Spędź ferie z Zieloną Armią – kup bilet na mecz z PSG Stalą Nysa!


Spędź ferie zimowe z Zieloną Armią! W poniedziałek, 29 stycznia o godz. 17:30, siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn zmierzą się z PSG Stalą Nysa. Będzie to bardzo ważny pojedynek w konteście awansu do fazy play-off, dlatego Twoje wsparcie będzie nam potrzebne! #niechURANIAodleci – kup swój bilet już teraz!

Czy znasz lepszy sposób na rozpoczęcie ferii zimowych, niż sportowe emocje w nowej Hali Urania? Odejdź od komputera, zabierz rodziców na wyjątkowe, sportowe emocje i rozpocznij ten magiczny czas razem z Zieloną Armią!

Kto wygra pojedynek w ataku – Alan Souza czy Remigiusz Kapica? Czy Nicolas Szerszeń zdobędzie więcej punktów niż Michał Gierżot? Czy Szymon Jakubiszak zdobędzie więcej punktowych bloków niż Zouheir El Graoui? Czy siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn po raz drugi w tym sezonie pokonają rywala z Nysy?

Początek poniedziałkowego spotkania w Hali Urania o godz. 17:30. Bilet normalny w cenie 40 złotych, a bilety ulgowe dla dzieci i młodzieży (do 26 roku życia) jedynie za 20 złotych! Wejściówki dostępne wyłącznie online na bilety.indykpolazs.pl