Seyed: Cieszę się ze zwycięstwa


– Cieszę się ze zwycięstwa. Ale żałuję, że straciliśmy punkt. Mogliśmy wygrać ten mecz 3:0. Musimy dobrze trenować i być skoncentrowani – mówił Seyed Mousavi, MVP meczu, na antenie Radia UWM FM.

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn po długim i wyczerpującym boju, pokonali na wyjeździe MKS Będzin 3:2. Po pierwszej partii wygranej przez akademików z Kortowa, w dwóch kolejnych setach, górą byli gospodarze. Czwarta i piąta partia padła łupem olsztynian, którzy zainkasowali dwa punkty. Z dorobkiem 28 punktów, ekipa ze stolicy Warmii i Mazur zajmuje w ligowej tabeli 8 miejsce.

Patrząc w pomeczowe statystyki, olsztynianie spisywali się tego dnia lepiej w bloku (11:10) oraz na zagrywce (6:2). Zawodnicy prowadzeni przez Jakuba Bednaruka dysponowali dokładniejszym przyjęciem (47 do 41%) oraz skuteczniejszym atakiem (53 do 52%). Najskuteczniejszym zawodnikiem wśród gospodarzy był Rafał Sobański (18 pkt.), a u gości Jan Hadrava (23 pkt.)

– Cieszę się ze zwycięstwa. Ale żałuję, że straciliśmy punkt. Mogliśmy wygrać ten mecz 3:0. Musimy dobrze trenować i być skoncentrowani – mówił Seyed Mousavi, MVP meczu na antenie Radia UWM FM.

Posłuchaj rozmowy na antenie Radia UWM FM