Informacja na temat sprzedaży biletów


Z wielką przyjemnością możemy ogłosić datę pierwszego meczu w sezonie! Spotkajmy się w Iławie w sobotę, 2 października o godzinie 14:45 – naszym rywalem będzie Asseco Resovia Rzeszów. Bilety będą w sprzedaży od 27 września.

To będzie prawdziwa gratka dla kibiców siatkówki na Warmii i Mazurach. W sobotę, 2 października, siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn zainaugurują zmagania PlusLigi z Asseco Resovią Rzeszów!

Jakub Kochanowski, Fabian Drzyzga, Klemen Cebulj, Maciej Muzaj, Paweł Zatorski czy Paweł Woicki – to tylko część siatkarzy, którzy zagoszczą w gościnnych prograch Hali Widowiskowo-Sportowej w Iławie. W ekipie Indykpolu AZS, z dobrej strony będzie chciał się natomiast pokazać Karol Butryn, który jeszcze rok temu… bronił barw Asseco Resovii Rzeszów. Zapowiada się ciekawe starcie, którego nie możesz przegapić!

Spotkajmy się w Iławie! Sprzedaż biletów za pośrednictwem naszej strony internetowej, ruszy w poniedziałek, 27 września br.

Szczegóły

DataCzasLigaSezonKolejkaMVP
2 października 202114:45PlusLigaSezon 2021/20221 kolejkaFabian Drzyzga

Miejsce spotkania

Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji
Hala widowiskowo-sportowa, 11B, Niepodległości, Stare Miasto, Iława, powiat iławski, województwo warmińsko-mazurskie, 14-200, Polska

-