Poznaj szczęśliwe numery siatkarzy


Kto otwiera skład Indykpolu AZS z numerem 1 na koszulce? Który z zawodników jest wierny swojej szczęśliwej liczbie? Zobacz, jakie numery siatkarze wybrali na nadchodzący sezon.

Choć wakacje jeszcze w pełni, to w klubie trwają przygotowania do nowego sezonu. Poznaliśmy m.in szczegółowy terminarz. Sezon 2019/2020 rozpoczniemy domowym spotkaniem z Cerradem Czarni Radom (26 października). Siatkarze oraz kibice, na pierwszy wyjazd udadzą się trzy dni później, 30 października (środa) do Zawiercia. Kilkadziesiąt godzin później kolejna podróż – 3 listopada ekipa ze stolicy Warmii i Mazur uda się do Rzeszowa, na ciekawy pojedynek z Asseco Resovią.

Siatkarze, którzy korzystają w pełni z wolnego czasu i słonecznej pogody, wybrali już swoje numery. Zawodnicy, którzy bronili barw olsztyńskich akademików w poprzednim sezonie, pozostali wierni swoim szczęśliwym liczbom. Jan Hadrava zagra z „2” na plecach, Michał Żurek z „3”, Robbert Andringa z „6″, Paweł Pietraszko z „9″, Paweł Woicki z „12”, Mateusz Poręba z „16″, Kuba Zabłocki z „17” i Dawid Sokołowski z „18″.

Siatkarze, którzy dołączą do naszego zespołu, również wybrali numery: Tomasz Kowalski otwiera skład zespołu z numerem „1″, Remigiusz Kapica z „10″, Taylor Averill z „13″, Mateusz Mika z „15″ i Wojciech Żaliński z „21″.

Podobnie jak w poprzednim sezonie, o ubiór naszego zespołu zadba firma EYE Sport Wear.

Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

* Tomasz Kowalski – 1

* Jan Hadrava – 2

* Michał Żurek – 3

* Robbert Andringa – 6

* Paweł Pietraszko – 9

* Remigiusz Kapica – 10

* Paweł Woicki – 12

* Taylor Averill – 13

* Mateusz Mika – 15

* Mateusz Poręba – 16

* Jakub Zabłocki – 17

* Dawid Sokołowski – 18

* Wojciech Żaliński – 21