Wtorek z Zieloną Armią! Kup bilet na mecz z Enea Czarnymi Radom


Wtorek z Zieloną Armią? Czemu nie! Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn we wtorek, 5 marca o godz. 18:20, zmierzą się z Enea Czarnymi Radom. Czy ekipa ze stolicy Warmii i Mazur wykona kolejny krok w kierunku fazy play-off? #niechURANIAodleci – kup swój bilet już teraz!

To będzie pierwszy z trzech pojedynków, które siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn rozegrają w marcu. Rywalem będzie ekipa Enea Czarnych Radom. W pierwszym pojedynku lepsi okazali się akademicy z Kortowa – czy podopieczni trenera Javiera Webera powtórzą ten wynik?

Kto zdobędzie więcej punktów w ataku – Alan Souza czy Nikola Meljanac? Kto wygra pojedynek na środku – Cezary Sapiński czy Michał Ostrowski? Czy Manuel Armoa będzie dysponował większą skutecznością niż Brodie Hofer? Czy ekipa ze stolicy Warmii i Mazur wykona kolejny krok w kierunku fazy play-off?

Początek spotkania w Hali Urania o godz. 18:20 Bilet normalny w cenie 40 złotych, a bilety ulgowe dla dzieci i młodzieży (do 26 roku życia) w cenie 25 złotych. Wejściówki dostępne wyłącznie online na bilety.indykpolazs.pl!

Partner Meczu –