Siatkarze nominowani w plebiscycie Gazety Olsztyńskiej!


Paweł Woicki, Michał Żurek i Jan Hadrava zostali nominowani w 59. Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Warmii i Mazur, organizowanym przez Gazetę Olsztyńską. Zobacz, jak zagłosować na siatkarzy!

Już po raz 59. czytelnicy Gazety Olsztyńskiej mogą zagłosować na Najpopularniejszego Sportowca na Warmii i Mazurach. Oprócz najbardziej prestiżowej klasyfikacji – „Najpopularniejszy Sportowiec”, sportowcy i ich kluby, mogą zostać docenieni w wielu innych kategoriach – „Najpopularniejszy Sportowiec Akademicki”, „Sportowiec Bez Barier”, „Klub Roku” czy „Sportowe Wydarzenie Roku”.

W szerokim gronie nominowanych na Najpopularniejszego Sportowca, są również siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn. Nominowani zostali Paweł Woicki, Michał Żurek oraz Jan Hadrava!

Jan Hadrava – SMS o treści GO.SP.16 na numer 7248

Paweł Woicki – SMS o treści GO.SP.66 na numer 7248

Michał Żurek – SMS o treści GO.SP.73 na numer 7248

Głosować można na dwa sposoby: wysyłając SMS bądź wypełniając kupon, zamieszczone w Gazecie Olsztyńskiej. SMS-y wysyłamy na numer 7248 (2,46 zł brutto), w treść wpisując jedynie kod przydzielony wybranemu przez nas kandydatowi (wszystkie informacje znajdziesz na grafikach poniżej). Wyniki tego konkursu będą też uwzględnione w głosowaniu kuponowym na zasadzie 1 sms = 10 punktów. W przypadku kuponów zamieszczonych w papierowych wydaniach gazety, należy wpisać 10 nazwisk z listy kandydatów (kupony z mniejszą liczbą nazwisk nie będą uwzględniane) – za 1. miejsce przyznawane jest 10 punktów, za 2. miejsce 9. punktów itd.

Nazwiska laureatów oraz zwycięzców konkursów sms-owych zostaną ogłoszone 22 lutego 2020 roku podczas Balu Sportowca.