Wygraj siatkarski weekend w Krakowie


Zaplanuj siatkarski weekend w Krakowie. Wygraj bilety na przelot z Szyman oraz mecze finałowe Tauron Pucharu Polski, które 2 i 3 marca odbędą się w stolicy Małopolski.

To gratka dla wszystkich kibiców siatkówki z Warmii i Mazur. Już w najbliższy poniedziałek każdy będzie mógł wygrać wylot na siatkarski weekend pod Wawelem. W największej polskiej hali – TAURON Arenie Kraków – rozegrany zostanie turniej finałowy TAURON Pucharu Polski mężczyzn 2024. Wystąpią w nim gwiazdy polskiej i światowej siatkówki.

Do turnieju finałowego zakwalifikowały się czołowe drużyny PlusLigi – Jastrzębski Węgiel, BOGDANKA LUK Lublin, Projekt Warszawa i Aluron CMC Warta Zawiercie. W składach czterech półfinalistów nie zabraknie mistrzów olimpijskich, mistrzów świata i Europy, triumfatorów Ligi Mistrzów – najlepszych siatkarzy świata, z Polski, Francji czy Brazylii!

W najbliższy poniedziałek każdy będzie mógł wziąć udział w konkursie Radia Olsztyn. Nagrodami są przeloty dla 2 osób z lotniska w Szymanach do Krakowa i z powrotem – odpowiednio 1 i 4 marca – oraz bilety dla 2 osób na półfinały oraz finał Pucharu Polski w siatkówce mężczyzn 2 i 3 marca w krakowskiej TAURON Arenie.

Słuchaj uważnie Radia Olsztyn 26 lutego (poniedziałek) od godziny 9. Liczyć się będzie refleks i siatkarska wiedza.

Organizatorem konkursu jest Radio Olsztyn. Partnerami są: Port Lotniczy Olsztyn-Mazury, Polska Liga Siatkówki oraz Indykpol AZS Olsztyn.