Walczymy o półfinał – kup bilet na mecz z Jastrzębskim Węglem!


Zabawa zaczyna się od nowa – zaczynamy fazę play-off! Już w środę, 10 kwietnia, do Hali Urania zawita Jastrzębski Węgiel! Czy ekipa ze stolicy Warmii i Mazur pokona Mistrza Polski? #niechURANIAodleci – kup swój bilet już teraz!

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn zakończyli fazę zasadniczą na 8 miejscu, natomiast ekipa Jastrzębskiego Węgla zajęła 1 miejsce. Obie drużyny spotkały się już w tym sezonie dwukrotnie i za każdym razem lepsi byli aktualni Mistrzowie Polski – 3:1 w Jastrzębiu-Zdroju i 3:0 w Olsztynie.

Kto wygra pojedynek w ataku – Alan Souza czy Jean Patry? Kto więcej razy zablokuje rywala – Szymon Jakubiszak czy Norbert Huber? Moritz Karlitzek czy Tomasz Fornal – kto wygra pojedynek na przyjęciu? Który z libero będzie dokładniej przyjmował – Kuba Hawryluk czy Jakub Popiwczak?

Początek środowego spotkania (10.04) o godz. 18:20. Bilety w cenie 40 złotych (normalne) i 30 złotych (ulgowe) dostępne wyłącznie online na bilety.indykpolazs.pl. UWAGA!!! Bilety ulgowe przysługują wyłącznie dzieciom i młodzieży do 26 roku życia!

UWAGA! Posiadacze karnetów mają zagwarantowany wstęp na wszystkie spotkania do końca sezonu!