Zielona Armia gra razem z WOŚP!


Zielona Armia ponownie gra z WOŚP! W tym roku przygotowaliśmy dla Was cztery, wyjątkowe licytacje. Zobacz, w jaki sposób możesz przyłączyć się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Z okazji 32-tego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Indykpol AZS Olsztyn po raz kolejny przyłącza się do „orkiestrowego grania” i przekazuje sztabowi w Olsztynie wyjątkowe oferty do przeprowadzenia aukcji. Wspólnie pragniemy grać dla wszystkich, których zdrowie ucierpiało podczas pandemii COVID-19.

Przeczytaj opis trzech wyjątkowych licytacji i kliknij w obrazek, aby przejść bezpośrednio do danej aukcji.

  1. Wyprawa wędkarska z Indykpolem AZS Olsztyn na jeziora Warmii i Mazur!

Naczelni fani wędkowania wśród siatkarzy oraz sztabu Indykpolu AZS Olsztyn – Szymon Jakubiszak i Grzegorz Krzan, zapraszają jedną osobę na wyjątkową, kilkugodzinną wyprawę. Spędź wyjątkowy czas na łódce do wędkarstwa spinningowego z wysokim pokładem i echosondą. Wybierz się na jedno z komercyjnych łowisk na terenie Warmii i Mazur. Po wspólnym wędkowaniu, zjedz przepyszny obiad przygotowany w kuchni polowej. Otrzymasz także pamiątkę w postaci materiału wideo z drona. Termin realizacji do ustalenia – sugerowana data maj lub czerwiec 2024 roku.

  • Bilet rodzinny w siatkarskiej strefie VIP na hitowy mecz w Hali Urania – Indykpol AZS Olsztyn vs. Asseco Resovia Reszów, w sobotę, 17 lutego o godz. 14:45

Nagrodą jest bilet rodzinny dla czterech osób w strefie VIP, czyli sektorach B1-B2-B3 w nowej Hali Urania! Gwarantujemy również wstęp do strefy cateringu, pamiątkowe zdjęcie z drużyną po meczu, kalendarz z autografami siatkarzy oraz niezapomniane sportowe emocje!

  • Muzyczna audycja radiowa w UWM FM z wybranym siatkarzem Indykpolu AZS Olsztyn!

Nagrodą jest przejęcie mikrofonu i przeprowadzenie audycji AZS na Fali w Radio UWM FM, która jest emitowana w każdy wtorek o godz. 13:05. Ułóż playlistę, zadaj pytania wybranemu siatkarzowi – godzina jest do Twojej dyspozycji! Termin realizacji do ustalenia, najpóźniej do zakończenia sezonu tj. do końca kwietnia 2025 roku.