Kup bilet na mecz z GKS Katowice!


Zielona Armia i Miasto Iława grają razem z WOŚP! W dniu 30 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zapraszamy na siatkarskie emocje nad Małym Jeziorakiem. Spotkajmy się w Iławie w niedzielę, 30 stycznia o godzinie 14:45 – gramy z GKS Katowice!

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn będą chcieli powtórzyć wynik z Katowic, gdzie pokonali GKS bez straty seta. Kto okaże się zatem lepszy – Karol Butryn czy Jakub Jarosz? Który libero wykaże się dokładniejszym przyjęciem – Jędrzej Gruszczyński czy Bartosz Mariański? Kto wygra pojedynek dwóch przyjaciół, którzy w przeszłości grali w barwach Indykpolu AZS – Robbert Andringa czy Tomas Rousseaux

Zielona Armia i Miasto Iława grają razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! W tygodniu poprzedzającym 30. finał WOŚP, będzie można wylicytować: Rejs po Jezioraku z Jankiem Królem i Burmistrzem Iławy – Dawidem Kopaczewskim, prowadzenie audycji radiowej AZS na Fali w Radio UWM FM z ulubionym zawodnikiem oraz bilet rodzinny do Siatkarskiej Strefy VIP na niedzielny mecz z GKS Katowice. 

Bilety w cenie 30 i 20 złotych (ulgowe) do nabycia wyłącznie online na indykpolazs.pl/bilety! Bilety ulgowe przysługują wyłącznie dzieciom i młodzieży do 26 roku życia. 

Uwaga: Przy każdym wariancie cenowym, istnieje możliwość wybrania opcji „z certyfikatem szczepienia”. Prosimy o wybór tego wariantu wszystkie osoby zaszczepione – pozwoli nam to spotkać się w większym gronie w Iławie, zgodnie z obowiązującymi przepisami.