Zielona Armia łączy siły z InterParts!


Przy współpracy obu ekip odbyła się niebanalna sesja zdjęciowa z klasycznym autem w tle. Wzięli w niej udział siatkarze drużyny Indykpol AZS Olsztyn: Jędrzej Gruszczyński, Mateusz Poręba, Wojciech Żaliński.

Podczas zdjęć bohaterowie korzystali z profesjonalnych narzędzi HST, a także z akumulatorów Voltaro, olejów silnikowych Drive + czy amortyzatorów i sprężyn Proflex. Na planie nie zabrakło również płynów zimowych marki Prowipe i elementów zawieszenia od firmy Mertz

Siatkarze mieli okazję również wcielić się w rolę pracowników magazynu firmy INTER PARTS. Spędzili jeden dzień wykonując obowiązki magazynierów – przygotowywali towar do wysyłki , a jednocześnie poznawali specyfikację wybranych produktów.

Choć uśmiech nie znikał im z twarzy, docenili precyzję, szybkość i profesjonalizm potrzebny przy pracy w magazynie centralnym Inter Parts. Każdego dnia przesyłki muszą być kompletowane błyskawicznie i z największą dokładnością. 

Zorganizowany event okazał się niemałym sukcesem, a obie strony – zarówno Indykpol AZS Olsztyn, jak i marka INTER PARTS, pozytywnie wspominają tę współpracę i z pewnością będą ją chciały powtórzyć w przyszłości.