Sobota z Indykpolem AZS! Kup bilet na mecz z GKS Katowice


PlusLiga rozpędza się na dobre. Po emocjach na inaugurację sezonu, czas na kolejną dawkę adrenaliny w hali przy Małym Jezioraku w Iławie. Czy siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn pokonają GKS Katowice i odniosą pierwsze zwycięstwo przed własną publicznością? Spotkajmy się w Iławie w sobotę, 8 października o godzinie 17:30!

Po wielkich emocjach na inaugurację sezonu i pojedynku z Mistrzem Polski – Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, przyszedł czas na kolejny pojedynek i piewszą szansę na zwycięstwo przed własną publicznością. Spotkajmy się w Iławie i wspierajmy ekipę ze stolicy Warmii i Mazur na początku podróży w nowym sezonie PlusLigi! 

Kto wygra pojedynek atakujących – Karol Butryn czy Jakub Jarosz? Który rozgrywający poprowadzi swoją drużynę do zwycięstwa – Joshua Tuaniga czy Georgi Seganov? Który ze środkowych zdobędzie więcej punktów blokiem – Taylor Averill czy Piotr Hain? Czy siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn odniosą pierwsze zwycięstwo przed własną publicznością w tym sezonie?

Bilety w cenie 30 i 20 złotych (ulgowe) dostępne wyłącznie na indykpolazs.pl/bilety. Bilety ulgowe przysługują wyłącznie dzieciom i młodzieży do 26 roku życia.

Partner meczu – Działdowo