Wielka Sobota z Zieloną Armią – kup bilet na mecz z Treflem Gdańsk!


Wielka Sobota z Zieloną Armią? Czemu nie! Już w sobotę, 30 marca, siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn zmierzą się w #DerbachPółnocy z Treflem Gdańsk! Czy akademicy z Kortowa sprawią swoim Kibicom prezent na Wielkanoc? #niechURANIAodleci – kup swój bilet już teraz!

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn wciąż mają szansę na awans do fazy play-off. Aby akademicy z Kortowa mogli do niej awansować, muszą zdobywać punkty w ostatnich spotkaniach fazy zasadniczej – do jej zakończenia pozostały tylko 4 spotkania. Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, lepsi okazali się siatkarze Trefla. Czy ekipa ze stolicy Warmii i Mazur sprawi swoim Kibicom prezent na Wielkanoc?

Który z reprezentantów Argentyny wygra pojedynek na przyjęciu – Manuel Armoa czy Jan Franchi Martínez? Czy Alan Souza zdobędzie więcej punktów w ataku niż Kewin Sasak? Czy Szymon Jakubiszak pokona na środku Jordana Zaleszczyka? Czy Kuba Hawryluk będzie lepiej przyjmował niż Voitto Köykkä?

Początek sobotniego (30.03) spotkania w Hali Urania o godz. 17:30. Bilet normalny w cenie 40 złotych, a bilety ulgowe dla dzieci i młodzieży (do 26 roku życia) w cenie 30 złotych. Wejściówki dostępne wyłącznie online na bilety.indykpolazs.pl.

Partner meczu –