„W sobotę zawiodły wszystkie elementy”


Dzisiaj zawiodły właściwie wszystkie elementy – graliśmy bardzo słabo w przyjęciu, psuliśmy zagrywki, robiliśmy błędy. W takim stylu nie da się wygrywać – stwierdził Kuba Hawryluk po sobotniej porażce na antenie Radia UWM FM.

Sobotnia porażka z Barkomem Każany Lwów, była dla siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn 14 porażką w tym sezonie. Z dorobkiem 38 punktów, ekipa ze stolicy Warmii i Mazur pozostała na 8 miejscu w ligowej tabeli, wciąż mając szansę na awans do fazy play-off. Akademicy z Kortowa w kolejnym spotkaniu zmierzą się w Hali Urania z KGHM Cuprum Lubin – poniedziałek, 18 marca, godz. 17:30. Ostatnie 300 biletów dostępnych na bilety.indykpolazs.pl

Co po sobotnim meczu powiedział Kuba Hawryluk? – Ciężko powiedzieć, co się stało. Przez cały tydzień trenowaliśmy bardzo dobrze. Wydaje mi się, że to wypadek przy pracy i w następnych meczach wrócimy do swojej gry. Dzisiaj zawiodły właściwie wszystkie elementy – graliśmy bardzo słabo w przyjęciu, psuliśmy zagrywki, robiliśmy błędy. W takim stylu nie da się wygrywać.

Posłuchaj całej rozmowy na antenie Radia UWM FM!