Zielona Armia wraca do gry!


W niedziele, 8 listopada, siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn powrócą do zmagań o ligowe punkty. Rywalem akademików będzie Cuprum Lubin! Początek spotkania w Hali Urania o godz. 14:45.

Ostatni mecz siatkarze rozegrali w czwartek, 15 października. Zawodnicy prowadzeni przez trenera Daniela Castellaniego, pokonali przed własną publicznością ekipę Vervy Warszawa ORLEN Paliwa 3:2. I jak się okazało, był to ostatni mecz olsztynian przed dwutygodniową przerwą, związaną z pandemią koronawirusa i izolacją zespołu. W miniony poniedziałek, zawodnicy Indykpolu AZS wrócili do treningów.

W niedziele, 8 listopada, Indykpol AZS Olsztyn rozegra pierwsze spotkanie po przerwie. Pierwotnie, tego dnia akademicy mieli się zmierzyć w Hali Urania z ekipą GKS Katowice. Z powodu kwarantanny w ekipie GKS, mecz został odwołany. Możliwość grania spotkań awansem spowodowała, iż w tym samym terminie dojdzie do rewanżowego boju z Cuprum Lubin.

Przypomnijmy, iż pierwszy mecz między tymi drużynami miał miejsce 29 września. Wtedy to akademicy zwyciężyli 3:0, a statuetkę MVP odebrał Damian Schulz. W ligowej tabeli, Indykpol AZS zajmuje 11., a Cuprum – 14. miejsce.

Początek niedzielnego spotkania w Hali Urania o godz. 14:45. Mecz odbędzie się bez udziału publiczności. Transmisję przeprowadzą Polsat Sport, Radio UWM FM i Radio Olsztyn.