Nowe zasady wejścia do Hali Urania


Nowy sezon to nowe zasady bezpieczeństwa w Hali Urania. Chcemy, aby wszyscy czuli się bezpiecznie. Jędrzej i Damian zapraszają na krótką wycieczkę do Hali Urania, podczas której przedstawią nowe zasady wejścia na trybuny naszego obiektu.

Nowy sezon to nowe zasady bezpieczeństwa w Hali Urania. Chcemy, aby wszyscy czuli się bezpiecznie. Jędrzej i Damian…

Opublikowany przez Indykpol AZS Olsztyn Czwartek, 17 września 2020

Wchodząc do Hali Urania, każdy Kibic powinien mieć założoną maseczkę, która będzie zasłaniać usta i nos. Ochrona, oprócz kontroli biletów, dokona pomiaru temperatury ciała (w przypadku temperatury ciała powyżej 37,8 stopni Celsjusza, ochrona ma prawo odmowy wstępu na teren imprezy) oraz poprosi o wypełnienie oświadczenie uczestnika imprezy. Zachęcamy do pobrania oświadczenia, wydrukowania w domu, podpisania i zabrania ze sobą do Hali Urania – dzięki temu zmniejszymy kolejki do wejścia (link znajduje się poniżej). Przy wejściu ustawiony będzie również płyn do dezynfekcji rąk, który zapewnia Sponsor Klubu – AdiFeed.

Kibice zobowiązani są do noszenia maseczek zasłaniających usta i nos, podczas przemieszczania się po Hali Urania (np. do strefy gastronomicznej bądź toalety). W przypadku zajęcia swojego miejsca na trybunie, maseczkę będzie można zdjąć. 

Po zakończonym spotkaniu, zawodnicy nie będą podchodzić do Kibiców, aby „przybić piątkę” bądź zrobić zdjęcie. Prosimy również o nie gromadzenie się wokół boiska fanów, którzy mają wejściówki na parkiecie (Sektor A i B). Po końcowym gwizdku, prosimy o udanie się najkrótszą drogą do wyjścia. 


Bądź odpowiedzialny. Kibicuj zgodnie z zachowaniem zasad dystansu publicznego!