Indykpol AZS Olsztyn – BOGDANKA LUK Lublin

-

Podgląd

Po ponad dwóch latach przerwy, siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn wracają do Hali Urania! W niedzielę, 17 grudnia o godz 17:30, ekipa ze stolicy Warmii i Mazur w inauguracyjnym meczu przed własną publicznością, zmierzy się z Bogdanką LUK Lublin. Bądź częścią niesamowitego widowiska z okazji siatkarskiego otwarcia nowej Uranii – kup bilet już teraz!

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn ostatni mecz w “starej” Hali Urania rozegrali 26 marca 2021 roku. Po ponad dwóch latacah przerwy, spowodowaną gruntowną modernizacją i koniecznością gry w Iławie, akademicy z Kortowa wracają do swojego domu – do nowej Hali Urania!

Spędź niedzielne popołudnie z Indykpolem AZS Olsztyn i przyjdź do Hali Urania już po godzinie 16! Zapraszamy na Siatkarską Galę z okazji otwarcia nowej Hali Urania – występy artystyczne, spotkanie z legendami AZS i wiele, wiele więcej. Startujemy o godzinie 16:30!

Pierwszy gwizdek spotkania wybrzmi natomiast o godzinie 17:30! Kto zdobędzie pierwszy punkt w nowej Uranii? Kto wygra pojedynek atakujących – Alan Souza czy Damian Schulz? Który ze środkowych zdobędzie więcej punktów – Szymon Jakubiszak czy Jan Nowakowski? Czy Nicolas Szerszeń będzie skuteczniejszy niż Alexandre Ferreira? Czy siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn odniosą pierwsze zwycięstwo w nowym obiekcie?

Bilety w cenie 40 złotych (normalne) i 30 złotych (ulgowe) dostępne wyłącznie online na bilety.indykpolazs.pl.

Osoby niepełnosprawne, które poruszają się na wózkach inwalidzkich, proszone są o kontakt pod adresem e-mail: biuro@indykpolazs.pl. Ze względów organizacyjnych, ilość miejsc jest ograniczona!

Partner meczu –

Szczegóły

DataCzasLigaSezonKolejka
17 grudnia 202317:30PlusLigaSezon 2023/202412 kolejka PlusLigi

Miejsce spotkania

Hala Urania
Al. Piłsudskiego 44, Olsztyn