Siatkarze z wizytą u Prezydenta Olsztyna


Na zaproszenie Piotra Grzymowicza, Prezydenta Olsztyna, siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn spotkali się z władzami naszego miasta.

Tradycją stało się, że tuż przed rozpoczęciem nowego sezonu PlusLigi, siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn spotykają się z władzami miasta. Dla naszego zespołu jest to zaszczyt gościć w progach olsztyńskiego ratusza, spotykając się z Prezydentem Olsztyna tuż przed startem nowego sezonu.

– Stanowicie zgraną ekipę i nie mam wątpliwości, że powalczycie o najwyższe cele – powiedział Piotr Grzymowicz, Prezydent Olsztyna. – Tradycyjnie już oczekiwania są spore. Na pewno nie zabraknie emocjonujących meczów. Mam nadzieję, że tylko zwycięskich.

Tomasz Jankowski, Prezes Zarządu Piłki Siatkowej AZS UWM SA, na wstępie podziękował Panu Prezydentowi za zaproszenie. – Tradycją stało się już, że gościmy u Pana Prezydenta przed rozpoczęciem sezonu. Mam nadzieję, że spotkamy się w dobrych humorach również po jego zakończeniu – powiedział Tomasz Jankowski. –  Jest sporo drużyn z ogromnymi aspiracjami. Walka będzie na pewno bardzo wyrównana. Chciałbym również podziękować Panu Prezydentowi za wsparcie finansowe. Mam nadzieję, że pokażemy się z dobrej strony i świetnie będziemy promować nasze miasto. Jedną z nowości promocyjnych Miasta, jest meczowa siatka, na której będzie widnieć napis „Olsztyn” podczas domowych spotkań w Hali Urania. 

Paolo Montagnani, trener Indykpolu AZS Olsztyn skierował specjalne zaproszenie na inaugurację sezonu do Prezydenta Piotra Grzymowicza. – Jesteśmy w ostatnim tygodniu przygotowań do inauguracji sezonu. Dla zespołu jest to ciężki czas, dlatego wsparcie Pana Prezydenta będzie niezwykle ważne. Zapraszamy nie tylko na inaugurację sezonu, lecz na wszystkie spotkania, które będziemy rozgrywać w Hali Urania – podkreślił Paolo Montagnani.

Kapitan zespołu Paweł Woicki, wręczył  Prezydentowi Olsztyna pamiątkową koszulkę. Każdy z siatkarzy otrzymał również upominek od władz miasta.

Dziękujemy Panu Prezydentowi za zaproszenie i mamy nadzieję, że wspólnie będziemy spotkać się w Hali Urania i przezywać wielkie emocje!