Test Wiedzy o Siatkówce za nami!


Paweł Kopaczel w kategorii Open oraz Tomasz Jankowski w kategorii VIP, okazali się zwycięzcami Testu Wiedzy o Siatkówce!

W sobotnie przedpołudnie, w Centrum Konferencyjnym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, odbył się Test Wiedzy o Siatkówce, który Klub zorganizował wspólnie z Radiem Olsztyn. Uczestnicy musieli odpowiedzieć na 80 pytań z różnych kategorii, między innymi: z historii siatkówki, współczesnych wydarzeń, przepisów gry oraz ciekawostek.

Najlepiej poradził sobie Paweł Kopaczel, który wyprzedził Karolinę Grzegorzewską. Na trzecim miejscu uplasował się Przemysław Brzoza. W kategorii VIP, najlepszy okazał się Prezes Indykpolu AZS – Tomasz Jankowski. Drugie miejsce zajął Grzegorz Pykała, a trzecie Stanisław Iwaniak.

Na uczestników czekały nagrody: za pierwsze miejsce – 4000 złotych w gotówce, za drugie – nagroda rzeczowa o wartości 1500 złotych, za trzecie – nagroda rzeczowa o wartości 500 złotych. Nagrody otrzymali również uczestnicy konkursu, którzy zajęli miejsca od 4 do 10, a także trzech najlepszych VIP-ów.

Dziękujemy naszym Sponsorom i Partnerom za wsparcie Testu – Radio Olsztyn, Grupa DBK, Specjal i Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie.

Które pytanie sprawiło najwięcej problemów? Czy zwycięzca Testu spędził wiele godzin nad wertowaniem książek o historii…

Opublikowany przez Indykpol AZS Olsztyn Wtorek, 22 września 2020