Poniedziałek z Zieloną Armią vol.2 – kup bilet na mecz z Cerradem Enea Czarnymi Radom!


Nie lubisz poniedziałku? My je polubiliśmy – teraz pora na Ciebie! Z nami początek nowego tygodnia z pewnością będzie udany. Spotkajmy się w Iławie w poniedziałek, 21 lutego o godzinie 17:30. Gramy z Cerradem Enea Czarnymi Radom i liczymy na Twój doping! 

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn walczą o kolejne zwycięstwo przed własną publicznością i awans do fazy play-off! W pierwszym spotkaniu, ekipa ze stolicy Warmii i Mazur pokonała swojego rywala bez straty seta. Czy akademicy z Kortowa w Iławie również wygrają za trzy punkty?

Który ze środkowych zdobędzie więcej punktów w bloku – Mateusz Poręba czy Bartłomiej Lemański? Który z przyjmujących będzie skuteczniejszy w ataku – TJ DeFalco czy Jose Ademar Santana? Javier Weber czy Jakub Bednaruk – który trener polubi poniedziałki? 

Bilety w cenie 30 i 20 złotych (ulgowe) do nabycia wyłącznie online na indykpolazs.pl/bilety! Bilety ulgowe przysługują wyłącznie dzieciom i młodzieży do 26 roku życia. 

Uwaga: Przy każdym wariancie cenowym, istnieje możliwość wybrania opcji „z certyfikatem szczepienia”. Prosimy o wybór tego wariantu wszystkie osoby zaszczepione – pozwoli nam to spotkać się w większym gronie, zgodnie z obowiązującymi przepisami.