Urania Dzieciom – wylicytuj swoje krzesełko z Hali Urania!


Komu krzesełko? Komu deska z parkietu? Ruszyła licytacja charytatywna na rzecz Fundacji Przyszłość dla Dzieci. Zachowaj dla siebie kawałek Hali Urania i pomóż podopiecznym fundacji!

Hala Urania Olsztyn, kultowa dla olsztynian i olsztynianek. Niesamowita kopuła, która przez wiele lat była areną zmagań sportowych, a także miejscem wydarzeń kulturowych. Zaprojektowana z rozmachem jak na lata 80 przez blisko 43 lata gościła w swoich progach sportowców, artystów, kibiców i pasjonatów sztuki. W murach zapisane ma historie przeplataną przez łzy szczecią, zachwytu i smutku. Zapisała się na wieki we wspomnieniach wielu ludzi. Takiej hali już nie będzie!

Urania przejdzie gruntowną modernizację i za dwa lata na mapie Olsztyna pojawi się w nowej odsłonie. Ale jej wyposażenie nie zmarnuje się, oj nie! Można będzie je wylicytować. Hala dostała szansę na nowy start, a takiej szansy potrzebuje także 455 chorych i niepełnosprawnych maluchów z Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”.

Sentymenty nie jednym nie pozwalają na rozstanie się z nieziemską kopułą. Teraz  każdy może mieć  jej kawałek przy sobie.  Chodźcie, zróbmy wspólnie coś dobrego! Weź udział w niezwykłej licytacji i pomóż zbudować zdrową przyszłość dzieci!

Zobacz specjalny klip z Jędrzejem Gruszczyńskim w roli głównej.