„Będziemy walczyć do końca!”


– Każdy mecz jest przeciwko samemu sobie, aby pokonywać własne „słabości”. Ekipa z Lubina zagrała dobre spotkanie. O play-off będziemy walczyć do ostatniego meczu – my w to wierzymy! – stwierdził Kamil Szymendera na antenie Radia UWM FM.

Poniedziałkowa porażka w Uranii była dla ekipy ze stolicy Warmii i Mazur 15 przegraną w tym sezonie. Z dorobkiem 39 punktów, olsztynianie są na 7 miejsce w ligowej tabeli. Do zakończenia fazy zasadniczej pozostały tylko 4 spotkania: z Bogdanką LUK Lublin (wyjazd, 24.03 o godz. 14:45), Treflem Gdańsk (Hala Urania, 30.03 o godz. 17:30 – bilety dostępne na bilety.indykpolazs.pl), Projektem Warszawa (wyjazd, 3.04 o godz. 21:00) i Ślepskiem Malow Suwałki (Hala Urania, 6.04).

Co po poniedziałkowym meczu powiedział Kamil Szymendera? – Każdy mecz jest przeciwko samemu sobie, aby pokonywać własne „słabości”. Ekipa z Lubina zagrała dobre spotkanie. Grali odważnie, nie zrażali się po błędach i dlatego wygrali – my natomiast mieliśmy problemy w przyjęciu. O play-off będziemy walczyć do ostatniego meczu – my w to wierzymy!

Posłuchaj całej rozmowy na antenie Radia UWM FM!