„Stać nas na play-off!”


Cieszę się, że udało nam się podtrzymać dobrą formę i zwyciężyć po raz trzeci z rzędu. Stać nas na fazę play-off – będę rozczarowany, jeśli do niej nie awansujemy. Z drugiej strony gramy w najlepszej lidze na świecie, gdzie każdy może przegrać z każdym – stwierdził Cezary Sapiński na antenie Radia UWM FM.

Dla akademików z Kortowa, sobotnie zwycięstwo nad Asseco Resovią było 10 w tym sezonie. Ekipa ze stolicy Warmii i Mazur, z dorobkiem 34 punktów, utrzymała 7 miejsce w ligowej tabeli, robiąc tym samym duży rok w kierunku awansu do fazy play-off. Szansą na kolejne zwycięstwo, będzie wyjazdowe spotkanie z GKS Katowice (poniedziałek, 26.03, godz. 17:30). Akademicy powrócą do Hali Urania we wtorek, 5.03, w starciu z Enea Czarnymi Radom (godz. 18:20). Bilety wkrótce będą dostępne na bilety.indykpolazs.pl.

Co po sobotnim meczu w Uranii powiedział Cezary Sapiński? – Mieliśmy dużo czasu na przygotowania do tego spotkania. Udało nam się także zregenerować, gdyż trener dał nam kilka dni wolnego. Cieszę się, że udało nam się podtrzymać dobrą formę i zwyciężyć po raz trzeci z rzędu. Stać nas na fazę play-off – będę rozczarowany, jeśli do niej nie awansujemy. Z drugiej strony gramy w najlepszej lidze na świecie, gdzie każdy może przegrać z każdym.

Posłuchaj całej rozmowy na antenie Radia UWM FM!