Poniedziałek z Zieloną Armią – kup bilet na kolejny mecz w Uranii!


Zacznij nowy tydzień razem z Zieloną Armią! Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn w poniedziałek, 18 marca o godz. 17:30, zmierzą się z KGHM Cuprum Lubin. Czy ekipa ze stolicy Warmii i Mazur udanie zacznie nowy tydzień i przybliży się do fazy play-off? #niechURANIAodleci – kup swój bilet już teraz!

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn po kolejnej wygranej przed własną publicznością, chcą pójść za ciosem. Rywalem akademików z Kortowa będzie ekipa KGHM Cuprum Lubin. W pierwszym pojedynku lepsi okazali się akademicy z Kortowa – czy podopieczni trenera Javiera Webera powtórzą ten wynik?

Kto wygra pojedynek na przyjęciu – Moritz Karlitzek czy Alexander Berger? Czy Szymon Jakubiszak zdobędzie więcej punktów na środku niż Paweł Pietraszko? Czy Kuba Hawrluk będzie przyjmował dokładniej niż Mateusz Masłowski? Czy Indykpol AZS Olsztyn wykona kolejny krok w kierunku fazy play-off?

Początek spotkania w Hali Urania o godz. 17:30 Bilet normalny w cenie 40 złotych, a bilety ulgowe dla dzieci i młodzieży (do 26 roku życia) w cenie 30 złotych. Wejściówki dostępne wyłącznie online na bilety.indykpolazs.pl

Partner meczu –