„Wróciła radość z gry”


– Cieszę się, że pojawiła się u nas radość z gry, która ostatnio nie była widoczna. Tak właśnie powinniśmy grać! – powiedział Mateusz Poręba na antenie Radia UWM FM.

Po poniedziałkowym zwycięstwie z Projektem Warszawa, siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn zapewnili sobie zajęcie miejsca w topowej szóstce, na zakończenie fazy zasadniczej. Akademicy z Kortowa z dorobkiem 41 punktów, zajmują w ligowej tabeli 6. miejsce. Wyprzedzająca olsztynian o jeden punkt ekipa Asseco Resovii Rzeszów, w ostatniej kolejce zmierzy się z Cuprum Lubin. Ekipę ze stolicy Warmii i Mazur czeka wyjazd do Gdańska na mecz z Treflem (niedziela 3.04, godz. 17:30).

Co po poniedziałkowej wygranej w Iławie powiedział Mateusz Poręba? – Chcieliśmy to spotkanie zakończyć z trzema punktami i bardzo się cieszę, że to się udało. Musimy także wziąć pod uwagę problemy kadrowe naszego rywala, co nam ułatwiło to zadanie. Cieszę się, że pojawiła się u nas radość z gry, która ostatnio nie była widoczna. Tak właśnie powinniśmy grać! – stwierdził środkowy na antenie Radia UWM FM.

Posłuchaj całej rozmowy!