Kup bilet na mecz z Barkomem Każany Lwów!


Walka o play-off wciąż trwa, a każdy zdobyty punkt, przybliży akademików do czołowej „ósemki”. Czy siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn po raz drugi w tym sezonie pokonają Barkom Każany Lwów? Spotkajmy się w Iławie w piątek, 3 marca o godz. 17:30! 

Po ostatniej porażce z liderem PlusLigi w Iławie, siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn będą chcieli zrobić wszystko, aby powrócić na zwycięską ścieżkę przed własną publicznością. Nie będzie to jednak łatwe zadanie, bowiem do hali przy Małym Jezioraku w Iławie zawita Barkom Każany Lwów, który nie raz sprawił w tym sezonie sprawił już niespodziankę. W pierwszym meczu, akademicy z Kortowa wygrali 3:2 – jak będzie tym razem?

Kto będzie skuteczniejszy w ataku – Karol Butryn czy Vasyl Tupchii? Czy Robbert Andringa zdobędzie więcej punktów niż Jonas Kvalen? Czy Taylor Averill zdobędzie więcej punktów blokiem niż Vladyslav Shchurov? Czy olsztynianie przybliżą się do play-off?

Spotkajmy się w Iławie w piątek, 3 marca o godz. 17:30! Bilety w cenie 30 złotych (normalne) i 20 złotych (ulgowe) dostępne na indykpolazs.pl/bilety!