonych barwach po raz pierwszy otrzymał statuetkę MVP dla najlepszego zawodnika meczu. Paweł Cieślik zostaje w stolicy Warmii i Mazur do 2028 roku!
Gościem wtorkowej audycji AZS na Fali w Radio UWM FM był Kacper Goździkiewicz. Podsumowaliśmy w liczbach (i nie tylko) poniedziałkowy mecz z Asseco Rescovią Rzeszów i rozmawialiśmy o najbliższym spotkaniu akademików z JSW Jastrzębskim Węglem. Nie zabrakło także pytań od kibiców. Posłuchajcie!
O co Arthur Szwarc chciał przed meczem zapytać Dawida Siwczyka? Jak na udane akcje reagowali zawodnicy? Zobaczcie AZS TV prosto z Rzeszowa.