W środę odrabiamy zaległości!


PlusLiga pędzi jak szalona – czas odrobić zaległości. Już w środę siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn w Hali Urania zmierzą się z MKS Będzin. Kibicuj bezpiecznie w domu!

Pierwotnie domowy mecz akademików z MKS Będzin miał odbyć się w sobotę, 3 października. Z powodu wykrycia koronawirusa w drużynie gości, spotkanie zostało przełożone. Władze PLS ustaliły nowy termin spotkania – do ponownej konfrontacji dojdzie w środę, 18 listopada o godz. 18:00 w Hali Urania.

Zawodnicy prowadzeni przez trenera Jakuba Bednaruka w ligowej tabeli są tuż za siatkarzami ze stolicy Warmii i Mazur (Indykpol AZS jest na 11. miejscu, a MKS Będzin na 12.). W ostatniej ligowej potyczce, będzinianie przegrali we własnej hali z PGE Skrą Bełchatów 0:3.

Z powodu obowiązującej tzw. czerwonej strefy na terenie całego kraju, spotkanie zostanie rozegrane bez udziału publiczności. Kibice, którzy zakupili bilety w pierwotnym terminie rozegrania spotkania, otrzymają zwrot środków pieniężnych. W przypadku braku potrzebnych informacji do wykonania zwrotu, Klub będzie kontaktował się z poszczególnymi osobami.

Początek środowego spotkania w Hali Urania o godz 18:00. Transmisja w Polsacie Sport Extra, Radio UWM FM i Radio Olsztyn. Zapraszamy również na nasze przedmeczowe studio – początek o godz. 17:30, transmisja na fb.com/indykpolazs.