Kup bilet na ostatni mecz w Iławie!


W pojedynku o 5. miejsce na zakończenie sezonu, siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn zmierzą się z Asseco Resovią Rzeszów. Rywalizacja rozpocznie się w Iławie w niedzielę, 24 kwietnia o godz. 14:45 – kup bilet na ostatni mecz sezonu w Iławie już teraz!

Po dzielnej i heroicznej walce w I rundzie fazy play-off z PGE Skrą Bełchatów, akademicy z Kortowa musieli uznać wyższość rywali po trzech, emocjonujących spotkaniach (bełchatowianie wygrali 2:1, a wynik ostatniego spotkania rozstrzygnął się dopiero po pięciosetowej batalii). Zawodnikom prowadzonym przez trenera Javiera Webera pozostała rywalizacja o 5. miejsce na zakończenie sezonu. Rywalem Indykpolu AZS Olsztyn będzie Asseco Resovia Rzeszów!

Zobacz pojedynek rozgrywających – Jan Firlej vs Fabian Drzyzga! Który z atakujących zdobędzie więcej punktów – Karol Butryn czy Maciej Muzaj? Kto wygra rywalizację na środku – Taylor Averill czy Jan Kozamernik? Czy Jędrzej Gruszczyński będzie dysponował lepszym przyjęciem od Pawła Zatorskiego?

To będzie ostatnie spotkanie w Iławie, które rozegramy w tym sezonie. Przyjdź do hali nad Małym Jeziorakiem i podziękuj siatkarzom za walkę! Bilety w cenie 30 i 20 złotych (ulgowe, do 26 roku życia), dostępne na indykpolazs.pl/bilety.

Rywalizacja o 5. miejsce na zakończenie sezonu toczy się do dwóch zwycięstw, z ewentualnym „złotym setem” (do 15 punktów), przy remisie 1:1 w drugim meczu. Rewanżowy pojedynek w Rzeszowie, a zarazem ostatni mecz Indykpolu AZS Olsztyn w sezonie 2021/2022, odbędzie się w środę, 27 kwietnia o godz. 17:30.