Wiktor Janiszewski: Nie czułem presji


Nie czułem zbytniej presji. Trenujemy ciężko i każdy jest przygotowany, aby wejść na boisko – powiedział Wiktor Janiszewski na antenie Radia UWM FM po niedzielnym spotkaniu w Warszawie.

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn po pięciosetowej walce musieli uznać wyższość Projektu Warszawa. Patrząc w pomeczowe statystyki, akademicy z Kortowa dokładniej przyjmowali (50% do 44%), zdobyli więcej punktów blokiem (10:9). Warszawianie natomiast dysponowali skuteczniejszym atakiem (54% skuteczności przy 46% skuteczności olsztynian) oraz zagrywką (13:8). Najwięcej punktów u gości zdobył Robbert Andringa (15 pkt.), a u gospodarzy Bartosz Kwolek (27 pkt.)

Szansę gry od pierwszej akcji otrzymał Wiktor Janiszewski. Młody przyjmujący zdobył 5 punktów, a jego wskaźnik w pozytywnego przyjęcia zatrzymał się na 53%. Co powiedział Wiktor po spotkaniu? – Nie czułem zbytniej presji. Trenujemy ciężko i każdy jest przygotowany, aby wejść na boisko. Mogliśmy pokazać więcej, lecz cieszymy się, że z z ciężkiego terenu wywozimy jeden punkt – stwierdził siatkarz na antenie Radia UWM FM.

Posłuchaj całej rozmowy!