Siatkarski płyn do spryskiwaczy od Inter Parts znów dostępny!


Dystrybuowany przez Inter Parts płyn do spryskiwaczy Zielona Armia spełni oczekiwania nie tylko kierowców szukających zimowego preparatu do szyb. Dostępny w limitowanej edycji produkt będzie też gratką dla fanów jednego z najbardziej utytułowanych klubów siatkarskich w Polsce.

Firma Inter Parts po raz kolejny postanowiła zadziwić rynek motoryzacyjny i jednocześnie sprawić przyjemność fanom Indykpolu AZS Olsztyn. Dystrybutor części samochodowych wprowadził do oferty limitowaną edycję zimowego płynu do spryskiwaczy Zielona Armia. Zarówno kolor, jak i nazwa produktu wprost nawiązują do siatkarskiej drużyny ze stolicy Warmii i Mazur.

Współpraca Inter Parts i Indykpolu AZS Olsztyn

Inter Parts to istniejący od 1991 r. czołowy dystrybutor części i akcesoriów motoryzacyjnych, z którym związana jest międzynarodowa sieć warsztatów Nexus Auto oraz centrum logistyczne w Stawigudzie.

Inter Parts od lat angażuje się w inicjatywy na rzecz lokalnej społeczności. Przykładem jest sponsoring Indykpolu AZS Olsztyn, czyli klubu z najwyższego szczebla rozgrywkowego w Polsce – PlusLigi.

„Zielona Armia”, bo taki przydomek nosi drużyna występująca w biało-zielonych strojach, to jedna z najbardziej utytułowanych drużyn w historii polskiej siatkówki. Ma na koncie pięć tytułów mistrzowskich i siedem Pucharów Polski. W sumie 22-krotnie stawała na podium krajowych rozgrywek. Osiągnęła też sukcesy na arenie międzynarodowej (finał Pucharu CEV).

Unikatowy projekt w historii polskiego sportu i marketingu

Zimowy płyn do spryskiwaczy Zielona Armia dostępny jest w limitowanej edycji 1000 szt. Już dziś warto go kupić – nie tylko z uwagi na jego parametry, lecz także ze względów kolekcjonerskich.

Wyrób stanowi unikatowy w historii polskiego sportu i marketingu projekt. Prawdopodobnie nikt wcześniej nie wprowadził na rynek płynu do spryskiwaczy sygnowanego herbem drużyny siatkarskiej.

To już druga edycja przedsięwzięcia. Przed rokiem na etykiecie umieszczono zdjęcie całego zespołu siatkarskiego z Olsztyna. Cała partia  płynów zimowych Zielona Armia w krótkim czasie została wykupiona. W tym sezonie zapewne będzie tak samo.

Niezawodny płyn do spryskiwaczy Pro Wipe

Zimowy płyn do spryskiwaczy Zielona Armia  wyprodukowany został przez markę Pro Wipe. Producent ma w ofercie również pióra wycieraczek samochodowych.

Zapachowy płyn do spryskiwaczy Zielona Armia zapobiega zamarzaniu szyb w aucie nawet w temperaturze -20ºC. Jednocześnie jest bezpieczny dla pojazdu. Do pojemnika dołączony jest lejek, który ułatwia przelanie zawartości do zbiornika.

Płyn zimowe do spryskiwaczy samochodowych Pro Wipe złożony jest z dobrej jakości alkoholu etylowego, wody demineralizowanej bądź zmiękczonej, kompozycji zapachowej, środka powierzchniowo-czynnego oraz dodatku chroniącego gumowe pióra wycieraczek, gumowe uszczelki szyb, powłoki lakierowe oraz zabezpieczającego dysze spryskiwaczy samochodowych.

Rolą alkoholu etylowego jest przede wszystkim zapobieganie krzepnięcia/zamarzania płynu Pro Wipe zgodnie z deklarowaną minimalną temperaturą, wspomaganie mycia szyb oraz reflektorów samochodowych, szybkie odparowanie nadmiaru płynu z mytych powierzchni.

Równie ważnym składnikiem płynu do spryskiwaczy Pro Wipe jest środek powierzchniowo-czyny, który zmniejsza napięcie powierzchniowe płynu, przez co płyn dobrze usuwa błoto, sól drogową, zaschnięte opady atmosferyczne.

Odpowiednio dobrana kompozycja zapachowa niweluje ostry zapach alkoholu etylowego, przez co stosowanie płynu nawet w bardzo mroźnych warunkach nie jest uciążliwe dla użytkownika.

W dobie mody, trendów oraz wymogów „Eko” dobrej jakości płyny do spryskiwaczy skomponowane są na bioetanolu- alkoholu etylowym, który powstał w wyniku fermentacji alkoholowej zbóż.

Taki Bioetanol cechuje pełna biodegradowalność, co sprawia, że jest on neutralny dla środowiska naturalnego. Właśnie taki bioetanol jest wykorzystywany w produkcji płynów do spryskiwaczy Pro Wipe.