Zabierz Tatę na przygodę w Nidzicy! Przed nami piknik rodzinny „Przygoda z Tatą”


10 konkurencji na ponad sześciokilometrowej trasie, zagadki i niespodzianki – takie atrakcje czekają na uczestników gry miejskiej „Przygoda z Tatą”. Spędź aktywnie Dzień Ojca z całą rodziną. Zabawa wystartuje w niedzielę, 18 czerwca o godz. 12:00 w Nidzicy!

Już w niedzielę, 18 czerwca wyjątkowe wydarzenie – gra miejska „Przygoda z Tatą”. Dzięki wspólnej zabawie, tegoroczny Dzień Ojca będzie wyjątkowym wydarzeniem dla wszystkich rodzin z dziećmi. Zagadki, konkurencje umysłowe i sprawnościowe, nowe aktywności, niespodzianki – to wszystko podczas kilku godzin wspólnej zabawy. Czekamy na Wasze zgłoszenia – spotkajmy się w Nidzicy!

Do wspólnej zabawy zapraszamy drużyny składające się z ojców oraz dzieci w każdym wieku. Nie ma ograniczeń w liczebności rodzinnej drużyny. Wszyscy, którzy wezmą udział w imprezie, mogą liczyć na wiele atrakcji, przygód i pamiątek oraz wezmą udział w losowaniu voucherów na weekendowy, rodzinny pobyt na Mazurach. Na zwycięzców czekają specjalne nagrody. Udział w naszym pikniku jest bezpłatny

Start naszej gry zaplanowano na niedzielę, 18 czerwca, godz. 12:00. Start i meta będą zlokalizowane przy Molo w Nidzicy! Czekamy na Wasze zgłoszenia wejdź już teraz na www.przygodaztata.azs.pl . 

Rodzinną grę miejską organizuje Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej, Wojewoda Warmińsko-Mazurski Artur Chojecki oraz  rganizacja Środowiskowa AZS woj. Warmińsko-Mazurskiego.