Jędrzej Gruszczyński: Mamy przed sobią ciężkie spotkania


Cieszymy się, że jesteśmy dalej w walce o play-offy. Teraz nie ma już co myśleć o tym meczu i popadać w euforię, bo tak na dobrą sprawę to dalej nam nic nie daje. Mamy jeszcze rewanż z Katowicami i dwa ciężkie mecze, w których nie będziemy faworytami – powiedział Jędrzej Gruszczyński po spotkaniu z GKS Katowice.

Do zakończenia fazy zasadniczej pozostały tylko 3 spotkania. Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn, po środowym zwycięstwie nad GKS Katowice, awansowali na 8. miejsce w ligowej tabeli, z dorobkiem 31 punktów. Kolejne spotkanie już w sobotę, kiedy to akademicy zmierzą się w Hali Urania z PGE Skrą Bełchatów.

Ograniczyliśmy błędy i zagraliśmy lepsze spotkanie niż to w Nysie. Nie odpuściliśmy w żadnym momencie, nawet przegrywając seta. Cieszymy się, że jesteśmy dalej w walce o play-offy. Teraz nie ma już co myśleć o tym meczu i popadać w euforię, bo tak na dobrą sprawę to dalej nam nic nie daje. Mamy jeszcze rewanż z Katowicami i dwa ciężkie mecze, w których nie będziemy faworytami – studził nastroje libero akademików Jędrzej Gruszczyński na antenie Radia UWM FM.

Posłuchaj całej rozmowy!