Hit w Uranii – kup bilet na mecz z Asseco Resovią Rzeszów!


Walka o play-off wciąż trwa, a do zakończenia fazy zasadniczej pozostało coraz mniej spotkań. Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn w sobotę, 17 lutego o godz. 14:45, zmierzą się w Hali Urania z Asseco Resovią Rzeszów. Czy akademicy sprawią niespodziankę i pokonają rywala? #niechURANIAodleci!

Dla siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn będzie to jedyne spotkanie, które zostanie rozegrane w lutym przed własną publicznością. Dla akademików z Kortowa każdy punkt zdobyty w starciu z zespołami z „górnej części” ligowej tabeli będą niezwykle ważne. Dlatego Twoje wsparcie podczas tego starcia będzie dla nas niezwykle ważne!

Kto zdobędzie więcej punktów – Moritz Karlitzek czy TJ DeFalco? Czy Alan Souza będzie skuteczniejszy w ataku niż Stephen Boyer? Który z libero będzie dokładniej przyjmował – Kuba Hawryluk czy Paweł Zatorski? Czy Szymon Jakubiszak więcej razy zablokuje rywala niż Karol Kłos?

Początek sobotniego spotkania w Hali Urania o godz. 14:45 Bilet normalny w cenie 40 złotych, a bilety ulgowe dla dzieci i młodzieży (do 26 roku życia) w cenie 30 złotych. Wejściówki dostępne wyłącznie online na bilety.indykpolazs.pl

WSZYSTKIE BILETY ZOSTAŁY SPRZEDANE!