Test wiedzy o siatkówce!


Bez wahania wymienisz nazwiska wszystkich trenerów AZS? Wiesz, w jakich latach akademicy zaliczyli serię 8 sezonów, zakończonych miejscem na podium Mistrzostw Polski? Pamiętasz, od którego roku siatkówka jest dyscypliną olimpijską i z którego związku sportowego wyodrębnił się PZPS? Siatkówka to Twoja ulubiona dyscyplina? Zgłoś się do konkursu i wygraj 4000 złotych!

W roku jubileuszu istnienia olsztyńskiej siatkówki, Radio Olsztyn wspólnie z klubem z Kortowa organizuje „Test wiedzy o siatkówce”. 200 osób będzie miało okazję sprawdzić znajomość historii najbardziej utytułowanego klubu ze stolicy Warmii i Mazur oraz przepisów gry w siatkówkę.

Uczestnicy konkursu odpowiedzą na 80 pytań przy użyciu elektronicznych pilotów. Po każdej rundzie składającej się z 20 pytań, zaplanowane jest podsumowanie poprawnych odpowiedzi i wskazanie najlepszych uczestników. W przerwach specjalnie zaproszeni goście – byli siatkarze AZS Olsztyn – będą wspominać wydarzenia z historii klubu.

Na uczestników czekają nagrody: za pierwsze miejsce – 4000 złotych w gotówce, za drugie – nagroda rzeczowa o wartości 1500 złotych, za trzecie – nagroda rzeczowa o wartości 500 złotych.

Zapisy w formie elektronicznej ruszają w piątek 21 sierpnia na stronie internetowej www.ro.com.pl. Konkurs odbędzie się 19 września 2020 roku. Uczestniczyć w nim mogą osoby, które w dniu rejestracji będą miały ukończony 16. rok życia, legitymujące się dokumentem tożsamości (dowód osobisty, paszport, prawo jazdy).

Konkurs odbędzie się zgodnie z przepisami sanitarnymi. Każdy uczestnik zobowiązany będzie do zakrycia nosa i ust. Organizator zapewnia środki do dezynfekcji rąk i zachowania dystansu.

Link do formularza -> ro.com.pl/test-wiedzy