„Trzy treningi to mało, aby poczuć się dobrze z resztą zespołu”


Nie tak wyobrażałem sobie swój debiut w Indykpolu AZS. Można było jednak spodziewać się takiego początku w moim wykonaniu. Trzy treningi to mało, aby poczuć się dobrze z resztą zespołu. Razem z Trenerem zakładaliśmy taką możliwość. Mam nadzieję, że dobrze wykorzystamy czas do następnego meczu, ponieważ mamy go sporo – stwierdził Grzegorz Pająk na antenie Radia UWM FM.

Siatkarzom Indykpolu AZS Olsztyn nie udało się przedłużyć passy zwycięstw – licznik zatrzymał się na czterech wygranych z rzędu. Zawodnicy prowadzeni przez Javiera Webera, ulegli przed własną publicznością ekipie Asseco Resovii Rzeszów 1:3. Na sześć kolejek przed zakończeniem fazy zasadniczej, akademicy z Kortowa zajmują w ligowej tabeli szóste miejsce. Przed ekipą ze stolicy Warmii i Mazur dwa spotkania wyjazdowe – z Projektem Warszawa (niedziela 19.02 o godz. 17:30) oraz zaległe z Treflem Gdańsk (piątek 24.02 o godz. 17:30).

W biało-zielonych barwach zadebiutował Grzegorz Pająk. Co powiedział rozgrywający po swoim czwartkowym występie? – Nie tak wyobrażałem sobie swój debiut w Indykpolu AZS. Można było jednak spodziewać się takiego początku w moim wykonaniu. Trzy treningi to mało, aby poczuć się dobrze z resztą zespołu. Razem z Trenerem zakładaliśmy taką możliwość. Mam nadzieję, że dobrze wykorzystamy czas do następnego meczu, ponieważ mamy go sporo – stwierdził siatkarz na antenie Radia UWM FM.

Posłuchaj całej rozmowy na antenie Radia UWM FM!