Ostatni mecz fazy zasadniczej – kup bilet na starcie z Ślepskiem Malow Suwałki!


To spotkanie może zadecydować o awansie Indykpolu AZS Olsztyn do fazy play-off! W sobotę, 6 kwietnia, siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn rozegrają ostatni mecz fazy zasadniczej – rywalem Ślepsk Malow Suwałki. Czy ekipa ze stolicy Warmii i Mazur awansuje do najlepszej ósemki? Liczymy na Wasze wsparcie – #niechURANIAodleci! 

Dla siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn może to być „mecz o wszystko” – od jego wyniku może zależeć awans do fazy play-off. Akademicy z Kortowa będą chcieli się także zrewanżować za porażkę w pierwszym meczu, kiedy to ekipa z Suwałk wygrała 3:1.

Kto wygra pojedynek atakujących – Alan Souza czy Bartosz Filipiak? Czy Szymon Jakubiszak więcej razy zablokuje rywala niż Jakub Macyra? Moritz Karlitzek czy Paweł Halaba – który z przyjmujących poprowadzi swoją drużynę do zwycięstwa? Czy siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn awansują do fazy play-off

Początek sobotniego (6.04) spotkania w Hali Urania o godz. 17:30. Bilet normalny w cenie 40 złotych, a bilety ulgowe dla dzieci i młodzieży (do 26 roku życia) w cenie 30 złotych. Wejściówki dostępne wyłącznie online na bilety.indykpolazs.pl.

WSZYSTKIE BILETY ZOSTAŁY SPRZEDANE!!!