„Tylko razem możemy to dźwignąć”


– Przed przyjazdem do Gdańska oczekiwałem, że będzie wyglądało to znacznie lepiej. Musimy przyłożyć się do jeszcze większej pracy oraz zrozumieć, w jak ciężkiej sytuacji jesteśmy. Tylko razem możemy to dźwignąć – stwierdził Grzegorz Pająk na antenie Radia UWM FM po wyjazdowym starciu z Treflem Gdańsk.

Walka o play-off wciąż trwa, a siatkarzom Indykpolu AZS Olsztyn do zakończenia fazy zasadniczej pozostało tylko 5 spotkań. Ekipa ze stolicy Warmii i Mazur pomimo wyjazdowej porażki w Gdańsku, wciąż zajmuje 7. miejsce, z dorobkiem 40 puntków. W najbliższych spotkaniach, olsztynianie będą mierzyć się z ekipami z dolnej części ligowej tabeli: Barkom Każany Lwów (3 marca), Ślepsk Malow Suwałki (10 marca), Cuprum Lubin (20 marca), PGE Skra Bełchatów (26 marca) i Cerrad Enea Czarni Radom (3 kwietnia).

Z każdego treningu, z treningu na trening, rozumiemy się coraz lepiej. Przed przyjazdem do Gdańska oczekiwałem, że będzie wyglądało to znacznie lepiej. Musimy przyłożyć się do jeszcze większej pracy oraz zrozumieć, w jak ciężkiej sytuacji jesteśmy. Tylko razem możemy to dźwignąć – stwierdził Grzegorz Pająk na antenie Radia UWM FM po wyjazdowym starciu z Treflem Gdańsk.

Posłuchaj całej rozmowy Janka Siennickiego na antenie Radia UWM FM!